Alergijski osip ili? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Alergija



Poruka


..pčelica.. -> Alergijski osip ili? (25.3.2011 10:15:06)

bok cure,majka sam 18 mjeseci stare djevojćice Eme.Od kada je krenila u jaslice,već 7 mjeseci svaki mjesec ju hvata neki problem,od upale pluća,bronhitisa,konjugtivitisa,proljeva,povraćanja do temperature,reakcije na antibiotike,distensie lakta i tako..nova stvar koja se pojavila je osip samo na rukama i nogama,kao male vimlice crvene koje ne svrbe. kad smo otišle pedijatru prvi put rekao je da je to osip u sklopu virusne infekcije,vadioli smo krv i limfociti su malo povišeni,eozinofili su normalni,4 dana nakon toga smo opet išli da bi reklao  da je to alergija na sunce! više neznam šta da mislim,traje već tjedan dana. jeste imale iskustva s ovakvim osipom?hvala




..pčelica.. -> RE: alergijski osip ili? (25.3.2011 10:23:08)

nadam se da sam dobro postavila,u albumu pod naslovom osip ne nalaze slike,hvala unaprijed!




ikica84 -> RE: alergijski osip ili? (25.3.2011 13:07:56)

ja ti ne znam nista o tome...nadam se da ce ti neko pomoci [sm=smiley31.gif]




Bablica -> RE: alergijski osip ili? (25.3.2011 13:27:51)

slično bude meni osip od sunca, ali on svrbiiiiiii za poludit!!! Probaj ju pustit na sunce malo s golim rukama/nogama - dosta je i 10-ak min, odmah počne svrbit ako je od sunca. Može i kros staklo, ne mora biti vani isto djeluje




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.3.2011 14:00:43)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lavica81 -> RE: alergijski osip ili? (25.3.2011 16:43:06)

a jesi li joj davala kakvu novu namirnicu, da nije od hrane?




..pčelica.. -> RE: alergijski osip ili? (25.3.2011 17:25:29)

jedino novo što je probala je par gutljaja cedevite ali bili smo dakle kod doktora 2 puta poslje toga i svaki put je rekao nešto drugo ..prvo je rekao da nije alergija a onda da je na sunce...i maloprije smo bile na suncu i nije reagiralo!




Stranica: [1]