|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Essence kozmetika?
5.4.2011 20:39:39   
mare00
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

kupi vichy puder u apoteci...mislim da dođe oko 110-120kn tubica
ok je što ne trošiš prečesto puder ali svejedno treba paziti koji koristiš... ono gore sam ti napisala samo iz dobre namjere i iz dugogodišnjeg rada i iskustva


Moze saavjet za kremu za lice...koristim od loreala za normalnu i mjesovitu kozu al mi nije nesto...user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Essence kozmetika?
6.4.2011 20:47:28   
modesty blaise
ako ti krema od loreala ne paše na licu (znači npr zateže te, svrbi, pecka, premasna...ono nije ti sjela) mjenjaj ju...
probaj u apoteci uzeti testerić od vishy termal ili avene neka legere ili hidratantna...to su ti lagane prozračne a vlažne kremice baš sada za toplije dane , pa probaj..isto nisu preskupe

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Essence kozmetika?
7.3.2020 21:08:10   
JuliaOS
Samo lakove i tuš za oči od njih koristim i ok je :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Essence kozmetika?
10.10.2020 10:41:07   
PerzefonaDD
imala sam nekoliko proizvoda, mislim da su solidni za tu cijenu i kvalitetu. Essence gel lakovi su mi top već dugo i imam gotovo sve nijanse, traju, ne skidaju se ružno i nijanse izgledaju kao iz salona.

Puder nisam probala, ali sam čula da ima veliku pokrivnu moć a to mi ne treba, trudim se pokriti nepravilnosti i volim glass skin effect. Za maskaru princess lash sam čula puno preporuka, ali se i dalje držim lorealove i 2000cal...

Ruževe sam imala i nisam zadovoljna, jer su manje postojani od toniranog labella, baš su mi fail, wetnwild i aurora za sličnu cijenu su 10x bolji.
Imam njihov beauty blender i ok mi je. S paletama nisam previše bila zadovoljna, neka toffee kolekcija me je razočarala; slabo pigmentirano i praškasto. Tuš i olovka za obrve su im odlične :)

(Odgovor članu JuliaOS)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!