Spirala (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


mmicko -> Spirala (26.5.2012 0:45:46)

Ima li netko najobičniju, tj jeftiniju spiralu, zanima me kakva su iskustva, rado bi stavila Mirenu, ali stvarno je skupa!!!




mala pcelica -> RE: Spirala (26.5.2012 0:48:33)

ja ti nemam pojma,niti bi ja to turala u sebe [sm=smiley36.gif]




pincirotvajler -> RE: Spirala (26.5.2012 7:12:38)

http://www.ringeraja.hr/forum/bakrena_spirala/m_758088/tm.htm
http://www.ringeraja.hr/forum/spirala_NOVAT380/m_571363/tm.htm
evo [sm=smiley1.gif]
ja ju imam,ali bi rado mirenu[sm=smiley1.gif]




Amy77 -> RE: Spirala (27.5.2012 6:57:25)

Slazem se sa mala pcelica :)




girlpower -> RE: Spirala (27.5.2012 22:18:27)

Ja sam je imala par mjeseci,a onda dobila mengu i 2tj.nije stajala,osla ginekologu a on kaze spirala kriva i tako da vise ne smijem da je koristim,iako mi ona bila najbolja zastita




Ruža -> RE: Spirala (28.5.2012 12:35:09)

IZVORNA PORUKA: mmicko

Ima li netko najobičniju, tj jeftiniju spiralu, zanima me kakva su iskustva, rado bi stavila Mirenu, ali stvarno je skupa!!!


Ne znam koliko godina imaš, no nakon 35_te, ako si rotkinja može ju se dobiti preko hzz_a. Provjeri kod ginića. Ja sam svoju platila nešto manje od 1000kn, cijena varira od ljekarne do ljekarne u parstotinjak kuna pa treba provjeriti. Daju i na obročnu otplatu karticama.




andydea -> RE: Spirala (28.5.2012 12:48:40)

pozz...ja sam imala običnu(bakrenu)spiralu 3god...stavila sam ju iza drugog poroda...nikada neću prežaliti,jer nisam imala novaca za Mirenu...ali sada sam općenito protiv spirala...prvih pola godine sve je bilo ok,a onda su se nizale infekcije,na infekcije...čak sam imala tolike izljeve menge da sam završila par puta u bolnici...čim sam ju izvadila preporodila sam se...od tada nemam ništa,ni iscjetke,ni svrabež,ni infekcije....skroz sam čista...makar sam dugi put pretrpila da dođe dan da nosim gačice bez uloška....sad sam trudna,ali kad rodim ne pada mi na pamet više nikada stavljati spiralu...to je moje iskustvo....mada sam čula za MIRENU da je dobra,ali da se može potpuno uz nju izgubiti menga,što meni opet nije prirodno...sve je to hormonski....najbolje se paziti i imati povjerenje u partnera...




mmicko -> RE: Spirala (4.7.2012 22:50:23)

Eto curke ja stavila mirenu, javim za par mjeseci kako je, za sad ok, menga mormalno došla, uz poneko probojno krvarenje (dok kaže da je normalno prva tri mjeseca)!




MILLA -> RE: Spirala (5.7.2012 15:54:33)

što se tiče Mirene...jučer sam dobila nekoliko informacija da je prepredobra....od žena mlađih i starijih koje su imale probleme sa npr. pretjeranim stresom,hormonalnim poremečajima,težinom..... da se sve regulira i da se nikada nisu osječale ovako dobro. čak je dobra za žene u menopauzi jer regulira hormone,težinu... razmišljala sam o kakvoj kontracepciji nakon poroda( i dojenja,naravno....) i preporuka je upravo ta spirala. Eto-samo je hvale,nisam naletla na negativna iskustva. čak je i težina regulirana... što je također [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]