Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


elven -> Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (21.1.2013 11:59:08)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pismo-nastavnice-prvasic-terorizira-cijelu-smjenu-i-vrijedja-rijecima-ubit-cu-te-smece-jedno-kurvo-/658203.aspx

........meni se čini da je ovo djete zlostavljano ili svjedoči svakodnevnom zlostavljanju....što vi mislite..... da ga treba udaljiti od druge djece to je neupitno...




danery -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (21.1.2013 12:09:50)

ja sam na badnjak bila sa malom na hitnoj i čekali smo 3 sata na red jer nije bilo sestara (tj.sve su držale jednog klinca koji se bacao,lomio po ambulanti i urlao na sav glas PUŠTAJ ME KRAVO JEDNA,UBIT ĆU TE)....kad je dijete izašlo,svi smo pozijevali jer se radilo o dječaku od kakve 4 godine,ako i toliko....nakon izlaska sa infuzije počeo je mlatiti oca šakama gdje je stigao i urlati UBIT ĆU TE....a tata onako mlako PA NEMOJ SINE [sm=smiley9.gif]

[sm=smiley29.gif]

onda drugi slučaj s posla,curica 5 godina,mama razbvedena,često mijenjala "prijatelje".....riiječnik djeteta baš baš explicitan....djeca su bježala od nje i tužakala da im ružno govori,za neke su riječi pitali što to znači,pa sam ju jednom pitala gdje je čula takve izraze,a mala kaže MA TO U NEKOM FILMU BILO.....
pomislia sam si kakve ti dijete filmove gledaš [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]

uglavnom,grozno....djecu ne možeš odvojiti od toga potpuno....uvijek se nađe neki način da čuju takvo što....a roditeljima reći da mu se dijete tako izražava-mmda....ma nije istina,iznišljate,ne bi moje dijete nikad....




mišica 666 -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (22.1.2013 8:07:58)

nisam za šibanje ali čini mi se da ovde jedna šiba prvenstveno materi pa onda i malom nebi loše došla a kad se malo smire onda razgovor i bome neka psihoterapija jer očito mali ima problema.




freelove -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (22.1.2013 8:23:55)

mene zanima kako takva djeca uopće dobe zeleno svijetlo od dječjeg psihologa i uspiju se upisati u školu....moja mala je sad prvašić i isto u razredu imaju curicu koja od prvog dana svakodnevno radi pomutnju na nastavi, svaki dan i svaki školski sat....i ja doma samo slušam- .... je napravila ovo, .... je napravila ono, .... me lupila, pojela mi je gumicu, poderala je učiteljici to i to....i čini se da tome nikad kraja....žao mi je i učiteljice, a i drugih klinaca. A roditelji očito nisu svijesni. Ja krivim roditelje.




seraphyme -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (22.1.2013 10:49:32)

to treba disciplinirati.




andydea -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (22.1.2013 10:59:29)

meni je to prestrašno....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]..moja dijeca nikada nisu rekla prostu riječ...makar se nama i zna zalomiti pred njima...ali njima to nije palo na pamet...sve je to stvar odgoja i obitelji...ako se prema njemu tako odnose od rođenja ,jadno dijete ni ne zna drugačije[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




elven -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (22.1.2013 11:22:34)

A ne znam....ja i dalje imam dojam da je dijete istraumatizirano....svakako ga treba udaljiti od drugih i to pod hitno jer i sama doma imam curku koja čuda donosi iz vrtića i već mi je pun kufer takvih klinaca u kolektivu, ali ovo mi je preekstremno ponašanje jednog šestogodišnjaka da bi bila samo zločestoća....

Iskreno se nadam da će ga neko probati rehabilitirati, a majka... e tu nemam komentara.




Zvonki -> RE: Prvašić terorizira cijelu smijenu i vrijeđa riječima "Ubit ću te!", "Smeće jedno!".... (22.1.2013 15:14:33)

Socijalna služba doma, prijava i sve ostalo. Ukoliko se u mjesec dana ne vidi ni mali pomak naprijed ispisala bi to dijete iz škole.
E sad, možda je grubo od žene koja ima troje djece ali ako netko, pa makar imao i 6 godina, zbog lošeg (namjerno neću reći nikakvog, jer i nikakav odgoj je bolji od ovakvog) odgoja maltretira drugu, pa i moju djecu (što je bio slučaj) onda neka se roditelji, sposobni kakvi jesu brinu za svoje dijete.
Žao mi takve dječice. ideš položiti vozački pa moraš na psiho test a danas svaki luđak ima djecu. Što je isto opasno kao loša vožnja autom. Ako ne i opasnije.....




Stranica: [1]