zagorjele ili...? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


zg_cinik -> zagorjele ili...? (26.12.2011 20:53:12)

vrlo mi je neobično...
uoči praznika(zadnjih par dana-možda i nema veze s praznicima), naglo se digle teme o seksualnosti...
jel' kakva depra u pitanju...kolektivna, il' samo ima zagorjelih, il' kaj...[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




koka -> RE: zagorjele ili...? (26.12.2011 21:03:43)

Vrijeme romantike, manje se radi više se druži pa.....ima se vremena.




pincirotvajler -> RE: zagorjele ili...? (26.12.2011 21:34:00)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] kod mene nema veze s blagdanima,nego očito 7 krizna godina [sm=smiley36.gif]
ak preživimo onda bu sve opet ok
zasad se moram pomiriti sa 2/3 puta tjedno [sm=sloncek.gif] [sm=sad.gif]




zg_cinik -> RE: zagorjele ili...? (26.12.2011 21:57:59)


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] kod mene nema veze s blagdanima,nego očito 7 krizna godina [sm=smiley36.gif]
ak preživimo onda bu sve opet ok
zasad se moram pomiriti sa 2/3 puta tjedno [sm=sloncek.gif] [sm=sad.gif]



ak smijem pitat...
kaj je to dogovor 2-3 puta tjedno... il kaj...[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

kak to ide... ponedeljak-srijeda-petak...[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

da nebi bilo da sad ja nekaj mudrujem, il se hvalim...al mi nemamo dogovor kolko puta tjedno-mjesečno-godišnje...pa kad ispucaš - fajrunt...

nekad je češće...nekad rijeđe...al' da bi mogel reč da je u pravilu tolko i tolko puta tjedno - nema šanse...

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]








pincirotvajler -> RE: zagorjele ili...? (26.12.2011 23:17:32)

to je prosjek,nemamo određene dane [sm=smiley36.gif] ak nismo tri dana,onda ćemo iduća dva po dvaput..
ma do ove godine je bilo svaki dan,,jednostavno smo takvi,nepijemo kavu skupa nego se mazimo..




mamacita -> RE: zagorjele ili...? (27.12.2011 16:43:14)

MIslim da to ljudi doslovce zive onu "Voli bliznjega svoga" pa makar samo za Bozic, jer tada se i vise pije, pa mozda nisu svega ni svjesni, zene peku sve zive kolace koje im muzevi vole, pa eto kao nagradu dobiju sex hahahaha. Ili je jednostavno zima, pa da se ugriju.




Ruža -> RE: zagorjele ili...? (27.12.2011 18:56:42)

Cinik ako se ne varam i tvoja draga je na Mireni? Ako dijelimo nuspojave mislim da znaš o čemu je riječ.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




whotplace -> RE: zagorjele ili...? (19.4.2022 5:11:58)

The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!
also visit my net web page -voip phone service




Stranica: [1]