|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 15:15:39   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: ninolina

uz vas smo...Bit će sve u redu, sada samo curku pripremite na to...A nije uspjelo ljetno razdoblje zbog škole?



Ninoška, dr. kaže neka se ne brinemo radi škole jer se unutar bolnice održava redovna nastava za djecu koja leže. Tako da nećemo ništa gubiti user posted image  To mi je tako drago jer će na neki način biti i zaokupljena time pa neće cijelo vrijeme biti usredotočena na fiksator. I opet mislim, bolje je 9 mjesec i radi vrućina, dr. su na godišnjima. Oko nje će također biti stručnjaci (pedijatri, fizijatri i psiholozi)

da, da imaju oni nastavu tamo, zaboravila sam na to...ma i bolje za nju da radi tamo nešto...dugo je to ...a i to je istina kad su svi doktori tamo...možda i najbolje da je tada...Kako se ona drži, jel plače, paničari


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 15:24:11   
mrkvač
Ma sve će biti ok! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 17:09:02   
troubled
molit ćemo s vama.....bit će sve ok...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jedna moja frendica je čekala dok završi rast...prošla nekoliko operacija, ali je sada super user posted image

srećom pa medicina napreduje pa se sve to sad može i ranije riješiti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 17:57:57   
MiniMama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bit ce sve oke! rekao bi ti moj tata "na mlado je"! u zadnje vrijeme sam postala i prakticna vjernica..  Trebalo mi majcinstvo da me prodrma, pa i tebe ubacujemo u nase molitve!

user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 20:52:55   
božica
Sretno curki i neka sve bude dobrouser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 21:50:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: ninolina

uz vas smo...Bit će sve u redu, sada samo curku pripremite na to...A nije uspjelo ljetno razdoblje zbog škole?



Ninoška, dr. kaže neka se ne brinemo radi škole jer se unutar bolnice održava redovna nastava za djecu koja leže. Tako da nećemo ništa gubiti user posted image  To mi je tako drago jer će na neki način biti i zaokupljena time pa neće cijelo vrijeme biti usredotočena na fiksator. I opet mislim, bolje je 9 mjesec i radi vrućina, dr. su na godišnjima. Oko nje će također biti stručnjaci (pedijatri, fizijatri i psiholozi)


Zvonki, neka sve prodje u redu,svi cemo bodriti i misliti na tvoju curicu user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 23:09:12   
nancy
naravno da cemo vibrat i biti s vama u mislima i molitvama.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 23:18:31   
e_l_p_i
Drž`te se cure user posted image user posted image user posted image Moja friendica je rođena sa kraćom nogom od nekih 15-ak cm (ako ne i više) tj. u početku nije baš toliko bilo, ali sa već nekih 3 godine je imala prvu operaciju. Nadam se da je do sada ortopedija uznapredovala na tom području nego kada je ona imala svoju 1. operaciju, a to je bilo prije 30 godina. U svakom slučaju sretno i šaljem puno bubamarica i dobrih virbrica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Idemo na operaciju!
7.6.2010 23:22:02   
njanja
nisam znala...
ali znam da će biti sve ok i da ćete ti i tvoja cura i tvoja obitelj to super sve podnjeti....
malenoj želim punoooooooo snage...
biti će sve ok jer tako mora biti!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Idemo na operaciju!
8.6.2010 7:39:01   
mami 36
IZVORNA PORUKA: njanja

nisam znala...
ali znam da će biti sve ok i da ćete ti i tvoja cura i tvoja obitelj to super sve podnjeti....
malenoj želim punoooooooo snage...
biti će sve ok jer tako mora biti!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Idemo na operaciju!
28.6.2010 22:32:24   
tikica_69
Podizem podrsku za Zvonki i njenu princezicu da im bude lakse sve to proci...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Idemo na operaciju!
28.6.2010 22:33:47   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisani korisnik]
28.6.2010 22:41:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Idemo na operaciju!
28.6.2010 22:51:03   
cuba
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Idemo na operaciju!
28.6.2010 22:53:08   
minnie
IZVORNA PORUKA: cvrčak

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 7:52:04   
Zvonki
Hvala vam cure i tebi tiki posebno. Nekako mi se dani vuku.user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 7:54:56   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 8:33:56   
FIONA
aaa uuu..tek sad vidla temu....

draga, želim ti samo reči da će sve to proči i druge godine u ovo vrijeme bit će sve kso da se nikad ništa nije desilo...a kako vrijeme leti dokaz su postovi i datumi na ovom forumu slike s druženja i ostalo...samo budi hrabra i ljubi princezicu u moje i zverino ime...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 8:36:23   
ninolina
sretno komadi i da vrijeme brže prođeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 8:52:42   
Zvonki
Baš sam se čula s mužem. Naš poznanik ima prijateljicu koja je imala tu operaciju ali sa 18 godina. Kaže da se danas na curi ništa ne vidi, da je učinak bio i više nego dobar, ali da je to bolan postupak i dugotrajan user posted image  Da je nekih 8 mjeseci trajao.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 8:54:50   
ninolina
a znaš i sama da je oporavak dug...znam da ti je teško, najteže...ali moraš biti jaka zbog nje, sebe i cura

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 9:11:58   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Baš sam se čula s mužem. Naš poznanik ima prijateljicu koja je imala tu operaciju ali sa 18 godina. Kaže da se danas na curi ništa ne vidi, da je učinak bio i više nego dobar, ali da je to bolan postupak i dugotrajan user posted image  Da je nekih 8 mjeseci trajao.


ma svatko drugačije reagira...koliko se radi o istom postupku vjerujem da je opet zaseban zahvat i ne znaš koliko će vse trajati...ali po logici...maloj dječici sve zacjeli prije jel se stanice puno brže obnavlaju...da će bitikao mačji kašalja jerujem da neče ali da će biti dugotrajna patnja to sam uvjerena nikada...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 9:17:51   
Točkica28
a buba mala... držim figeee...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 9:20:48   
Zvonki
To si i ja mislim. A i sam dr. kaže da manja djeca uglavnom bolje podnose oporavak. Malo me to muči. Ona je užasno, užasno osjetljiva na bol. A ako će morati biti s tim šipkama 2 mjeseca u nogama, kako će ona to izdržati kad se grozi male rane ili kapi krvi kad padne? Ili će s vremenom očvrsnuti? Sorry kaj vas gnjavim, ali sve mi se to mota po glavi user posted image . Imat će ona i psihologa uz sebe pa će valjda znati i on pomoći ako zatreba?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Idemo na operaciju!
29.6.2010 9:23:13   
ninolina
zato ti već sada radi s njom...naravno nečeš joj reči kako to točno je...ali dovoljno da ona shvati ...a kaj se tiče boli opet da zna da reče da će dobiti ljekić....da će onda manje boliti....puno pričaj s njom o tome...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!