Kronični bronhitis (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca s posebnim potrebama



Poruka


mamatina -> Kronični bronhitis (26.3.2012 14:04:36)

Pozdrav mame i tate,

zanima me da li ima tko iskustva s bolovanjem zbog njege djeteta koje ima kronični bronhitis?

Mi nismo već mjesecima u vrtiću a kada jesmo ne izdrži preko 3 dana. Sada nam doktori sugeriraju da ne ide uopće pa razmišljam o bolovanju zbog njege. Sittericu ne mogu platiti cijeli dan, a ovo nema smisla. Jer su to napadi kašlja pa sva popratna terapija i često se naljepi infekt koji nas zakuri preko 40 barem 1 mjesecno.

:(

Imate li iskustva...




danery -> RE: Kronični bronhitis (26.3.2012 14:09:39)

nemam baš nekih iskustava,naša je imala akutni ove zime,proveli tjedan dana na inhalacijama 2x dnevno i to je bilo to.....
[sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




BUMBI -> RE: Kronični bronhitis (26.3.2012 14:10:14)

Nemam ni ja neka iskustva,najbolje da pitaš pedijatricu




mamatina -> RE: Kronični bronhitis (26.3.2012 14:13:47)

Pitat ću je svakako jer je rekla da mi nece vise pisati ispricnice koliko je bolestan. Mi smo barem jednommjesecno na hitnoj na Srebrnjaku, tako da se bronhitični napad ponavlja jednom mjesecno it raje po dva tjedna. :(




lidac0605 -> RE: Kronični bronhitis (26.3.2012 14:19:54)

Imala sam ja jednog takvog...nakon teške imunološke bolesti,završio sa dijagnozom kroničnog bronhitisa,čim bi malo procurio nos,drugi dan bi se gušio,trčanja po hitnoj,injekcije kortikosteroida i pumpice non stop...a nije ni išo u vrtić!Preporuka je bila da do najmanje 3 god takva djeca nejdu u kolektiv,pa se i poklopilo da sam ja u to doba bila opet na porodiljnom...mislim da trajno nemreš bit doma s djetetom,ti pitaj,al mislim da možeš samo ovo klasično bolovanje po par dana,di bi oni plaćali takva bolovanja,nema šanse!




mamatina -> RE: Kronični bronhitis (26.3.2012 14:31:13)

Da to je naša priča... Ventolin po 7 dana mjesecno, Flixotide, SIngulair, Nasolex svaki dan. Ulete injekcije SOlumedrola jednom mjesecno. Bjak.

Nasla sam na netu da mogu 40 dana zbog njega u komadu. Iskreno srce me boli takvog ga ostavljat po cijele dane s nekim jer radil 9 do 21. :(




Stranica: [1]