Tamna boja na blajh (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


ivanaa -> Tamna boja na blajh (7.10.2010 16:19:42)

Ja se blajham već dugi niz godina i dosadilo mi je..sad bi recimo tamnu čokoladu.Neznam dali je to moguče staviti na blajh.Imam kosu do guzice.




Ninaa -> RE: Tamna boja na blajh (7.10.2010 16:23:43)

Meni je poslije blajha ispala lijepa smeđa boja i to je jedina smeđa koja je bila super. Kasnije su mi uvijek vukle na narančasto zbog pigmenta pa sam odustala i vratila se na plavo. Teško je reći kak će kosa reagirati zbog pigmenta ali mislim da bi trebala ispasti smeđa.




ivanaa -> RE: Tamna boja na blajh (7.10.2010 16:25:16)

Imam crveni pigment.Bila bi zadovoljna i sa smeđom.




njanja -> RE: Tamna boja na blajh (7.10.2010 16:30:26)

meni je jako puno trebalo da od izblajhane plave boje postanem tamna, frizerka mi je išla postepeno, svaki put malo tamnija i cca za 9 mj -12 mj sam bila tamna, a bez one narančaste nijanse koja se držala od blajha....tako da samo polako...svaki put jedna najansa tamnije




lema -> RE: Tamna boja na blajh (7.10.2010 16:57:48)

Ja ti uvjek eksperimentiram sa bojama danas sam plava sutra smeđa ili danas san plava kupim blajh i boju i sutra sam plava pa sam bila crvena, ljubićasta , crna , na pramenove.... Imam sreću da mi se nikad ništa nije desilo i uvijek je sve bilo ok!!!![image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




JuliaOS -> RE: Tamna boja na blajh (7.3.2020 21:10:23)

Pazi da nije pepeljasta i prejeftina, jer će povući na zeleno što zbog pigmenta što zbog metala prisutnih u drogerijskim bojama iz kutije.




Stranica: [1]