Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Tina 21 -> Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 11:50:14)

Moja bebolina ima 8mj. i volim joj kupovati odjecu,priznajem da puno puta i pretjeram. Volim joj kupovati u Benetonu,S.Oliveru,Zara obavezno,H&M..trenirkice Nike,Adidas..ali ima i dosta No Name odjece koju nosi po doma...pa sam naišla i na presude od strane svekrve što me je zabolilo..ipak je važno da je dijete u čistome,da nema na sebi preveliku/premalu majicu ili hlače,i da nije ko klaun obučeno,poderano..a ostalo je manje važno. Ali evo,neki to ne kuže...pa zar sam ja profinjena ili razmažena ko dijetetu kupim neki komad odjece s imenom? Ili loša mama ako ima nešto No Name?




medoKartonski -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 11:57:17)

Ja svojoj bebi većinom kupujem u H%m-u i Zari ... iako mi H&M nije neka visoko brandirana odjeća (barem ju ja tako ne gledam, s obzirom da majice dođu 40-ak kn) no ako nađem nešto u Adidas-u ili kod Kineza da mi se sviđa kupit ću joj ... ne gledam znači što je koje marke nego dali mi se sviđa ...
Nit si dobra što kupuješ markirano nit si loša što kupuješ ne markirano ... Kupuj ono što želiš, a ostatk će svejedno pričati, pa tako i sveki ;)




BUMBI -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:02:47)

Ja isto kupujem u H&M-u,C&A,Zari,S.oliveru,Benettonu.Najvise kupujem u tim skupljim trgovinama kad je snizenje i onda budu cijene ok.Nije da cu dati za majicu kratkih rukava 150 kn i slicno.
Obucu obavezno kupujem Ciciban,froddo,nike,puma....to nikad ne kupim No name




vandax -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:09:12)

Imam puno robe od nećaka i dobivene tako da skoro ni ne kupujem dobu za miša svog.




modesty blaise -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:10:13)

benetton, zara




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:12:10)

na sniženjima [sm=smiley36.gif]
ponekad i rabljeno na fejsu,forumu i tako...bitno da je očuvano




Tanjica Tanja -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:12:33)

i ja imam puno robe od šogice, uglavnom him,ca, zara, puno iz turbo limača coco i logo




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:12:41)

puno robice sam i mjenjala i to mi je super




MaTana -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:12:54)

Kod nas nazalost nema ni H&M ni C&A, benetton je katastrofa, dobijemo samo škart, a skuplji je nego u bilo kojem drugom gradu u Hrvatskoj, Opcenito su svi ducani koji drze neke no name stvarcice koje mozes kupiti i kod kineza jako skupi, tako da se mm i ja trudmo organizirati da odemo do ST ili Zg pa da obavimo shopping tamo jer nam se vise isplati, ako ne mozemo mi onda organiziramo svih koji idu van Dbk da donesu po nesto... Veliko je olaksanje sto mozes sve kolekcije pogledat na netu i onda samo prijateljima ili rodbini pokazemo sto hocemo, damo lovu i oni donesu.
Cipele uvijek kupujem ili Froddo, Bambi ili Ciciban, isto i papuče za doma i vrtić, jer ipak mislim da su kvalitetne i ortopedske cipele jako vazne.




cuba -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:13:19)

Zara, H&M, C&A, Carters.




Tina 21 -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:14:31)

Baš tako..na sniženjima se i skuplja robica može dobiti po super cijeni..a za obucu naravno da Bambi,Ciciban,Froddo..a kasnije Nike,Adidas.. ali baš boli kad čuješ takvo mišljenje i to ne izravno u lice nego preko dragog..




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:15:07)

meni je iskreno žao dat 100 kn za majicu jer za to kupim barem 3 a ionako ih nose 2-3 mj




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:16:51)


IZVORNA PORUKA: Tina 21

Baš tako..na sniženjima se i skuplja robica može dobiti po super cijeni..a za obucu naravno da Bambi,Ciciban,Froddo..a kasnije Nike,Adidas.. ali baš boli kad čuješ takvo mišljenje i to ne izravno u lice nego preko dragog..

ja lčani pokupovala u 0vs-u komplete za ljeto na 70% po 26 kn,lijepi i kvalitetni




Tina 21 -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:18:34)

Ma ni kod nas nema Ničeg takvog (Čakovec),samo kinezi,jedino imamo Carters koji se zatvara krajem mjeseca,Bambi... C&A,Ney Yorker,Muller,Takko,Diechman,Tally Weijl je u Varaždinu,nema ničeg takvog u Čk...a Zara i H&m najbliže Zagreb ili gore Maribor..Beneton,S.Oliver nema baš neki izbor u Vž-u,znači isto Zg..




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:20:27)

i meni je zg odredište kod nas nema ništa,a i pto ma cijene duple




Kony -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:28:02)

CiA znam da se tako ne pise ali ne mogu pronaci ono slovo. IiM




Renata RR -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:29:26)

U H&M najčešće.. Ne kupujem skupu odjeću jer brzo prerastu, poderu ili zaprljaju. Šteta mi je tih novaca, radije ih investiram u nešto drugu. Osim kada su rasprodaje, onda i ja znam kupiti nešto u tim dučanima. Tu i tamo dobijemo koju marku... Što se tiče odjeće, ja sam jako škrta. Ne volim platiti samo za marku, važno mi je da je odjeća 100% pamuk, da je kvalitetna i da mi se sviđa, bez obzira na marku.




kisica -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:51:22)

Imamo svega, od Bambijeve, H&M-ove, sad smo u zadnje vrijeme dosta trenirkica i robe kupovali u Kik-u




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 12:57:31)

kik sam zaboravila,povoljno i kvalitetno




Tina 21 -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 13:00:10)

E da,i Kik se nedavno otvorio kod nas..nekad sam sebi puno kupovala tamo..a sad se više ni ne sjecam kad sam zadnji put bila tamo..




monstrum -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 13:00:47)

Najčešće H&M, C&A, i u Zari kad uhvatim nešto na akciji...




snowwhite -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 13:02:50)

znam ponekad i u konzumu kupit one majčice s likovima iz crtića na akciji




Renata RR -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 13:03:46)


IZVORNA PORUKA: snowwhite

kik sam zaboravila,povoljno i kvalitetno



Potpisujem!




danery -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 13:05:18)

kik,c&a,h&m,centra....




Tina 21 -> RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu? (12.3.2013 15:48:12)

A Obaidi? Kakva je kvaliteta? Ima lijepe robice,a nismo još ništa tamo kupili osim cipelica za krštenje..




Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>