RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori

[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205
(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )


Poruka


sorina -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (10.12.2014 14:21:03)


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Tia00000

Ja sam također počela razmišljati o tome koje kupiti budući je u današnje vrijeme toliko izbora. Krenut ću s jednima, kupit ću manje pakiranje pa ću vidjeti kako odgovaraju.. i tako redom dok ne naiđem na one prave


Tako smo i mi isprobavali [sm=smiley1.gif]


I mi isto[sm=smiley36.gif]




keyt -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (10.12.2014 15:43:59)

Libero već jaaaako duuugo, najbolje pelene na tržištu, nisu Skandinavke lude, 90 posto njih koristi švedski Libero. Pampers premium je isto ok. premda je to malo zgužvani tip pelene, Puffies nam se isto pokazao dobrim, u smislu da ne propušta i slično, ali mi je malo previše onako sintetički/najlonski na opip i dezeni su uživo malo više jeftinela nego na reklami i ambalaži, gdje izgledaju vau.




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.7.2015 10:01:58)

Pampers i Puffies su najmekša, Dm Babylove najkruće,Bebe Konzum se znaju raspast pa ispadne gel




Ela28 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.7.2015 11:54:07)

Dm Babylove i Muller Beauty Baby jer su najpovoljnije :)

Sad su na akciji u Mulleru 37 kn paket :)




zima1995 -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.7.2015 12:21:49)

Ja moram priznati da su nama sve pelene više ili manje bile obre. Sa prvim sinom smo najviše koristili Pillo iz Plodina, bile su nam povoljne i udobne za bebicu, a sada sa bebicom smo isprobali Violetu, Pampers, Puffies, Konzum Bebe, Nove DM pelene koje su iznenadjujuće tanke i ni jedne nam ne promaču i sve su ok. Kombiniram popuste i kupujem pelene ovisno o akcijama. Za našu malu guzu su sve dobre [sm=duda.gif]




monstrum -> RE: Pampers ili Libero...ili neke trece??? (12.7.2015 14:15:17)

Nama su Puffies pelene bile daleko ispred svih po kvaliteti..s time da kad smo ih otkrili još ih nije bilo u Hrvatskoj za kupiti pa smo išli svako malo preko granice po pelene [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]