Klomifen!!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


mami -> Klomifen!!!! (29.11.2010 12:14:07)

Drage moje žene,mame i cure.Ne znam da li je iti jednoj od vas potreban klomifen kao i meni ali tog takozvanog čudotvornog lijeka nema nigdje za kupitipa sam htjela zamoliti ako nema od vas ima kutiju viška ili zna gdje  se i u kojoj ljekarni može kupiti neka mi odgovori na ova post jer ga u Šibeniku nema uopće za kupiti....Nek od vas reći će da se t ne daje tako jer da to nisu bomboni ali eto ja sam odlučila pitat za malu pomo. Unaprijed hvala svima.




Leptir5 -> RE: KLOMIFEN!!!! (30.11.2010 9:52:04)

Prije 3mj sam obišla ljekarni bar 30-ak u Splitu,isto toliko tel. zvala,i u nijednoj nije bilo. Zvala sam okolne gradove i išla u Imotski po 2 kutije,žena mi rezervirala na moje ime. Da bi saznala da se to može više manje u svakoj ljekarni naručit! Pitaj ljekarnu oće ti naručit iz uvoza i koliko košta,ti plaćaš put,ne znam za cijenu jer kažem ti ja sam išla u Imotski.




Leptir5 -> RE: KLOMIFEN!!!! (30.11.2010 9:54:25)

Pa javi cijenu da znam okvirno koliko bi koštale,ako mi zatreba za koji mj.
I čula sam da se može kupit u BiH. Pa ako imaš koga da ti otamo pošalje...




mami -> RE: KLOMIFEN!!!! (30.11.2010 22:33:31)

Zvala sa u Bihać u neku ljekarnu i rekla mi je da je cijena oko 6 km to je oko 24kn. ali na žalost nemam nikog tko bi to tamo mogao kupiti i poslati.....




Spavalica -> RE: KLOMIFEN!!!! (1.12.2010 0:28:17)

Ovo ti je br jedne ljekarne u ZG gdje je moja frendica u osmom mjesecu uspjela kupiti.... pa pokušaj....
Farmapharm, Ilica 191 c, 01/3700-519




Spavalica -> RE: KLOMIFEN!!!! (1.12.2010 0:35:05)

I pokušaj nazvati ovdje..... 01 46-12-287  Ljekarna u ZG
Ništa ne obećajem samo pokušavam pomoći.... A čula sam da postoji nekakva zamjena....

U svakom slučaju sretno...




mami -> RE: KLOMIFEN!!!! (1.12.2010 13:16:08)

darage moje puno vam hvala,nadam se da cu ih uspjeti nabaviti....




veda2 -> RE: KLOMIFEN!!!! (1.12.2010 13:43:11)

Nisam citala od pocetka,neznam zasto ga kod vas nema...
Ja sam maloprije nazvala ljekarnu bas da vidim dali ga kod nas ima i zena mi kaze da ga najnormalnije imaju..I ovdje je 7km.Oko 3,50eura. I ja sam isto iz BiH.




Leptir5 -> RE: KLOMIFEN!!!! (1.12.2010 20:58:30)

Ja ću kad mi ništa drugo ne preostane  sjest u auto i ić u Mostar po klomifen...

veda2 u nas ga nema jer im se ne isplati!!! zamisli,tako su mi rekli u svim ljekarnama a koštao je 45kn,to ti je malo više od 6 eura,zamjena za njega je femara i ne ide na recept osim ako stvarno nemaš rak,jer se on koristi za ubijanje stanica raka a i nije adekvatna zamjena samo ima nuspojavu za pojačanu ovuilaciju,tako je meni objasnio doktor na firulama i ja mu vjerujem




Janči -> RE: Klomifen!!!! (4.12.2010 22:36:10)

Kod nas (u Beogradu) košta oko 2-2,5 eura i uvek ga ima.

Ukoliko nekome treba, nije mi problem da pošaljem (nekako).




lind -> RE: Klomifen!!!! (30.3.2011 17:30:52)

Bok cure!!!

Ja sam nova na forumu i vidim da imate isti problem kao ja. Trebam hitno klomifen a u Splitu ga nema nigdi za kupit, pa ako bi mi koja od Vas mogla pomoć. Puno hvala.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




heda -> RE: Klomifen!!!! (4.4.2011 20:24:34)

joj lind... tek sam sad vidjela poruku,
za kad ti treba klomifen?
U biti, ginekolog koji ti ga je preporučio bi ti trebao reći gdje da ga kupis, ginekolozi  koji to trebaju sigurno znaju koja ljekarana ga naručuje izvana.
Ja kupila u Zg, dvije kutije, oko 260 kuna (skoro me odbacilo kad mi je rekla cijenu) [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/hudicek.gif[/image], al imali su odmah, nije trebalo cekati da stigne posiljka




klementina -> RE: Klomifen!!!! (15.4.2012 12:07:37)

Cure moje drage!

Ima li koja cura iz Bosne ili Beograda da mi posalje Klomifen? Hitno mi triba a nigdje ga nema za kupit, sve sam obišla, inaće sam iz Splita.
[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




moody -> RE: Klomifen!!!! (18.3.2024 10:40:18)

+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!




Stranica: [1]