RE: Essence kozmetika? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


mare00 -> RE: Essence kozmetika? (5.4.2011 20:39:39)

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

kupi vichy puder u apoteci...mislim da dođe oko 110-120kn tubica
ok je što ne trošiš prečesto puder ali svejedno treba paziti koji koristiš... ono gore sam ti napisala samo iz dobre namjere i iz dugogodišnjeg rada i iskustva


Moze saavjet za kremu za lice...koristim od loreala za normalnu i mjesovitu kozu al mi nije nesto...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




modesty blaise -> RE: Essence kozmetika? (6.4.2011 20:47:28)

ako ti krema od loreala ne paše na licu (znači npr zateže te, svrbi, pecka, premasna...ono nije ti sjela) mjenjaj ju...
probaj u apoteci uzeti testerić od vishy termal ili avene neka legere ili hidratantna...to su ti lagane prozračne a vlažne kremice baš sada za toplije dane , pa probaj..isto nisu preskupe




JuliaOS -> RE: Essence kozmetika? (7.3.2020 21:08:10)

Samo lakove i tuš za oči od njih koristim i ok je :)




PerzefonaDD -> RE: Essence kozmetika? (10.10.2020 10:41:07)

imala sam nekoliko proizvoda, mislim da su solidni za tu cijenu i kvalitetu. Essence gel lakovi su mi top već dugo i imam gotovo sve nijanse, traju, ne skidaju se ružno i nijanse izgledaju kao iz salona.

Puder nisam probala, ali sam čula da ima veliku pokrivnu moć a to mi ne treba, trudim se pokriti nepravilnosti i volim glass skin effect. Za maskaru princess lash sam čula puno preporuka, ali se i dalje držim lorealove i 2000cal...

Ruževe sam imala i nisam zadovoljna, jer su manje postojani od toniranog labella, baš su mi fail, wetnwild i aurora za sličnu cijenu su 10x bolji.
Imam njihov beauty blender i ok mi je. S paletama nisam previše bila zadovoljna, neka toffee kolekcija me je razočarala; slabo pigmentirano i praškasto. Tuš i olovka za obrve su im odlične :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]