Sportske aktivnosti i djeca (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


Renata RR -> Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 12:01:42)

Da li je vaše dijete uključeno u neku sportsku aktivnost? Mi smo sina upisali u karate. Za sada je oduševljen, nadam se da će tako i ostati. Na treningu fino potroši višak energije i privikne se na red i disciplinu - idealna aktivnost za našeg dečka!




plavka -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 14:41:03)

Naša curka ide na ritmiku u sklopu vrtića, naime to je jedina aktivnost za njenu dob koju smo uspijeli naći! [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




mamacita -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 16:41:34)

Dvojica sinova idu na kosarku, a djevojcica ide na ples. Za sada najmladji nije zainteresiran za sport, no, vidjet cemo kada ce se predomisliti.




BUMBI -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 18:46:44)

Zasada ide samo u sklopu vrtica na sportsku i jako mu se svidja.
A na proljece cemo vidjeti hoce ici na sta,naravno ako on bude htio,necemo ga tjerati na nista




seraphyme -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 19:38:02)

kad se najranije može dijete na sport?




BUMBI -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 20:10:55)

Ja mislim da zavisi na sta.Recimo kod nas se na nogomet moze od 5 godina,a na gimnastiku od 3.Meni D dosada nije htio na nista,a sad stalno nesta drugo smisli




seraphyme -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 20:24:05)

uf, ja bih V baš nekud upisala, a nema ni 2 god još . da malo ispuca energiju




Renata RR -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 20:46:12)

Postoje aktivnosti i za mališane do 3. godine, zavisi kakva je ponuda kod vas. Mi smo našeg upisali sa 6, a do tada smo suvišnu energiju trošili na dječjim igralištima.[sm=smiley1.gif]

Ovdje sam pronašla jedan tekst o tome:
http://www.cirs.hr/tjelesna-i-%C5%A1portska-aktivnost-djece-pred%C5%A1kolske-i-rane-%C5%A1kolske-dobi




seraphyme -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (6.2.2013 21:18:06)

u požegi ima goli k [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image] 




pincirotvajler -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (7.2.2013 12:38:59)

kolko znam ima od 2.5plivanje[sm=zmeden.gif]
i mi još ništ,u danu je vani bar 3sata pa mu dovoljno zasad..ali svakako bi ga od 4g dali negdje..tatica bi hokej,a meni svejedno[sm=smiley36.gif]




Zvonki -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (7.2.2013 15:04:38)

Najstarija kći ide u O.Š. za balet i ritmiku. U sklopu te škole ima i suvremeni ples i klavir.




cuba -> RE: Sportske aktivnosti i djeca (8.2.2013 16:41:46)

Za sada ne ide na nikakvu sportsku aktivnost. Tek je prije 2mj napunio 3 god pa je bilo i prerano za takve aktivnosti a i za mlađe od 3god nema baš ponude.
Vidjet ćemo na jesen, ukoliko bude htio svakako ćemo ga negdje upisati.




Stranica: [1]