Kontracepcija??? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


škorpioni -> Kontracepcija??? (28.9.2011 16:24:24)

Zanima me koja iskustva imate sa kontracepcijskim tabletama??Koje su ok?imate puno nuspojava?




njanja -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 16:33:30)

pila 7 god CILEST, nikakvih nuspojava, sve bilo savršeno
unutar tih 7 god napravila 3 pauze po 3 mj na savijet doktora da kao jajnici prorade i organizam se pravilno isčisti...nakon prestanka tableta, 7 mj smo se pazili, 9 mj sam već ostala bez problema trudna...dakle nikakvih nuspojava..

jedino nije za ljude s hipertenzijom....




škorpioni -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 16:44:20)

super!ja ne mislim imati više bebača (imam dvoje djece) pa sam mislila krenuti prvo s tabletama dok se ne odlučim na nešto drugo!nikada nisam ništa pila niti koristila i uvijek sve ok!menga točna na dan!mm pazi ali neda se mi misliti više!dogovoriti ću se s gin. vidjeti ćemo!!!eto zanima me malo kako ostale žene???




ema55 -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 17:30:35)

budući da si rodila, zašto ne bi razmislila o spirali, imaš dvije vrste mehaničku i mirenu, u svakom slučaju i ova hormonska ima manje hormona nego tablete. mislim i da će ti ginekolo preporučiti spiralu, staviš pa si mirna, šta ćeš se misliti sa tabletama




pincirotvajler -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 17:34:13)

pila 4g trinovum sve super




lidac0605 -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 18:08:21)

Ko cura,prije 17 god sam pila Trinovum-sve 5,sad vec skoro god.dana pijem Diane 35-sve super,nikad nikakvih nuspojava,samo kaj ih sad pijem prvenstveno ko terapiju,ne kontracepciju




mišica 666 -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 21:02:28)

ja sam baš od cilest imala strašne glavobolje i nisu mi pasale. zapravo sva ova iskustva su individualna i na temelju njih ne možeš znati kako ćeš ti reagirati. najbolje napravi pretrage da vidiš dali ih uopće možeš piti pa onda probaj pa vidi. 




cuba -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 21:05:34)

Već nekoliko godina pijem Yasmin. Meni odličan. Nikakvih nuspojava (osim što sam se prošle godine kad sam ih ponovno počela piti udebljala par kg u mjesec dana al tko zna jel baš zbog njih[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).
Kao što je mišica rekla nisu svake kontracepcijske za svakoga. Raspitaj se malo u ginekologa, ove imaju najmanji udio hormona u sebi.




inesica -> RE: Kontracepcija??? (28.9.2011 22:03:00)

Pila Diane 35 nekoliko godina, i u to vrijeme se pocela debljati. Nisu iskljucivo one krive, nego i dr. cimbenici, ali sam sigurna da je pomoglo, jer se dogodilo brzo, prije nikad nisam imala problema s kilazom. Osim toga, sve tablete imaju nuspojave, od blagih do jako, jako ozbiljnih, a ginekolozi ih obicno doslovno testiraju na tebi, jer ti preporuce jedne, pa ako ti ne odgovaraju, probas druge itd..
Sad nakon skoro 10 godina bez tableta nikad se vise na to ne bih odlucila, i mislim da je bolja i spirala ili bilo koja druga metoda, nije se bas za zezati s hormonima. Mislim, ako vec ne moras.




seraphyme -> RE: Kontracepcija??? (30.9.2011 7:14:27)

pila stediril M, dijane 35. meni ok, ali niš bez ginića i opsežnih pretraga jer mogu napraviti velike probleme. ma kondomčić najbolji. naljepi i opleti




Stranica: [1]