Postoje li u Rijeci nekae organizirane aktivnosti za djecu do 3 godine? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


jamama -> Postoje li u Rijeci nekae organizirane aktivnosti za djecu do 3 godine? (18.8.2011 15:02:36)

Drage mame riječanke, imate li slučajno kakvih informacija o tome ima li kakvih organiziranih aktivnosti za naše male do 3 godine, npr. nekakvo plivanje, ples ili slično...
Još ne znam hoće li moja D. upasti u vrtić ili ne, a ako ne bude, morat ću je voditi negdje na nekakvu aktivnost, jer je prepuna energije i užasno željna dječjeg društva, pa mislim da bi nas to moglo spasiti ove zime.... Ako netko zna....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]...




ejmama -> RE: Postoje li u Rijeci nekae organizirane aktivnosti za djecu do 3 godine? (18.8.2011 18:52:58)

U vrticu gdje moja starija ide ima djecji zbor i mogu doci i djeca koja ne pohadaju vrtic, dode ti 100,00kn mjesecno,imaju lokalne nastupe,odi na festivale,svoje pjesmice. Oni su Halubajcici i na Marinicima su,dj vrtic "Zvoncica"




jamama -> RE: Postoje li u Rijeci nekae organizirane aktivnosti za djecu do 3 godine? (18.8.2011 22:08:55)

ni zbor nije loša ideja, ali ipak mislim da bi to bolje funkcioniralo druge godine, ipak mi se čini premala za zbor....
ali vrijedi otić pogledat....




Stranica: [1]