RE: MM na porodu - da ili ne? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


evanoi -> RE: MM na porodu - da ili ne? (10.6.2013 21:09:29)

obavezno! nije li to ono u dobru i zlu, itd... ako mi možemo proći tu bol, strah, može i on [sm=duda.gif]




LorVer -> RE: MM na porodu - da ili ne? (10.6.2013 21:12:43)

[sm=bravo.gif] Sva je tri puta bio uz mene [sm=bravo.gif]




Marti83 -> RE: MM na porodu - da ili ne? (14.6.2013 12:08:38)

Obavezno! Bez njega bi mi bilo "veselo" jer doktori su drugačiji kad je netko pored tebe




renata87 -> RE: MM na porodu - da ili ne? (14.6.2013 13:22:08)

moj je bio i bit će opet jednog dana :)




uspavana -> RE: MM na porodu - da ili ne? (14.6.2013 13:42:45)

htjeli smo, al nažalost nije bilo mogućnosti




mijina mama -> RE: MM na porodu - da ili ne? (5.8.2013 17:27:14)

mm je htio, ja bas i ne, i na kraju nije ni stigao. [sm=smiley4.gif]
imala sam 10 sati trudove, on je bio kod kuce i dogovor je bio da cu ga zvati kad me prebace u radaonu. ali se sve jako brzo odigralo tako da sam rodila za nekih 10ak min [sm=smiley36.gif]
i drago mi je da nije bio. mislim da bi se drugacije ponasala da je bio kraj mene. bilo bi me sram. neznam... ovako sam se koncentrirala na porod da bude sto prije sve gotovo. kad je bebica bila vani, nazvala sam ga i dosao je za 15 min pomazit se s nama. i to mi je dovoljno.

njemu ne. njemu je zao sto nije bio [sm=zmeden.gif]




zima1995 -> RE: MM na porodu - da ili ne? (16.12.2013 14:35:00)

Meni je baš žao što moj muž nije bio na porodu. Mislim da bi i meni bilo puno lakše podnijeti sam porod. Možda drugi put, hehe...




Manda Mare -> RE: MM na porodu - da ili ne? (23.12.2013 9:21:49)

Mi obavili trudnički tečaj za svaki slučaj, iako kažu da u Vinogradskoj niti ne traže potvrdu da je partner bio na tečaju, ali njemu je i to bilo super iskustvo. Uglavnom, on se još uvijek dvoumi oko toga da bude na porodu. Ja ga neću prisiljavati ni na što, jer on se boji da mu ne bude loše, ne podnosi baš krv i tako, ali kao da je sve bliže odluci da bude sa mnom. Puno su pomogli njegovi frendovi koji su bili na porodima i svi do jednog su mu rekli za iste nedoumice, ali da im je na kraju to bilo najljepše iskustvo u životu. Dala mu do znanja da bi mi to jako, jako, jako puno značilo i pustila ga sad da razmišlja i sam odluči [sm=smiley1.gif].




Bast -> RE: MM na porodu - da ili ne? (16.4.2014 12:30:38)

Da nije bilo MM-a na porodu mislim da bi prolupala... Noćni porod, noćna smjena... Jednostavno te zaborave... Da nije on išo po babicu sami bi se porodili...[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: MM na porodu - da ili ne? (4.12.2014 0:13:07)

obavezno,lakše je kada imaš nekoga pored sebe a i dr.više paze što rade ;)




Ela28 -> RE: MM na porodu - da ili ne? (4.12.2014 11:35:40)

Iako smo završili tečaj ipak nije mogao biti uz mene jer je bio carski rez [sm=smiley1.gif]




sorina -> RE: MM na porodu - da ili ne? (4.12.2014 19:34:43)

MM je bio uz mene na oba poroda i zahvalna sam mu zbog toga jer mi je puno značila njegova podrška,a i osoblje je odmah "bolje" (pogotovo kad vidi lika od 190cm i 110kg)[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]