trudnica vs. komarci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Sunshine28 -> trudnica vs. komarci (15.6.2012 13:44:22)

Dakle,  za nas u Slavoniji krenula je ljetna tortura zvana komarci! vec sada se vidi da ce ih ove godine biti uzasno puno...
do sada mi je glavni saveznik protiv njih bio autan family care koji se sprica na kozu i stvarno ih drzi daleko...
ali sada se pitam da li ja u trudnoci smijem svakodnevno na kozu spricati autan? ako ne, sto mogu koristiti?
takokođer, zanima me da li meni i bebi moze stetiti spricanje prostorija onim Raid i slicnim sprayevima protiv komaraca?
ako su oni stetni molim za preporuku nekog prihvatljivog proizvoda...
hvala [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley27.gif[/image]




andydea -> RE: trudnica vs. komarci (15.6.2012 13:48:44)

ja sam se normalno u trudnoći špricala s autanom,stavljala raid utikač....i nikakve simptome štetnosti nisam imala....a tako i za bebe i djecu...




ines_os -> RE: trudnica vs. komarci (15.6.2012 13:54:02)

sve što je djeci dozvoljeno stavljati na kožu to vjerujem da mogu i trudnice

pročitaj šta piše za djecu[sm=bravo.gif]




buba m -> RE: trudnica vs. komarci (16.7.2012 16:43:25)

ja koristim chicco anti-zanzara spray, budući da je za bebače od navršena 3 mjeseca to je najblaže sredstvo na koje sam naišla, jedino što piše na uputama da se trebam špricat svaka 3 sata.... autan sprej me ugušiiiii, kašljalo mi se od njega dok nisam bila trudna, zato sam si uzela nešto nježnije...




Sunshine28 -> RE: trudnica vs. komarci (17.7.2012 13:44:33)

ja sam na kraju nastavila sa autanom family care, on drzi 4 sata....valjda nisam pogriješila....




anne -> RE: trudnica vs. komarci (17.7.2012 14:20:47)

Ja sam jako protiv kemije i u kozmetici i u ovakvim preparatima.
Kupujem prirodni repilent od prirodnih sastojaka napravljen od eteričnih ulja. Ne traje toliko, ali sigurno ne šteti.
Nebi autanom mazala ni sebe, a još manje djecu.




Stranica: [1]