Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Marinela27 -> Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 21:19:26)

Uvijek je umoran i nikada ne preuzima inicijativu...Uvijek ja moram prva početi....To me jako frustrira....[sm=hudicek1.gif][sm=smiley19.gif]




BUMBI -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 21:22:12)

Nisam to još doživjela[sm=smiley36.gif]
Više sam ja ta kojoj se neda[sm=jezicek.gif]




pepeljuga -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 21:23:19)


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Nisam to još doživjela[sm=smiley36.gif]
Više sam ja ta kojoj se neda[sm=jezicek.gif]

Potpisujem[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 21:32:05)

Ja jesam i nije ni malo lijep osijećaj. Iskreno, postala sam puno nesigurnija u sebe zbog toga. Dosta sam se udebljala u trudnoći i poslije nje, ali nikad nisam ni bila mršavica. Čini mi se da je to bio primaran razlog iako mi to nije htio reći. Sad se stvari malo popravljaju u zadnje vrijeme, ali i dalje sam poprilično nesigurna. Više ne preuzimam inicijativu, pa makar to značilo da se podulje vrijeme neću seksati jer me nekoliko puta i odbio. Možda se i jednostavno zasitio. Ne znam.... možda da jednostavno i ti odustaneš na neko vrijeme od pokušavanja pa da vidiš što će biti.




medoKartonski -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:02:49)


IZVORNA PORUKA: pepeljuga


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Nisam to još doživjela[sm=smiley36.gif]
Više sam ja ta kojoj se neda[sm=jezicek.gif]

Potpisujem[sm=smiley36.gif]


Ima i takvih?? Ne vjerujem [sm=smiley36.gif]




Marinela27 -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:08:41)

vjeruj [sm=smiley19.gif]




tina0310 -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:15:56)

znam kako je to,s vrimenom se počinješ pitat jel do tebe,do izgleda,kg,pa možda sam se zapustila radi letanja oko diteta...ali ipak jedan iskreni razgovor uz čašu vina ili čaja riješio i riješit će sve probleme,ipak se samo brinuo oko selidbe(u mom slučaju),bez posla(ja)...a sve je to frustrirajuće...ako ti to smeta,riješi problem,reci,bit će ti lakše,izbjegavanjem će biti samo gore....


mislim da ako samo budete iskreni jedno prema drugom,možete riješiti sve probleme...(a ponekad je baš to najteže)


sritno[sm=smiley20.gif]




Kony -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:16:51)

Ni ja nikada nisam dozivjela da mu se nne da. Ja sam ta koja uvijek nesto izmislja a on bi stalno.




pticica -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:20:35)

moj je isto uvijek za sex, mene to ponekad nervira[sm=smiley36.gif] dosadi i izgovore traziti[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

mozda je jednostavno takav tip.....je li uvijek bilo tako ili?




Marinela27 -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:25:01)

Kada smo bili u vezi, onda je to bilo preko vikenda kada smo se vidjeli...a sada kaže da je preumoran od posla...ma ljenčina je.




ines_os -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:26:26)

neznam to još nisam doživjela od mm




mamacita -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (11.3.2013 22:42:24)

Ako je ocigledno da se je zena toliko udebljala da je i sama postala svjesna situacije, onda je vrijeme da se nesto oko toga poduzme. Dakle, paziti na hranu, poceti vjezbati. Jer, koliko god je ljubav slijepa, nije to bas uistinu tako. Na izgled trebaju paziti obje strane. Da se ne pocne sve uzimati zdravo za gotovo.




Afrodita83 -> RE: Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa? (12.3.2013 17:33:01)

Mojem se uvijek seksa!!!!!!!!!!!!! Mislim da je samo jednom bio mrtav umoran pa sam se ja poslužila sama...začas se razbudio [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: [1]