kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


naša beba -> kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (5.1.2011 22:38:09)

malo me muči odlazak kod kumova... šta treba nositi kada se dođe pitati za kumove?! ili kako ste vi to odradile?? hmmmm[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley9.gif[/image]




tinka25 -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (5.1.2011 22:44:18)

hmm, pa ne znam ti ni ja baš kako to odraditi, jer kad sam saznala da nosim dečka dogovorili smo se sa dobrim prijateljem da će biti kum, još nije bio oženjen tada, ali u vrijeme krštenja je, pa su oboje kumovi. Ali mislim da to svakako trebaju biti ljudi s kojima ste dobri i s kojima se viđate, pa ni taj poziv ne bi trebao biti ništa drugo nego čisto druženje i dogovor.




pincirotvajler -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (5.1.2011 22:47:25)

mi ništ ne radimo po propisu ni tradiciji pa ni to..
normalno pitala koda se podrazumjeva već..ionako su već predpostavljali da su kumovi[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ELISABETH -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (5.1.2011 23:08:57)

Mi to nismo odradili formalno...curki su kumovi moja najbolja prijateljica i najbolji prijatelj mm-a
Znali su da će biti kumovi kad su saznali da sam trudna [sm=smiley1.gif]




crex -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (5.1.2011 23:10:59)

ups..pojma nisam imala da se to treba tako službeno :). mi smo našu kumu nazvali telefonom i pitali....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.1.2011 23:19:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




natalijax -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (5.1.2011 23:48:27)

u neznam ti baš,kum za malog se sam ponudio,još nisam ni rodila,odneseš neki poklončić,zamoliš lijepo i to je to




cuba -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (6.1.2011 13:17:29)

R krsna kuma je moja dobra prijateljica. Pitala sam je dok smo bile na kavici, odmah je pristala, bila je presretna. Nikakve poklone joj nisam nosila, nemamo takav običaj...




maja -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (6.1.2011 13:21:13)

Ni mi nismo ništa nosili, tj. išli smo na pizzu pa ih tamo pitali [sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (6.1.2011 13:26:32)

Ni mi nismo ništa nosili




danery -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (6.1.2011 15:07:02)

IZVORNA PORUKA: tinka25

hmm, pa ne znam ti ni ja baš kako to odraditi, jer kad sam saznala da nosim dečka dogovorili smo se sa dobrim prijateljem da će biti kum, još nije bio oženjen tada, ali u vrijeme krštenja je, pa su oboje kumovi. Ali mislim da to svakako trebaju biti ljudi s kojima ste dobri i s kojima se viđate, pa ni taj poziv ne bi trebao biti ništa drugo nego čisto druženje i dogovor.


isto bilo i kod nas




Anoniman -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (6.1.2011 17:10:37)

i mi smo to neformalno... kad smo se mm i ja dogovorili koga bi izabrali, pitali smo tu osobu kad smo ju sljedeći put vidjeli i to je to... nismo ništa poklanjali, a nismo niti očekivali neke specijalne poklone.




naša beba -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (6.1.2011 18:08:29)

hvala puno cure... i mis mo to tako mislili ali mislim da je kod nas neki običaj nešto odnje i to... ali pošto mi nikaj ne radimo po tim 'običajima' isto bi tako normalno otišli i to je to...  jako smo si dobri i milsim da nebi zamjerili da se to nekak drugačije radi nego  mi.. :))) 




naša beba -> RE: kako je izgledao vaš prvi odlazak kod krsnih kumova? (10.1.2011 10:49:41)

a se to mora obavezno riješit prije rođenja bebe ili poslije... meni nekak slađe izgleda poslije pa onda ga u bebino ime pitamo... a sad... tu mi vele da kao treba prije...  hmm... [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]




Stranica: [1]