Amway-posao (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Naša svakodnevica >> O poslu



Poruka


mamicaa -> Amway-posao (17.2.2011 17:12:27)

Ovako, ečula sam mnogo od neke žene kupila komplet knjiga i sda željela bih probati raditi ali ženska se više ne javlja, nema je više da me naući. pomogne, uputi.
Imali koja od vas a da je iz Siska, Petrinje ili Kostajnice?
Ili imate li nekoga tko radi taj posao?




CallamityJane -> RE: Amway-posao (17.2.2011 20:50:21)

Ja uopste ne kuzim o kakvom ti poslu to govoris i sta zapravo zelis [sm=zmeden.gif]
Daj nam to malo podrobnije objasni....




Duve -> RE: Amway-posao (17.2.2011 21:10:25)

IZVORNA PORUKA: mamicaa

Ovako, ečula sam mnogo od neke žene kupila komplet knjiga i sda željela bih probati raditi ali ženska se više ne javlja, nema je više da me naući. pomogne, uputi.
Imali koja od vas a da je iz Siska, Petrinje ili Kostajnice?
Ili imate li nekoga tko radi taj posao?


Moj tata se davno bavio sa time, kada je propala Nama i ostao sa posla... Mreža je išla preko njegovog poznanika-čovjeka koji je bio najuspješniji u Sloveniji za tu firmu...ali davno je to bilo...jedino što mu je možda ostalo su papiri, prezentacije i sl.




leilany -> RE: Amway-posao (17.2.2011 21:56:43)

prije par godina se moj jedan frend s tim bavio,al neznam dal se jos bavi....sutra ga pitam,pa ti javim....




sina -> RE: Amway-posao (17.2.2011 22:03:33)

nema tu kruha




troubled -> RE: Amway-posao (17.2.2011 22:09:07)

http://www.amway.hr/

ovdje ćeš siguirno naći korisnih informacija




natalijax -> RE: Amway-posao (17.2.2011 23:09:52)

ja sam kupovala prije kozmetiku preko jednog poznanika,i htio je mene ubacit al nisam htjela,nevolim ja nekome nutkat nešto




mamicaa -> RE: Amway-posao (19.2.2011 12:55:30)

Pogledala sam njihovu stranicu, ne znam možda se nešto uspije, ja za sada prodajem dosta samo prehranu domaću, svinje, piliće, jariće,pačiće, zečetinu, mlijeko kozje i magareče.....
Ali sve to nekako donosi sve manje u kuću novca, uspije se prodati, zamijeniti za nešto drugo, sijeno, povrće, itd. Ali treba mi posao da zaradim novaca..... pa zato čula sam za amway i poželjela probati.




ELENA35 -> RE: Amway-posao (19.2.2011 13:54:07)

..prva susjeda mi se time bavi,honorarno..koliko znam-nema zarade..




pakić -> RE: Amway-posao (19.2.2011 16:01:55)

Bila, probala, razočarala se.... moj ti je savjet da ne počinješ s time, od toga zarađuju samo oni na vrhu. Proizvodi su im o.k, iako dosta skupi.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.2.2011 16:12:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mamicaa -> RE: Amway-posao (21.2.2011 15:57:51)

Ah ok razumjela sam znaći to je nešto onako, honorarno bez zarade...




Wukovarka -> RE: Amway-posao (21.2.2011 16:03:18)

Radila, razočarala se i nikad više!

Upala sam u prilično naprednu grupu i pomogli su mi da se odmah u početku probijem za onih prvih 3%...ali to me koštalo 1700kn.
Bili su prezahtjevni...puno traže od tebe, kojekakvi seminari, homovi...uključivanje novih ljudi...sve ti to utjeće na napredak i plaču.

Nakon 9 mjeseci sam rekla dosta...neče mene nitko za nos vući [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mamicaa -> RE: Amway-posao (21.2.2011 16:11:12)

Ma nije mi jasno kakvi seminari, uključivanje novih ljudi?
Gdje bih trebala raditi te seminare?
Nemam ja prostora doma, ja sam skroz u zabiti na selu, seoska kućica....




mamicaa -> RE: Amway-posao (23.2.2011 12:31:29)

Eh ovako, kod mene doma je danas ipak došao čovjek iz Amweya na razgovor, sjeo je lijepo i potanko nam objesnio o čemu se radi, sve u svemu prvo treba da se uloži nekih 360 kn za komplet i članarinu i kupiti nešto od amway proizvoda. Barem nešto!
A onda nam je u potankosti objašnjavao način  zarade, kako zaraditi i kako steči što veći broj korisnika.
Ja sam nekako skeptična, a opet on je iz Varaždina došao samo za nas, prešao toliku kilometražu pa se pitam da nema dobiti od toga dali bi potrošio sav taj novac za put-benzin, SAMO ZA RAZGOVOR s nama?
Uglavnom, rekao nam je da napravimo listu prijatelja s kratkim opisom, i onda ćemo zadjedno krenuti.
Mi smo ostali pri tom da još razmislimo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 15:03:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




crex -> RE: Amway-posao (23.2.2011 18:42:59)

mamicaa, dosta pratim sto pišeš i jako si mi draga. Zato si dozvoljavam da ti kažem pusti taj amway, nemoj se prihvaćati tog posla. Jednom sam radila nešto slično i još mi je danas gorko u želucu - ono ideš okolo i cimaš ljude da kupe nešto ....




mamicaa -> RE: Amway-posao (24.2.2011 12:26:59)

Ma da stvarno vidim da ste u pravu, ja sam seljak, nemam takve kravate, odjela, nemam ni novaca za putovanja a uz sve koze, magarce, i kokoši nemam ni vremena....




gefallener engel -> RE: Amway-posao (11.1.2013 20:21:29)

bok... AKO KOGA ZANIMA JA SE BAVIM AMWAY POSLOM...




Stranica: [1]