Pekač kruha (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Tehnika



Poruka


niky88 -> Pekač kruha (11.3.2013 23:31:03)

Vjerujem da imate pekač kruha..ja sam bila "nabrijana" na njega..privh 3mj sam stalno pekal u njemu..radila pekmez...a eto sada stoji i skuplja prašinu...

tražim ponovo neki fini recept za kruh... s sjemenkama...





vandax -> RE: Pekač kruha (12.3.2013 7:26:16)

Starcima sam lani za Božić kupila pekač i svak dan su pekli neki drugi krug i imali su sve moguće sastojke i vrste brašna ali su se nakon 6 mj zasitili i sad pekač stoji.




Keekeelee -> RE: Pekač kruha (12.3.2013 10:38:41)

Ja se nikad nisam niti odvažila kupiti pekač, ja ga pečem stalno, ali normalno u pečnici. I prefin je! [sm=smiley20.gif]




cuba -> RE: Pekač kruha (12.3.2013 13:02:18)

Mi ga imamo i kad je mm kući uvijek pečemo kruh.




BUMBI -> RE: Pekač kruha (12.3.2013 13:05:32)

Ima ga moja mama i super mi bude kruh.
Mi ga nemamo,ali to mi bude dugo da se ispece,mislim da mi je mama rekls 2,3 sata da treba




Renata RR -> RE: Pekač kruha (24.3.2013 17:26:49)

Upravo pečemo prvi put kruh u njemu.. Javim večeras da li je bio fin...[sm=smiley36.gif]




bomboncic02 -> RE: Pekač kruha (24.3.2013 18:09:20)

Imamo ga manje od mjesec dana.Super sam zadovoljna.
Kruh mi je prefin, dečki ga vole, a miris ispečenog kruha je neprocjenjiv.
Upravo sam danas i tijesto za buhtle napravila u njemu i super mi je!




Renata RR -> RE: Pekač kruha (24.3.2013 18:23:43)

Evo me s izvještajem...[sm=smiley36.gif] Kruh je bio fin, možda malo premalo slani za moj ukus i oblik mi je malo čudan. Smazali smo skoro cijelog (900g), tako da bi ga ja trebala svaki dan peći ako ga ne mislimo više kupovati...[sm=smiley1.gif]




mamacita -> RE: Pekač kruha (24.3.2013 19:54:24)

Pekac kruha je preskup, i u njemu se ispece kruh koji je pre mali za nase potrebe. I ja sam zapocela od nedavno peci kruh u pecnici. Ispadne super, posebno ako se pece u kalupu. Mijesam brasno koje mi se svidi. Sjemenke i li bez njih. Cesto ispecem i peciva koja su djeci puno zanimljivija i za sendvice i sa marmeladom, i svaki put izmislim neki drugi oblik.




sretnaz -> RE: Pekač kruha (24.3.2013 23:39:57)

Mi smo dobili pekač za Božić i od onda više ne kupujemo kruh. [sm=bravo.gif] Prvo sam pomislila: šta će mi još jedan aparat u kući kad kruh lako ispečem u pećnici, ali nije baš tako. Uglavnom kruh napravi mm tako da je meni lakše. Ima jedan nedostatak taj pekač, a to je da jedem više kruha, mislim da oboje jedemo više, a to nikako nije dobro... [sm=pujs.gif] Uglavnom, baš smo zadovoljni i vidjet ćemo do kad će nas držat da ga intezivno koristimo.




ruwenzor -> RE: Pekač kruha (25.3.2013 7:21:04)

Mi smo ga dobili za godišnjicu i obožavam ga, na početku smo ga više koristili, sad samo 1-2x tjedno za kruh  (ali više nam ni ne treba) i jednom tjedno za tijesto za pizzu, a povremeno radim neko tijesto pa oblikujem peciva koja se dopeku u pečnici.
Od kad ga imamo sam možda 2-3x kupila kruh jer smo se prekasno sjetili da bi jeli i taj iz dućana/pekare mi uopće više nije fini, sladak je i prazan




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Pekač kruha (10.6.2013 20:44:46)

baš bi ga voljela imati




Bebasita -> RE: Pekač kruha (11.9.2020 9:58:52)

ajme najbolji izum ikada, mi imamo neki fensi šmensi od tefala i stalno ga koristimo jer imamo veliku familiju pa se jede puno kruha. skrati vrijeme i muke, a dobije se fina mirišljava štruca [sm=bravo.gif] čak sm onedavno kumovima kupili i oduševjeni su. prvo smo milili kupiti u elipsu ali smo slučajno naletili na jeftinije opcije. stvarno se za malo para daju kupiti super stvari, tako da toplo preporučam svima koji vole kruh [sm=bravo.gif] https://www.nabava.net/pekaci-kruha




Stranica: [1]