Uskrsno gnjezdo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


natalijax -> Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 14:34:13)

ko i svake godine ista tema,što če te svojim kikačima u gnjezdo,ja ču onu kutiju sa pocoyom,u konzumu 59kn,baš me zanima što je unutra nisam čitala malo slatkiša,mada je rekao da oće sam jaja,ništ extra zbog selidbe,što manje igračaka manje tereta[sm=smiley36.gif]




pincirotvajler -> RE: Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 15:14:30)

slatkiše samo




BUMBI -> RE: Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 20:52:45)

Mi smo mu kupili košulju,sunčane naočale i još ću mu izeti neke igračke,a kod bake će dobiti bicikl,a kod mojih nešta od legića i robu vjerovatno




cuba -> RE: Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 20:57:36)

Mi nemamo taj običaj darivanja za Uskrs.




BUMBI -> RE: Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 20:59:35)


IZVORNA PORUKA: cuba

Mi nemamo taj običaj darivanja za Uskrs.



Ma da...mi kupujemo,i drugima(nećacima,kumiću i od jedne prijateljice curicama),ali ne toliko kao za Božić.
Ove dvije imaju sad i rođendan pa sam njima uzela malo više.




cuba -> RE: Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 21:07:15)

Sjećam se da su još neke cure prošle godine pred Uskrs pisale što će kupovati za poklone. Ne znam jel to samo u St-u ili u cijeloj Dalmaciji ali kod nas možeš dobiti samo jaje u glavu iz fore[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mamacita -> RE: Uskrsno gnjezdo (30.3.2012 21:25:47)

Mi ne kupujemo igracke ni darove za Uskrs. Za Bozic mi to jos nekako ima smisla, jer eto igrom slucajeva i Tri Mudraca su donijeli darove za dijete Isusa kada se rodio. No za Uskrs, to mi je tipicna komercijalizacija najveceg krscanskog blagdana. Zasigurno necu kupiti svojoj djeci nista sta ima zeca ili pilica na sebi i darovati im to za Uskrs. No, eto, to je diskusija za sebe.




Zvonki -> RE: Uskrsno gnjezdo (2.4.2012 9:20:27)

IZVORNA PORUKA: mamacita

Mi ne kupujemo igracke ni darove za Uskrs. Za Bozic mi to jos nekako ima smisla, jer eto igrom slucajeva i Tri Mudraca su donijeli darove za dijete Isusa kada se rodio. No za Uskrs, to mi je tipicna komercijalizacija najveceg krscanskog blagdana. Zasigurno necu kupiti svojoj djeci nista sta ima zeca ili pilica na sebi i darovati im to za Uskrs. No, eto, to je diskusija za sebe.


Slažem se s ovim. Kupimo djeci slatkiše, najviše zbog toga što im je fora raditi to gnijezdo za zeku, pa da ne ostane prazno.




lilia -> RE: Uskrsno gnjezdo (2.4.2012 9:51:45)

Ni mi se ne darujemo za uskrs.




ucitelj -> RE: Uskrsno gnjezdo (3.4.2012 15:36:41)

ni mi se ne darujemo vise se zabavljamo gadjanja jajeta kovanicama pa zaradjujemo
a kad sam vec tu imate li ideja ili linkova za uredjenjee uskrsnog drvca izrada i tako to ove god prvi put cu raditi us gnijezdo i drvce pa nezz sta ni kako





Lol@ -> RE: Uskrsno gnjezdo (3.4.2012 15:46:20)

Ne znam otkad je to obicaj paketici i ne znam sta sve za Uskrs,al kod mene to nikad nije bilo,a ne mislim ni uvoditi bez obzira na promjenu mjesta boravka [sm=jezicek.gif] msm neki slatkis eventualno,ali nis posebno i bez pretjerivanja[sm=smiley1.gif]




malizia -> RE: Uskrsno gnjezdo (3.4.2012 19:42:15)

ja prvi put čujem da netko za Uskrs dariva, ne pada mi napamet tu tradiciju uvesti.




lidac0605 -> RE: Uskrsno gnjezdo (3.4.2012 20:14:45)

Niš,nula,zero...kakvo crno darovanje za Uskrs?!?!To nije nikakva naša tradicija,već komercijalizacija,materijalizam i plikost našeg naroda...da vani govna jedu i tu bi se jela...




natalijax -> RE: Uskrsno gnjezdo (3.4.2012 22:12:48)


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Niš,nula,zero...kakvo crno darovanje za Uskrs?!?!To nije nikakva naša tradicija,već komercijalizacija,materijalizam i plikost našeg naroda...da vani govna jedu i tu bi se jela...

[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Stranica: [1]