Plaže u Zadru i okolici (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


teuci -> Plaže u Zadru i okolici (6.7.2011 8:28:27)

Drage moje, trebam vaše prijedloge! Krajem tjedna ćemo na odmor u Zadar, pa me zanima imate li kakav prijedlog gdje se najbolje kupati tj. gdje ima lijepih plaža za dječicu? Imam 2 curice- jedna ima 10 mjeseci, a druga 3.5 godine. hvala vam!




Bebys -> RE: plaže u zd i oklici (6.7.2011 9:11:01)

ajme ja neznam ALI MISLIM DA MARIOLA zna ona je tamo blizu...jesi li mariola...???

ima takvih vise tu...nadam se da ce ti se javiti...sretno




mare00 -> RE: plaže u zd i oklici (6.7.2011 11:00:07)

Za tako malu djecicu Zaton, Vrsi, Nin, privlaka...plaze oko same jezgre grada bas i nisu za djecu, duboko je , kamenite su plaze i nema hlada puno. Sve prema Viru ti je super...ako te jos sto zanima posalji pp




mariola -> RE: plaže u zd i oklici (6.7.2011 11:36:43)

Nisam bebys baš tokio blizu ali isto znam jer sam živila u Zd. 
Teuci mare ti je sve rekla. Ne znam di  ćete točno biti alu na Boriku ima jedan dio di je pješčana plaža i ima hladovine.




anaxx -> RE: plaže u zd i oklici (6.7.2011 11:39:33)

mi idemo u Sabunike cure su rekle da je tamo super plaža, a to je blizu...




tiny -> RE: plaže u zd i oklici (7.7.2011 7:34:18)

i ja sutra idem u nin,nadam se da ce biti lijepa plaza.




vila_7 -> RE: plaže u zd i oklici (7.7.2011 8:11:03)

i ja cu u Zadar i predlozili su mi i plazu u Sukosanu, u Zatonu sam bila -super je i za malu djecicu al se placa ulaz!




Suzn -> RE: plaže u zd i oklici (10.7.2011 14:18:19)

Sukošan ti je fora jer nema gužve, meni osobno, je super u Petrčanima (valjda se tako piše), al ne znam kako je za limače.




vila_7 -> RE: plaže u zd i oklici (11.7.2011 8:36:19)

a jel Sukošan isto ima debele hladovine za male bebe (kao Zaton)




ELISABETH -> RE: plaže u zd i oklici (11.7.2011 10:39:21)

Sukošan ima nekoliko plaža, zapravo je cilo misto plaža i ima jedan veliki dio na kojem je hladovina i tamo su uglavnom ljudi s malom dječicom jer je na tom dijelu i u moru pijesak [sm=smiley1.gif]




vila_7 -> RE: plaže u zd i oklici (11.7.2011 12:32:30)

joj Elizabeth bas ti hvala...valjda cu naci taj dio plaže! [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Audrey -> RE: plaže u zd i oklici (26.7.2011 0:28:47)

Sabunike nemaju puno hlada.......




vila_7 -> RE: plaže u zd i oklici (26.7.2011 9:29:11)

e ovako...evo ja "friška" s mora [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] . Ak nekom zatreba za plaže - bila u :
Sukošanu-katastrofa-hlad sav zauzet mislim vec po noci , .....
Bibinje-na isti fazon kao Sukošan ali manja i hlad se moze naci u 7 ujutro,al mi svejedno nije nesto
Zaton-jest da se plaća al vrijedi svaku paru! Parkiram auto pred naplatnu kucicu (s autom je 100kn,pjesak 25kn), i par metara -200-300 do plaže. Plaža raj za bebu, duboka hladovina-da smo se u jendom trenutku cak pokrivali dok spavamo,restorani,self service, trafika, sadrzaj za djecu,....

Eto to je samo moje misljenje! [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




anaxx -> RE: plaže u zd i oklici (26.7.2011 10:19:26)

IZVORNA PORUKA: Audrey

Sabunike nemaju puno hlada.......


istina, ali nam je plaža bila ispred kuće, imali smo onaj šator za plažu, pijesak, more super... mi smo uživali, G je rekao da kažem teti kod koje smo bili da ćemo doći i drugo ljeto, ali puuunooo duže :)
a i trampolin i mali vrtuljak s autičima nam je bio na 50 m, pa smo navećer tamo praznili đepove :)




pantich -> RE: plaže u zd i oklici (14.1.2015 23:27:34)

Najbolje plaže u Zadru je po meni u Diklu. Što se tiče okolice, naravno na otocima, ali za to vam treba brodić. Iako se do Ugljana skoro može i preplivati.




Ela28 -> RE: plaže u zd i oklici (15.1.2015 13:21:48)

IZVORNA PORUKA: pantich

Najbolje plaže u Zadru je po meni u Diklu. Što se tiče okolice, naravno na otocima, ali za to vam treba brodić. Iako se do Ugljana skoro može i preplivati.


Slažem se s tobom hehe ipak tu živim iako nije loše ni kod Uskoka uvijek je čisto samo meni malo hladnije [sm=smiley1.gif]




ivanicam -> RE: plaže u zd i oklici (14.4.2015 12:09:58)

Meni je najbolja plaža u Sukošanu kod Marine. To je moja preporuka definitivno. Pogodna je i za dijecu i odrasle.




AnitaZg -> RE: plaže u zd i oklici (23.4.2015 11:10:49)


IZVORNA PORUKA: vila_7

e ovako...evo ja "friška" s mora [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] . Ak nekom zatreba za plaže - bila u :
Sukošanu-katastrofa-hlad sav zauzet mislim vec po noci , .....
Bibinje-na isti fazon kao Sukošan ali manja i hlad se moze naci u 7 ujutro,al mi svejedno nije nesto
Zaton-jest da se plaća al vrijedi svaku paru! Parkiram auto pred naplatnu kucicu (s autom je 100kn,pjesak 25kn), i par metara -200-300 do plaže. Plaža raj za bebu, duboka hladovina-da smo se u jendom trenutku cak pokrivali dok spavamo,restorani,self service, trafika, sadrzaj za djecu,....

Eto to je samo moje misljenje! [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Planiramo ove godine za Biibinje, a sad me zanima kakve su cijene apartmana tamo? Našla sam stranicu apartmani-bibinje.com na netu, ali ne pišu cijene i ni sama ne znam koji apartman odabrat. Može neka sugestija? Može i neko drugi odgovorit ako je upoznat...




Sunshine28 -> RE: plaže u zd i oklici (23.4.2015 11:15:28)

kraljicina plaza u Ninu....prekrasan pjesak, veliki plicak - nema nikakvog straha da malise mogu zbrisati u duboko...i ogromna je, uvijek ima mjesta bez da se osjeti guzva...mi cak sa Vira dolazimo tamo....
jedini bad je sto nema bas hlada pa valja ponjeti satorcic ili suncobran...
i nema ugostiteljskih sadržaja osim malog ducanica na pocetku plaze uz parking, ali tamo ima i kava i sladoled i sve, a i plazom stalno prolaze oni sto prodaju kukuruze, krofne i svasta nesto...




Mama Lina -> RE: plaže u zd i oklici (26.4.2016 15:17:49)

Privlaka ima pješčane plaže za djecu :) otok Ist je prekrasan, isto plaže za djecu pješčane ali ima i za odrasle..za djecu ima i parkić s ljuljačkama i toboganima i konjićima...a baš u Zadru imate Borik, Kolovare, Podbrig...zapravo možete svugdje osim u centru po mojoj preporuci...




Stranica: [1]