|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Travanjske bebice :)
17.5.2012 16:51:31   
Marti83
Danas smo bili na uzv kukova i sve nam je u redu,skidamo duplo povijanjeuser posted image Sada mi je guza nekako premala,nemam za šta ulovitiuser posted image
Ja ne dižem pišu D. rekli u bolnici da ne treba pa ga niti ne stavljam.A zašto se inače diže? Ja mu samo kožicu malo povučem kada ga perem,patronažna je rekla da smijem.
Melixina ja ga dojim i dajem još nadohranu,on meni spava i niti glasa ne ispusti dok se ne probudi.Hraniti ga dok spava je meni nemoguće,on zatvori usta i ne možeš mu ništa uvaliti.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Travanjske bebice :)
17.5.2012 17:00:51   
lola 1
Meni u rodilištu rekli ne dizati pišu kod stavljanja pelena i ne dirati tj. povlačiti kožicu čak do treće godine.
marti83 kako ga dohranjuješ? Zamijeniš li mu nekoliko obroka ili nakon svakog dojenja dodaš još malo adaptiranog?
Mislim da ću i ja morati malo dodavati jer moj malac stalno plače i jako malo spava pa mislim da je gladan.

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Travanjske bebice :)
17.5.2012 17:27:35   
Marti83
Maloga podojim i onda mu napravim na kraju adaptirano.Za sada funkcionira jer mi nije odbio cicu iako jede na bocu.Znam mu i između obroka ako je cmizdrav i ne želi spavati dati cicu pa si on povuče,pa se smiri i odspava malo.Davala sam mu Hipp mlijeko od rodilišta ali mu nije pasalo, jer mi je po 5 dana bio bez stolice,pa bi onda jednom napunio cijelu pelenui bilo bi jako rijetko i zelenkasto. Sada mu dajem od DM-a marku Babylove 1,i sada nam je super i stolica svaki dan,pa čak i po 3 puta,žuta,kremastauser posted image I da ne govorim da je upola jeftinije.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu lola 1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Travanjske bebice :)
17.5.2012 17:32:50   
solarsoul
marti83 zar vec ultrazvuk kukova? ma gdje su tako azurni?? (i ja bi to htjela obavit vec jednom da mu skinem one odvratne dvi tetre...sva mu robica mala:)))) meni su rekli tek u trecem mjesecu da se to radi..
ej curke kako vi prokuhavate vodu, koristite li kuhalo ili samo vulgaris prokuhate u loncu 5 minuta?

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Travanjske bebice :)
17.5.2012 17:50:17   
Kony
Lola 1 daj se malo raspitaj kod svoje pedijatrice oko tog prevlacenja jer mislim da ce ti sa tri godine biti pre kasno pa da ne morate na rezanje. Meni je moja patronazna rekla da pocnem lagano kad navrsi mjrsec dana. A navodno se dize gore da ne raste u krivo.user posted image

(Odgovor članu solarsoul)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 12:22:13   
Kazimira
Ni mi pišu ne dižemo.....rekla patronažna da se nepomoći pupak, idući tjedan bum pitala pedijatra kaj s tim.....pišu svaki dan malo navučemo i mokrom blazinicom očistimo.
Navodno bu mu to pedijatar na silu navukao negdje s tri mjeseca pa onda mame i tate se brinu o tome. I fakat treba paziti...od moje kume mali ima skoro četiri godine i izgleda da bu morao pod nož.
Pregled kukova je od 4 do 6 tjedana starosti tako da i mi idemo negdje za dva tjedna......Kaspi nosi samo jednokratnu pelenu, nema duplog povijanja.
Ne znam kako vi.....nisam mislila da bum se u životu tako veselila podrigancu, prdecu, kakiciuser posted image user posted image user posted image

pozz......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 12:30:16   
Kony
I ja se tom veselim pogotovo danas jer cijelu noc nismo spavali jer nije mogao kakat tek u sest ujutro je poceo i sad svakih sat vremena.user posted image Mozda jer sam jucer pojela dosta cokolade.user posted image pa kad mi se tako jede slatko da cu poludit

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 13:10:28   
Marti83
Za uzv kukova sam se i ja iznenadila kako sam brzo došla na red.Kod nas u Puli ti daju pairić po odlasku iz rodilišta gdje piše kada se treba naručiti na uzv i svi mogući brojevi tel. i načini naručivanja.Par dana prije nego je mali navršio mjesec dana sam ga naručila i to preko maila.Pišu povlačim samo kada ga čistim,tako da riješim dvije muhe jednim udarcem.Od moje tete mali je davno isto trebao na rezanje jer mu nisu dovoljno povlačili kožicu pa jadan nije dao da mu dira dolje, niti da pere i to tako mjesecima,plakao bi ko kišna godinauser posted image
Kako vi funkcionirate sa sređivanjem po kući? Ja ponekad mislim da se cijeli dan vrtim oko malog,a muža niti ne stignem zagrliti pošteno.Čišćenje mi je lutrija ako dulje spava...


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 13:17:09   
hugabuba
eeej cure moje.....evo i mene....
vidim da neke imaju probleme sa sisanjem i sa pupkom kolko sam uspijela procitati....
Mojem D. je danas 4 tj.,samo sisa i spava .... super...vec ima 4800 i super napreduje,,,
e da...da vam kazem kako sam ja prosla sto se tice pupka,meni patronazna nakon 5 dana sto mu je bilo,citajte ;otkinula pupak,vrtila vtrila dok ga nije iscupala i rekla; "eto i neka smo se i toga rijesili"????? ja i muz smo ostali paffff....da stvar bude gora stalno je krvario i kiso....bolilo ga je i plako je.....kada je imao 9 dana odvela sma ga pedijatru i dala mi je neki prasak Tyrosur s cime sam mu prasila.....ni to nije pomoglo, i sa 3 tj. mu je lapizirala jer nikako nije moglo zarasti.... uzas ???? kaze ped. da je mogao dobiti bruh ili iskrvariti user posted image ma ... neznam sta da vam kazem.... sada je sve oke hvala bogu....
a sa dojemnjem nemam vecih problema samo sto jako cesto papa i navlaci me i navece kada treba papti i ici spavati ja mu nemogu dati sisati jer me bradavice bole katastrofa... i onda mi napravim hipp ( zadnje 3 veceri ) neznam zasto me bole.... ??????

a disu dr. cure??? jeste pisale svoje porodjajne price????
pusssa

_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 13:20:06   
Kony
A ja opet stalno cistim i kuham pa oko prvog djeteta pa drugog i vrtim se u krug a za muza jos nisam nasla vremena. Poljubimo se samo kad on dolazi ili odlazi na posao. Nekad si mislim normalno da si neki nadu ljubavnice ako se zena duze vrijeme ponasa ovako kao ja sad.

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 13:28:09   
hugabuba
ista prica.... cijeli dan letim za djecom,jedno obuci,spremi nahrani,drugo opet svoje trazi...dok ocistim spremim uradim opeglam...navece sam ko zombi.... dok davida nahranim i stavim spavati 1 ujutro je.... i kak da imam ljubavni zivot??????
potpuno te razumijem..... i ja si tako mislim :(

_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 13:40:28   
Kazimira
eee tako i ja....sad sam malo pobrisala prašinu i pospremila...ali imam još puno posla.....muž još uvijek čisti kupaonu i to subotom, a ja malo preko tjedna....mali je isto po danu više manje na cici pa ne stignem...danas bu ga muž malo u šetnju da ja napravim brzinsku generalku.....

fali mi mm, radi i umoran je...jedva čeka vidjeti malog jer ovaj pak raste k'o gljiva......sretna sam jer se dobro kužimo pa nema problema user posted image

user posted image kakva vam je situacija dolje??......meni samo još u tragovima.......i jedva čekam akciju...ak' se kužimouser posted image user posted image (napokon pokretna hahha)

nisam pisala porođajnu priču.....eeee ne znam jeste vidjele da je marči rodila....user posted image

pozzzuser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 14:34:33   
Kony
Kod mene jos dosta dolje ide a danas mi je18 dan.
Jedva cekam da nam se marci javi. Moram ga ici prikopcati na siku vec je lud

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 23:12:41   
Melixina
kaj je marci rodila?? ajme pa kako je ona? beba? jeli ipak bilo na zadak?
sto se tice akcije (razumijemo se)user posted image nema jos nista, dapace dole me nesto probada (kao da mi neki sav ostao) i to me muci,plus sto sam bacila mig sa ogledalcem dole i nekako mi izgleda kao da rupice vise nema, samo meso...i naravno gin.jos nisam isla...
kucu sam prisiljena cistit jer mi svekriva svakodnevno dolazi "dobronamjerno" pricuvati bebija u svrhu :"daj si pocisti ovo,ono, skuhajj rucak,operi ovo,ono itd." ali sto bi se reklo, svaka pomoc je dobrodosla tako da necu prigovarati ;) bar mi kuca blista user posted image user posted image ...
pisu suprug povlaci kad ga kupamo, a bome tesko ide, tocnije tek se to malcice otvara... i kad ga motamo u pelene onda mu je prema dole (tako nam rekli , tocnije pokazali).
marti83 da te pitam, primjetila sam ranije da si rekla kako bebija motas u pamucne pelene, pa me zanima kako ih odrzavas, tocnije kako ih peres? moj bebi cesto pobjegne iz pampersa na tetra pelenu pa bude fleka koju obavezno moram sa izosanom rijesavati..
ps. Kony ne brini , sto se tice slatkog ja se davim u slatkom svakodnevno
ps.s. kupili smo Bio kapi (za grcicie), netko ih je ranije spomenuo , i moram ih pohvaliti , vec 2 dana ih konzumiramo i ODLICNE SU, tocno se primjeti razlika kod bebija..
do uskoro...

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 23:47:50   
Bablica
Mi pampersice koristimo br. 2 i ok su mi ne propustaju jesu par puta dok bi ga nosila pa valjda nekako povukla pelenu (jednom je tako iz nogavice od tutice sve curilo po podu user posted image ) imam i od dm-a paket ali su mj tvrde nekako ful cak j kad jh napuni
Kony ja samo h kuhalu vodu prokuham, a dude 10 min u padeli
Misa su mi rekli kako sam stoji i ne ga navlacit (to rekli u bolnici, patronazna i pedijatrica). Za kukove se danas narucili i idemo sa pun 3 mj do tad 2 tetre stavljamo tj. imam super neku na cicak umjesto druge tetre.
Dole mi kao prolazi ali svako toliko kad se obrisem bude mrvicu krvavo (bas crvenk) a nekad samo smeckasto jel j vama tako? U pet idem na pregled pa cemo vidit hoce odobrit keksic user posted image user posted image user posted image user posted image
Koliko cesto kupate bebice? Patonazna mi rekla svaki dan a pedica 1x tjedno pa ga mi peremo 2-3x kako uhvatimo da ne zaspi
Marti i mi gugucemo ja ga naucila da kaze aaaa i aggg hahaha sav se izmori i ima 5 min pripreme dok ponovi al sve bolje mu ide!

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Melixina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Travanjske bebice :)
18.5.2012 23:50:56   
Bablica
E da marci je rodila bio je zadak, probalj prirodno ali na kraju na carskom zavrsila. Za sad doji i dobro se osjeca malo joj je dojenje problem zbog reza jer ne moze na bok bas lec

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 8:05:45   
Kony
Ja ga kupam svaki dan zbog tog da mi bolje spava. Par noci me je zezao a po danu spavao pa ga sad navecer malo duze drzim budnog. Evo sinoc zaspao u 21:30 pa se probudio u01:30 pa u 06:00 i to mi pase jer ako ga ne okupam nije mi umoran pa se budi svakih dva sata.
Bablica jel su tebi rekli da ga siroko povijas ili ti to samovoljno radis?
Sto se ovog povlacenja tice kako je to u svakom gradu drugacije kao da ne pricamo o istoj stvari svakom su rekli drugacije. user posted image . Za gugutanj smo kos mali ali napredujemo za 16 dana je dobio 740 grama.
Moram ici sadit cvijece dok spava jer ja nemam nikog da ga pricuva odnosno imam i mamu i svekrvu ali nisu bas zainteresirane jedino kad bi ga ja odvezla k njima sto ne dolazi u obzir.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 15:58:50   
Marti83
Kako volim sunčane subote.Ja i moji dečki smo bili do tržnice,malo kupovali povrća,meni steznik a dragome bermude za ljeto.David je bio dobar,spavao je cijelo vrijeme,čak 3,5 sata.Steznik sam si uzela onaj sa nogavicama,od Lisce od onog čvršćeg materijala,i sada sam fino utegnuta,a najviše na trbuhu gdje mi je i trebalo.
Vidim da vi dosta dugo krvarite..ja sam nakon 20-ak dana potpuno prestala,tj.meni je bilo smeđe pred kraj a baš krvarenje je bilo dosta kratko.Ali je zatona porodu meni babica stisnula trbuh malo jače i tu mi je izbacila mislim dosta krvi i sukrvice.
Melixina platnene perem na 60 sa pretpranjem,iako niti to pretpranje ne treba.Malo deterđenta i žlicu sode bikarbone,i bez omekšivača jer onda on smanjuje moć upijanja pelena(umjesto njega može ocat biti kao omekšivač). Dok su popišane stavim ih u kantu pošpricam sa uljem čajevca i octom i to je to. Kada se pokaka iščetkam odmah pelenu sa onim bijelim sapunom-Marsiglia i tako pustim dok ne operem u mašini.
Ja za dezinfekciju duda i bočica koristim od Chicca tekućinu koja se stavi u vodu.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 16:33:02   
Marti83
Naručila sam si ovu nosiljku za malog da ga držim na oku dok mi je budan,pošto je to postalo dosta često.
http://shop.beba-centar.hr/hr/125/1460/lealjka-brevi-rocker-toy.html
Imate li i vi ovako nešto doma ili slično?

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 17:22:04   
Kony
Imam ja.istu Takvu i super mi je vec je koristim. Stavim u potpuno lezeci polozaj i mogu reci da mi unutra najbolje odspava preko dana dok ja kuham.
Joj ja.si ne mogu ni zamisliti da idem u setnju koliko imam nekakav pritisak dolje ako malo duze sam na nogama. Imam osijecaj da ce mi sve dolje izavi van. Jel vama to tako bilo?user posted image

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 17:27:17   
marči
Ejjj curke...ecvo i mene na kratko...kao što znate stigla je i moja Lena 14.05. i došli smo kući...jedva se oporavljam od svega sve boli i teško je jer mi dojenje uzima cijeli dan i noć...stalno je na cici ili se presvlačimo...totalno sam neispavana od bolnice još...nisam doslovno spavala 8 dana i tražila sam da me ranije puste kući..sada vidim da to i nije bilo pametno jer sam ful zabrinuta zbog svega...prvo dijete mi je a tamo nam nisu ništa rekli ni pokazali....nisam sigurna jede li ovo moje malo dovoljno jer ne mogu se izdojiti da vidim koliko mlijeka imam..pijem čaj od hippa i nadam se boljem...imam ne 2 cigle već 2 bloketa umjesto cica..ragade i dojenje mi je ogroman problem a kamoli izdajanje...patronažna nije bila a imam milion pitanja...ako koja zna neka da klakav savjet: malena mi imam krvavi iscjedak iz rdnice i to su rekli da je normalno ali ne i koliko ..te do kada to traje?? ima li netko iskustva s time? I nakon mekonija u bolnici nije imala stolicu prije nego su nas pustili doma su joj dali dohranu ali cijelo vrijeme mi je isključivo na cici a ja samo lešo i kuhano te puno tekućine...u prehrani a danas mi se pokakala cijela pelena mokra smeđe rijetko smrdljivo??? je li to normalno,...i dok sam ju presvalčila me ispopišala i opet ispokakala to smeđe rijetko...bojim se da nije proljev da ne dehidrira?? dajete li vi šta osim mlijeka?? vode ili čaja??? I da li je istina da kada štuca treba dati cicu opet?? jer meni zna štucati nakon podoja pa si mislim je li moguće da je žedna ako je sada tek jela??? ajme sto muka...idem dati papati...čujemo se...

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 17:56:53   
Bablica
Kony rekla mi patr i pedica da duplo povijam do utz kukova, jel ti stavkjas duplu pelenu?
Moram ga pohvalit nocas se svjetski naspavao pojeo u 21 okupali ga, zaspao oko 23 i corio do 5! Ja se sokirala kad me probudio. I sad opet spava jeo u 13 zaspao oko 15 postao je prava spavalica. Skuzila sam da jede 5-6x na dan, koliko puta vasi bebaci jedu?
Marci nista na treba ni voda ni caj ako ju dojis - sve dobije iz mlijeka. Samo pazi na cice ako si ti tako tvrde hitno pod topal tus i masirat da mlijeka malo izade! Ili se segni prema nogama meni tako samo krene hihihi

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 18:43:46   
Kony
ne stavljam dvije pelene jer su mi rekli pri izlazu iz rodilista da ne treba. Ni ne znam kako se to stavlj.
Marci dobro dosla nazad!!!! Sto se tice kolicine podoja ne brini ako nema zelenkastu stolicu znaci da je sita. Za sukrvicu nisam nikad cula ali ima ti sad neki novi telefon za podrsku roditelj gdje mozes pitati takve stvari. Otvoren je prije cetri dana. Napisem ti broj. Ja bebi ne dajem nista osim mlijeka. Ako su ti ccice jako tvrde nemoj piti caj od hipa da ti se ne upale ne treba ti jos i to.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 22:29:51   
Marti83
Marči evo da ti ja malo pomognem...ja sam 8 dana bila na pedijatriji i prošla svašta sa mojim malim.
Mala ti ima taj iscjedak vjerovatno od tvojih hormona,mislim 99% sam sigurna.Mora se sama iščistiti od njih...treba tjedan-dva
Za izdajanje ti je dobra ova tehnika http://www.roda.hr/article/read/rucno-izdajanje-marmet-tehnika
Ja sam u bolnici dok nisam dobila izdajalicu,ovako natezala cice...user posted image user posted image
Stolica djeteta ovisi i o onome šta si jela...Ako si jela mrkvu npr,imati će više narančastu stolicu....Kada izbaci mekonij stolica je više boje senfa pa tek kasnije dođe do žućkaste,zrnate konstitucije.
Ako ju dojiš ne treba joj čaja niti vode.Količinski koliko ti treba pojesti ti ide po principu da po 10 ml svaki dan više pojede.i tako se gleda do 10-og dana kada se ustali ta količina koju jedu...(rekle sestre u bolnici)znači 10 dana=100 ml. Iako ne jedu svaki obrok toliko,jer nikad nisu isto gladne bebe kao niti mi odrasli za svaki obrok.
Patronažnu si obavezno zovi,makar u dom zdravlja jer to je njihova obaveza da odmah drugi dan po izlasku iz rodilišta dođu.cccc naše zdravstvouser posted image
Svojim mlijekom si maži bradavice i suši ih na zraku tj. da su što više na zraku da ti prođu rane.A možeš i malo lanolina staviti na njih poslije podoja pa si makar opereš prije nego ju opet nahraniš(iako kažu da od lanolina im ne može biti ništa ako pojedu)
Štucanje prestane ako sišu,tako da joj daš malo da povuče dok ne prestane.Tako ja i svojemu dam da prestane,nakon cca 2-3 min bude ok.
Jeste li znali da dok ne odaberete pedijatra, sa bebom se uvijek može otići u bolnicu na pedijatriju, ako imate bilo kakav problem?

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Travanjske bebice :)
19.5.2012 22:43:32   
NitMit
Heloou! Sukrvica može biti znak da nešto nije u redu s bubrezima, ali samo ako je u velikoj količini, ako nije onda je valjda normalno. Raspitaj se još Marči i čestitkeee na pridošlici!
Moja Vilmica papa kad god malo jače zaplače. Cijeli dan je na dojci, a prije spavanja joj napravim 100 ml hippove dohrane. Prvo ju okupamo oko 10-11 sati, nahranimo, pola sata čekam da podrigne i stavim ju u krevetić pa maja moja curica pava do 6 sati user posted image . Dada moja potica. user posted image Danas je imala gadne grčeve, pa sam joj dala u žličici vode pomješane sa 3 gaia kapi protiv grčeva i popila je malo čaja od komorača, morala sam ju držati potrbuške i masirati joj trbušćić pa se smirila i poslje više nije imala grčiće. Meni su patronažne isto savjetovale ništa osim sise, ali čim joj dam žličicu vode, ona se smiri. Naravno prokuham vodu u kuhalu.
Što se kupanja tiće, svaki dan ju operemo krpicom i namažemo baby uljem, a nedjeljom u kadicu user posted image . Pelene sam probala i pampers i konzumove i violeta i babylove. Nekako su mi pampersice najbolje. Imam i par pamučnih, ali nisam ih još koristila. Nikako da se ohrabrim na to...
Evo je, budila se iz dremanja. Dužnost zove! Čujemo se curke! Pozzzdraveek! user posted image user posted image

_____________________________

Vilmica stigla 29.04.2012. user posted image

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!