Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> U zagrljaju žalosti



Poruka


Marinela27 -> Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (11.3.2013 21:42:13)

Je li vam se pokojni obratio u snu....dotaknuo...hladan vjetar...bilo što slično?




Renata RR -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (11.3.2013 21:47:33)

Stalno sam ih osjećala na početku (roditelje)... Nakon njihove smrti bila sam toliko emocionalno shrvana, da je moguće da sam to osjetila zbog toga...




Marinela27 -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (11.3.2013 22:12:08)

Ja vjerujem u prisutnost anđela...ali nikada to nisam doživjela....Ili možda jesam,a ne znam prepoznati.

Žao mi je zbog tvojih roditelja[sm=smiley19.gif]




mamacita -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (11.3.2013 22:45:13)

Jedino u snu.




Marinela27 -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (12.3.2013 21:51:57)

Možda doživimo izvan sna, samo ne znamo prepoznati. Trenutno čitam vrlo zanimljivu knjigu, Jedan me anđeo imenom zvao...radi se baš o tome, kako ne znamo prepoznati prisutnost anđela.




mamacita -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (12.3.2013 22:47:30)

Mene jedan andjeo imenom zove svaki dan, no ja ga vidim [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif].




Marinela27 -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (12.3.2013 22:51:48)

[sm=smiley27.gif]




lottta -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (12.3.2013 22:55:36)

Ima jedna knjiga, zove se "Anđeli u mojoj kosi". Knjiga je predivna i toplo ju preporučujem svima koji su izgubili dragu i voljenu osobu.
Meni je jako puno pomogla kad sam ju pročitala nakon smrti moga muža.




Marinela27 -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (12.3.2013 23:29:20)

Pročitala sam je...Čitam sve knjige s tom tematikom[sm=angel.gif]




angel@ -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (12.7.2013 14:27:23)

Ja sam izgubila oca kao mala sa nepune 3 godine...kad sam odrasla nekoliko sam ga puta sanjala,ali nikad nešto posebno...do nedavno.... jednom sam sanjala njegov sprovod kad dolazim i ne dozvoljavaju mi da ga vidim jer ja kao nema šta raditi tu...svećenik me odvodi do kapsela i ostavlja me samu da se mogu oprostiti s njim,a on unutra živ...ja to pokušavam kazati drugima oko sebe međutim on tj tata mi se obraća i govori pusti njih bitno mi je da ti znaš da sam ja živ..... ja sam se probudila sva uplakana...taj sam dan otišla sa mužem na njegov grob odnijeti cvijeće i zapaliti mu svijeću...

Sanjala sam ga još jednom kad mi se sam javio u snu...to je bilo u 9 mjesecu prošle godine...on je sjedio kraj mene i govori mi...tata zna koliko si opterećena time da ostaneš trudna,ali ništa se ne događa preko noći,samo polako...ostat ćeš trudna puno prije nego misliš i rodit ćeš živog i zdravog sina.... i nemoj se zamarati oko imena u tom smislu da se on neće ljutiti ako mu ne damo njegovo ime...i govori ti i muž ćete mu dati ime koje se vama bude sviđalo....samo budi strpljiva i vjeruj mi.... ja tad u snu nisam progovarala...na kraju mi je samo rekao strpljen-spašen!

Opet sam ujutro bila sva u komi i probudila sam se jecajući.... ali znate šta se poslije dogodilo...ja sam početkom 10 mjeseca ostala trudna...i kad mi je ginekolog moj rekao da nosim sina sjetila sam se oca....bio je u pravu...prije mjesec dana rodio se moj David (ime smo ja i muž izabrali jer nam se oboma svidilo) i tu je bio u pravu....

Ja vjerujem da imam svog anđela čuvara koji mi se javi kad god osjeti da ga trebam,a da ja to ni sama ne znam... od kad se moj David rodio i moj je sin dobio prekrasnog anđela što ga čuva sa neba.... tj čuvao ga je još od začeća.... Tata volim te!!!!




mišica 666 -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (13.7.2013 8:29:40)

angel naježila sam se skroz čitajući tvoj post. imala si divno iskustvo sa svojim tatom. drago mi je da je sve ispalo kako treba i da imaš malog dečkića [sm=smiley1.gif]




Ljubs -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (6.11.2013 18:43:38)

Jedno vrijeme sam pokojnu prabaku često sanjala, a to je navodno znak da se trebam pomoliti za nju jer je u Čistilištu.




angelinica -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (23.12.2013 21:08:28)

je jee..javio mi se did..pokojni did.ja bila jako tuzna i bas mi se on pojavi i mahne rukom kao jesam li ja zdrava na sta gubim vrime. i nestade. makon toga,pokusam ga dozvat da mi kaze sta je tio s tim rec ali nije se vise pojavljivo




suncekosunceko -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (23.12.2013 22:37:46)

kad je moja baka umrla koja je živjela samnom u kući ja sam bila na apsolventskom putovanju u Grčkoj. Kada sam se vratila kući na sprovod navečer na karminama vidjela sam u hodniku ( koji je bio u mraku) svijetlo i slijedila ga odvelo me je u moju spavaču sobu i tada mi se pojavila baka i primila me za ruku. :))))




suncekosunceko -> RE: Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi? (23.12.2013 22:38:42)

[sm=angel.gif][sm=angel.gif][sm=angel.gif][sm=angel.gif] vjerujem da je ona i još dan danas moj anđeo koji je tu negdje pokraj mene




Stranica: [1]