mlijeko nakon godine dana (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


nancy -> mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:11:16)

koliko ga u pravilu treba popiti,jel isto pola litre kao i do sad ili??




ZVRK -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:12:12)

ja neznam koliko ali što više beba želi nemože da škodi




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (22.3.2010 9:21:12)

[Sadržaj poruke je obrisan]




nancy -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:21:21)

ma moj nije bas za mlijeko tako da po cijele dane brojim ml koliko popije.guram u njega mlijeko i danju i nocu.vise mi je dojadilo.pa me zanimalo nakon godine moram li i dalje nastavljat tako.siznut cu vise s njegovim mlijekom[sm=smiley29.gif]




nancy -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:22:39)

cvrci nastavit cu ja njemu davat AD ,necemo jos na kravlje




ninolina -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:23:19)

ma draga sada nakon godine dana mislim da ne trebaš više šiziti moj je prestao s godinom dana i ni kapi ... tek je s nekih 3 počeo opet




njanja -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:24:53)

ja mislim da treba pola litre u prvog godini jer ipak tada dijete manje više ne jede druga jela (narocito u prvih par mjeseci), ako tebi dijete odbija mlijeko, a najede se ostalih namirnica, mislim da ne moraš brinuti




ZVRK -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:25:02)

a i mlijeko ''''dobije''''kroz druge mliječne proizvode




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (22.3.2010 9:25:40)

[Sadržaj poruke je obrisan]




MaTana -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 9:58:17)

mislim isto kao i cvrchy da treba zbrajati, ali nemoj se sad oko toga živcirat, samo ćeš kod Karlita stvoriti averziju, puding, jogurt, vrhnje, sir.... ima milijun dobrih izvora kalcija, naravno i mlijeko je važno!
Moja i dalje pije cca pola litre - ujutro popije oko 250ml i navečer isto toliko (Nestle junior) a u međuvremenu barem jedan monte, večera je skoro uvijek sa ili mlijekom ili vrhnjem ili abc sirom (pura ili griz ili neki lino) tako da moja pojede dnevno i puno više....




sig -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 10:13:00)

Hm... mi kako kad... ima dana kada mi neće niti mlijeko niti jogurt niti čokolino - ništa - a onda dan - dva popi litru mlijeka i pojede 2 jogurta... tako da ja se oko toga ne nerviram previše... važno da ona meni tjedno konzumira dovoljanu količinu mlijeka i mliječnih proizvoda.




nancy -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 10:21:00)

pojede on jogurta s vockom ili s palentom al me izludi jer da bar popije po boci 200ml bilo bi to super ali njegova doza je 120,140ml i onda mu moram dat oko 4 boce da to podmiri.jede i namaz s kruhom ali to je pomalo.sva lina je dobro jeo i sad brlja.samo problemi s njim[sm=smiley13.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (22.3.2010 10:29:44)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Ninaa -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 11:26:17)

Mislim da ga ne trebaš forsirati jel će zamrziti mlijeko. Ako te to tješi moja ga neće ni okusiti, od kad je prestala sisati mlijeko neće. Jede pudinge, jogurte, monte, dukatino i lino navečer s mlijekom, sir i sirni namaz. Probali smo svakako i neće nikako niti čokoladno. Pokušavam joj dati kroz dan čim više mliječnih proizvoda i to je to. Takva djeca




xxl -> RE: mlijeko nakon godine dana (22.3.2010 11:47:46)

Tak isto i moj..Neznam dal davati kakve vitamine i minerale[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Mislim da ga ne trebaš forsirati jel će zamrziti mlijeko. Ako te to tješi moja ga neće ni okusiti, od kad je prestala sisati mlijeko neće. Jede pudinge, jogurte, monte, dukatino i lino navečer s mlijekom, sir i sirni namaz. Probali smo svakako i neće nikako niti čokoladno. Pokušavam joj dati kroz dan čim više mliječnih proizvoda i to je to. Takva djeca




Stranica: [1]