|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trudnica vs. komarci
15.6.2012 13:44:22   
Sunshine28
Dakle,  za nas u Slavoniji krenula je ljetna tortura zvana komarci! vec sada se vidi da ce ih ove godine biti uzasno puno...
do sada mi je glavni saveznik protiv njih bio autan family care koji se sprica na kozu i stvarno ih drzi daleko...
ali sada se pitam da li ja u trudnoci smijem svakodnevno na kozu spricati autan? ako ne, sto mogu koristiti?
takokođer, zanima me da li meni i bebi moze stetiti spricanje prostorija onim Raid i slicnim sprayevima protiv komaraca?
ako su oni stetni molim za preporuku nekog prihvatljivog proizvoda...
hvala user posted image


_____________________________

I + G = E & L

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trudnica vs. komarci
15.6.2012 13:48:44   
andydea
ja sam se normalno u trudnoći špricala s autanom,stavljala raid utikač....i nikakve simptome štetnosti nisam imala....a tako i za bebe i djecu...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trudnica vs. komarci
15.6.2012 13:54:02   
ines_os
sve što je djeci dozvoljeno stavljati na kožu to vjerujem da mogu i trudnice

pročitaj šta piše za djecuuser posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trudnica vs. komarci
16.7.2012 16:43:25   
buba m
ja koristim chicco anti-zanzara spray, budući da je za bebače od navršena 3 mjeseca to je najblaže sredstvo na koje sam naišla, jedino što piše na uputama da se trebam špricat svaka 3 sata.... autan sprej me ugušiiiii, kašljalo mi se od njega dok nisam bila trudna, zato sam si uzela nešto nježnije...

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trudnica vs. komarci
17.7.2012 13:44:33   
Sunshine28
ja sam na kraju nastavila sa autanom family care, on drzi 4 sata....valjda nisam pogriješila....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trudnica vs. komarci
17.7.2012 14:20:47   
anne
Ja sam jako protiv kemije i u kozmetici i u ovakvim preparatima.
Kupujem prirodni repilent od prirodnih sastojaka napravljen od eteričnih ulja. Ne traje toliko, ali sigurno ne šteti.
Nebi autanom mazala ni sebe, a još manje djecu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!