neće se igrati sama (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


danery -> neće se igrati sama (21.1.2013 9:36:27)

aaaarghh....
ukratko-što god da radim,bejb se neće i neće igrati sama....nikako.....sjedne možda na minutu-2,i eto je opet za mnom....
uključim ju u pravljenje kolača,spremanje,pranje suđa i sve što god može raditi uz mene i sa mnom....malo reći da imam zalihe slanog tijesta u raznim agregatnim stanjima i oblicima....al neeee.....čim se netko odmakne od nje,eto je.... NEĆEM SE IGRATI....
ne mogu vjerovati da je to dijete tako nezainteresirano za igru [sm=smiley3.gif][sm=zmeden.gif]
zapravo....igrala bi se ona vani,al čim je par dana u vrtiću,bolesna-pa onda bronhitis,nema van,a vrijeme uff [sm=smiley13.gif] jedva čekam toplije vrijeme,a dotad mislim da ću povampiriti od njenog NEĆEM SE IGRATI [sm=smiley13.gif]




BUMBI -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 9:43:12)

Joj,draga šta da ti kažem,meni je tako već 5 godina[sm=smiley36.gif]
Tako i ja,u sve svoje aktivnosti ga uključim,ali kad se treba igrati nema šanse..i ja sam ludila,ali sam već navikla na to.Nekada ni na wc nemogu otići da mi on nije pod nogama[sm=smiley36.gif]
Vani je kod nas isto druga priča,ali onda nikada nije sam...
Dogodi se nekada da s esam zaigra,ali je to rijetkost,ali ajd bar nekada i bude[sm=smiley1.gif]
Uvijek bude "mama ajmo se igrati" ili "mama šta ćemo se igrati"[sm=smiley36.gif]




seraphyme -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 9:50:22)

micek se ni ne igra. samo trči i ruši. voli bit vani u skitnji




cuba -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 11:31:20)

Kod nas je vidiš obratno. Uopće npr mene ne doživaljava za igru iako se nudim i baš mi fali druženje sa njim[sm=smiley13.gif]
Već skoro godinu dana on slaže svoje autiće, rampice, stazice i toliko se zadubi da ga satima ne čujem...znam da se to nekom čini super ali meni fali moj dječak. Kroz jutro je u vrtiću a popodne se igra sam, ko da i nemam dijete[sm=zmeden2.gif]





danery -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 11:55:03)

cuba,hoćeš se mijenjati na jedno popodne [sm=smiley36.gif]
jedan dan roka meni,a drugi bumbi,da ne bude zakinuta kad se ni d neće igrati sam [sm=smiley36.gif]

evo dosad smo skupa akinule posteljinu,stavile na pranje,oprale suđe,smutile kolač,pa se igrale kuglane,pa ubacivale lopticu u kutiju (kao igre gađanja),pa bile vani,donijele drva (mala je samo daj za arbajt kad joj se hoće [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]),al ni to nije dosta....sad se uprtila teti u sobu,pa ajd,nek se poigra dok pristavim ručak....al još sat vremena treba ispuniti,a vani neka vjetrušina,a ona dosta kašlje,pa mi ni to nije rješenje....

ugl.,mislim da je kod nas tako jer smo svi oko nje odmalena,ona kao centar svijeta,pa kad bi se i zaigrala,onda ulete babe i sve razmrdaju,daj vidi ovo,uzmi ono,a dijete se lijepo igralo....i kad mala prihvati,e onda njima odjednom dosta,pa zbrišu [sm=hudicek1.gif]

nekad se osjećam kao zadnja vještica kad joj doslovce dreknem idi se igrati [sm=smiley13.gif] mislim volim ja da se mazimo,al brate mili,da mi moraš sjesti u krilo dok jedem,pijem kavu i sl.,e pa ne moraš,i onda dreka.....ofkors da se pravim da ju ne čujem,al ma kakvi,ta je u stanju (al stvarno) sjesti za svoj stolić među igračke i sjediti tako i ono....tiiiiiiiiiiit.....
ne mogu se načuditi kako joj se samo da tako tuliti [sm=zmeden.gif]




BUMBI -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 12:11:11)

Može,može Danery slažem se s tobom,i ja sam za mjenjanje koji put[sm=smiley36.gif]...cuba bi se sigurno brzo predomislila[sm=jezicek.gif]
U potpunosti te razumijem,to mi je najgore ne što se neće igrati,nego što stalno tamo di i ja,a najviše mrzim kad počnem pričati na mob ili ovako s nekim,onda baš on mora mi nešta reć i i upada mi u riječi,onda poludim[sm=hudicek1.gif]




danery -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 12:14:27)

ahhahhahhaha,mislim da bi nam poslala našu snašu i bećara express dostavom na kućna vrata [sm=jezicek.gif]

sve si mislim šteta što na raju ne mogu staviti video kak sjedi za stolom i dosađuje se....možd i blolje,bilo bi tu sati materijala [sm=jezicek.gif]




pincirotvajler -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 12:17:22)

ja kad je tišina i d se igra buljim u njega kaj mu je došlo da se sam zabavio[sm=smiley36.gif]
isto ovak ko kod bumbi [sm=hudicek1.gif]
tete u vrtiću mi rekle da mu pokažem kak da se igra sam,da on to nezna,.kaj kad mi kaže da mu je dosadno samome i nek se ja igram s njim[sm=smiley24.gif]




danery -> RE: neće se igrati sama (21.1.2013 12:19:52)

ma uff,meni nekad dođe da bar živim u '50-tim,pa dijete tutanj na avliju i navali na grumen blata i šibu,pa da viš igre....
bome se tako i zaigra vani,al dok je ovak kašljucava i šmrkava,pusti snovi [sm=smiley13.gif]
zato sam joj neki dan napravila bazen na stolu,ajme igranja [sm=smiley1.gif] al dogorilo nakon 2 dana i ajmo,smišljaj novo....




Stranica: [1]