Zimska putovanja (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


cokolada -> Zimska putovanja (14.11.2008 10:28:52)

Imate li koji prijedlog gdje otici na koji dan na sanjkanje?
O skijanju ove godine jos ne razmisljamo jer je zvrkic premali.
Ja bih rado otisla za Novu godinu negdje gdje ima puno snijega, sanjkanje,... Po mogucnosti mozda bungalovi ili slicno, moze cak i hotel, iako mislim da bi bio zgodniji bungalov ako ce nas vise ici pa da smo zajedno.




Florijan Jakov -> RE: Zimska putovanja (14.11.2008 10:47:14)

gorski korat sigurno ima ponudu za zimski turizam...mm i društvo jedne godine bile u Begovom razdolju, iznajmili kuću i vele da im je bilo odlično....mir, tišina, snijeg....uf z apoželejti...moda i mi zapalimo jedan vikend na sanjkanje [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Dora04 -> RE: Zimska putovanja (14.11.2008 19:15:10)

Mi ove godine ne idemo na skijanje, a baš smo ove godine trebali Doru upisati u školicu skijanja, ali eto.....
Vikendom će sa tato na Platak ili Petehovac kod Delnica. Moj muž je inače iz Delnica pa mu je Gorski kotar u krvi.
Dora je već skijala sa godinu i pol i dobro joj ide.




njanja -> RE: Zimska putovanja (14.11.2008 20:21:49)

mi u 1 mj idemo na skijanje u Italiju sa janom i prijateljima koji imaju sina 4,5 mj starijeg od jana...jan će u 1. mj imati 7 mj..plan je da dečki skijaju, a frendica i ja i njupači šećemo po selu i ako nas 2 uhvatimo 2 dana po sat vremena skijama, biti ćemo sretne kao da smo osvijojile a lotu... ali najvažnije da su njupači zdravi!!!!




dami -> RE: Zimska putovanja (15.11.2008 18:21:32)

Ma kakvo skijanje, kao prvo nismo obožavatelji snjega tako da nam je za gušt i Učka super ,a kao drugo  sa financijama nismo baš na ti. Nikad nismo imali naviku odlaziti na takvu vrstu odmora tako da nam neće skijanje nedostajati.




Candy -> RE: Zimska putovanja (22.11.2008 11:13:34)

Mi ćemo vjerojatno ići na Bjelolasicu kad zasnježi...
Ništa dugo,možda jedan produženi vikend...Bio je dragi nedavno i bilo mu je super...
Još kad snijeg padne...Prava idila [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.12.2008 6:40:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stranica: [1]