Putni krevetic za spavanje da ili ne? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


mamice -> Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 17:23:15)

Imam veliku dvojbu da li da stavim bebolinceka spavati u putni krevetic koji ima hespo madrac ili u normalni kindac. Ja sam za normalni kindac al muz zeli taj putni da u njemu spava i da ga nosi svugdje kad idemo negdje i nisam pametna[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




adryosijek -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 17:43:00)

mi smo imali putni i mala je spavala u njemu stalno,dosla sam u italiju tam smo imali drveni i jadna nije navikla na njega stalno je glavom udarala o drvo,ja sam za putni,dijete se nemoze ozljediti




mala pcelica -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 17:47:08)

moja od zimus spava stalno u putnom kreveticu i super joj je,a i manje mjesta zauzima od drvenog...drveni nam stoji samo za ukras [sm=smiley1.gif]




Točkica28 -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 17:54:38)

mi ćemo ga nositi na more, jedino ne znam kakav madrac, ovaj od kindilija mi je preglomazan




Indy -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 18:10:33)

nama se putni itekako isplatio, nosali smo ga gdje god smo išli, spavao je u njemu. kod kuće u drvenom. ja stavim ogradicu u drveni tako da se nemože ozljediti.




tyna -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 22:55:57)

nama je putni služio kao vrtić doma, a sad na moru i kao vrtić i kao krevetac.
doma spava u drvenom upravo zbog boljeg madraca, a okružen je cijeli ogradicom pa se ne može ozlijediti.
za putni smo kupili neki tanji madrac radi lakšeg transporta.




mama deja -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (13.7.2011 23:42:36)

i nama kimbic stoji za ukras jer A nije htio pavati u njemu vec kraj mamine cike,a putni smo uzeli za N i po danu spava u njemu,a po noci kako kad,samo sam prebacila madrac iz kimbica u putni i ja sam zadovoljnija nego sa kimbicem.




mali_macic -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 7:13:55)

mi smo koristili putni krevetic od Graca onaj s dodatkom za presvlacenje jer smo bili knap s mjestom i mogu rec da mi se i vise nego isplatio. di god smo posli uvijek smo imali njezin krevetic u gepeku.
nas je bio ovaki samo zelene boje:
[img]http://www4.slikomat.com/11/0714/eim-putni-.jpg[/img]




Bebys -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 8:18:18)

slazem se sa tvojim suprugom...putni je super




modesty blaise -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 8:19:42)

IZVORNA PORUKA: tyna

nama je putni služio kao vrtić doma, a sad na moru i kao vrtić i kao krevetac.
doma spava u drvenom upravo zbog boljeg madraca, a okružen je cijeli ogradicom pa se ne može ozlijediti.
za putni smo kupili neki tanji madrac radi lakšeg transporta.


evo, ovo koda sam ja pisala...prepisujem od riječi do riječi[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Ninaa -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 8:23:49)

IZVORNA PORUKA: tyna

nama je putni služio kao vrtić doma, a sad na moru i kao vrtić i kao krevetac.
doma spava u drvenom upravo zbog boljeg madraca, a okružen je cijeli ogradicom pa se ne može ozlijediti.
za putni smo kupili neki tanji madrac radi lakšeg transporta.
Tako je bilo i kod nas i iako je naš brevi i dosta kvalitetan ja nisam pobornik da bi dijete u njemu stalno spavalo, nekak mi je to sve onak mekano pogotovo ak je beba mala pa nemaš onaj gornji dio pa se stalno moraš saginjati.





Ninaa -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 8:24:33)

A ako će ti trebati kad negdje ideš nisu skupi na akciji se zna naći za 200 kn ili od nekoga posudiš.




mamice -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 8:27:35)

Nasao je neki graco putni i uz to dobije hespo madrac al meni to nekak ne uljeva povjerenje taj madrac dodan u kindac pogotovo kad naraste i pocne stajati[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




mala pcelica -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (14.7.2011 10:06:21)

ja sam u taj putni stavila 2 madraca ova obična od drvenog kindača i super joj je a i meni isto ne moram se puno saginjati kad ju stavljam,a i njoj je lakse da izadje iz njega,a ako cemo putovati imam malo deblju spuzvu koju onda stavim i super mi je




mayathebee -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (17.7.2011 22:24:04)

Nama je putni krevetić zakon, nikamo ne idemo bez njega, pa ni na dvije noći! Naš malac nikad nije prespavao s nama u krevetu, tako da mu ne želimo mijenjati te navike kada odemo negdje.
Mi imamo neki koji ima svoju neku tanku podlogu koja se stavi unutra, i ja ponesem ne madrac, nego štep deku i presavinem je na dva puta. Malac spava bolje nego doma[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




berny -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (17.7.2011 22:38:53)

od rođenja spava u svom drvenom kinderbetu. obložili smo ga s ogradicom za kinderbete da se ne udara o ogradu. putni nam je izvrstan za putovanja. kupili smo u Ysku spužvu koja je namjenjena baš za putne krevetiće. ima svoju pamučnu navlaku. spužva se može zarolati pa je zgodna za putovanja. sad nam je taj putni otvoren u dnevnom i tu po malo puza i igra se. sa strane ima ciferšlus i može se otvoriti da sam može ulaziti i izlaziti kad bude veći. u DM smo kupili mrežicu protiv komaraca koja nam je na moru bila super.
ako putni ima dobar madrac, mislim da je jednako dobar kao i kinderbet.




bilja.vk -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (23.12.2011 23:09:14)

IZVORNA PORUKA: mali_macic

mi smo koristili putni krevetic od Graca onaj s dodatkom za presvlacenje jer smo bili knap s mjestom i mogu rec da mi se i vise nego isplatio. di god smo posli uvijek smo imali njezin krevetic u gepeku.
nas je bio ovaki samo zelene boje:
[image]http://www4.slikomat.com/11/0714/eim-putni-.jpg[/image]


Pozz!
Do kada ti je malena spavala na gornjem dijelu (u koljevci)?
Ja sam ga danas dobila i pročitam na njemu da se koljevka koristi do 6.5 kg...znači uskoro je selim u doljnji kat...




mali_macic -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (24.12.2011 0:15:21)

drzala sam se uputa tako kad je dosegla oko 6,5kg sam je spustila doli.




Vjeverica ST -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (24.12.2011 7:55:36)

moji su me pitali što da kupe sad za novu bebu, ja rekla ovaj putni, jer je zgodan kad dođemo u njih, a i posudit ću ga kad negdi odemo.....

Zna li netko nešto o aktualnim cijenam, popustima???, trudna sam pa baš i ne mogu šetat po centrima, imam svaki dan rodit....[sm=duda.gif]

a madraci, cijene???




bilja.vk -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (24.12.2011 12:15:36)

Samo još jedno pitanjce...
Kada je preselim u doljnji dio onda vibraciju više ne mogu koristiti?
Nemam nikakve upute od krevetića.




mali_macic -> RE: Putni krevetic za spavanje da ili ne? (25.12.2011 13:12:22)


IZVORNA PORUKA: bilja.vk

Samo još jedno pitanjce...
Kada je preselim u doljnji dio onda vibraciju više ne mogu koristiti?
Nemam nikakve upute od krevetića.


ne vibracije ne mozes vise koristit, ali moze ti jos uvijek svirat. ne znam ni koliko sam koristila vibracije dok je bila u koljevci jer mi nije bilo nesto posebno, mislila sam da ce malo vise njihat a ne samo drmat ali meni je koristilo sto svira i sto ima svjetlo.




Stranica: [1]