Shopping u Bosni (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Financijske dileme roditeljstva



Poruka


Njofra -> Shopping u Bosni (1.3.2010 20:49:02)

Ide li itko u kupovinu u Bosnu budući je jeftinije dosta nego kod nas i zanima me kaj kupujete za kuću.




leilany -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 20:50:35)

nikad bila...i ne vjerujem da cu....




Marta j -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 20:50:54)

Ja idem u hrcegovinu i dole kupujem vecinu jer su cijene puno nize nego kod nas.




BUMBIKA -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 20:52:00)

Ni ja ne idem...




novamama -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 21:10:12)

nije mi na ruku....ali u lidlu kupim bosansko suncokretovo ulje, jel se to računa?[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




joszde -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 21:11:42)

ja idem u brčko kada idemo kod mm staraca i uzimam dosta toga npr.
vegeta 1kg-12kn
deterđent za suđe 2l-12kn
kadicu za moju curicu veliku za kupanje-24kn
omekšivač 3l-13kn
i još neke stvari nemogu se sada sjetiti nešto od odjeće i obuće jer je dosta jeftino i stalno imaju neke akcije i mnogo drugih strvari. kada si uzmem to mirna sam po par mjeseci taj deterđent za suđe sam imala 6mj.i super mi je.




Nika 24052006 -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 21:45:45)

Mi ponekad odemo u Bosanski Brod,kupim vegetu (ne znam sad točno koliko kšta,ali je jeftinija nego kod nas),Ariel 6 kg 80 kn,andoli su duplo jeftiniji,pa ih kupim,operil kapi za nos su isto dosta jeftinije,za Niku sam kupila dosta gaćica i potkošuljica po stvarno smiješnim cijenama,a jako su kvalitetne...




L.P. -> RE: Shopping u Bosni (1.3.2010 22:15:15)

Prije smo više išli sada baš i ne,išli smo u Brčko.Zadnji put(ljetos) smo bili u B.Brodu, a tako, nešto je jeftinije nešto nije.Kupila sam prašak koji navodno proizvodi Henkel kao kod nas Rex samo je imao drugi naziv,bio je očajan!Ne samo da ga se mora puno staviti(tako piše u uputstvu) nego nije nikako prao,užas!Tako da nisam baš bila oduševljena,jedino je naša Vegeta tamo puno jeftinija[sm=zmeden.gif] I dobro je to što na granici možeš dobiti povrat poreza.




natalijax -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 0:39:48)

isla samo garderobu ,nisam ništa od potrepstina kupovala




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (2.3.2010 7:39:43)

[Sadržaj poruke je obrisan]




karoca -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 8:22:43)

U Bosnu ne jer nam je daleko al smo iza rata svaki mjesec išli u Hercegovinu , u Neum jer je bilo dosta jeftinije. A zadnjih godina su i oni podigli cijene pa više ne idemo (ne isplati se!).




curice -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 10:37:16)

kad sam u prolasku kroz Hercegovinu,svratim i ponešto i kupim.To je više hrana,nego roba,al isplativije je 




Bebys -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 10:41:17)

ma sve zivo dok sam zivila doma...APSOLUTNO SVE...sto god se dade kupiti i nositi...jer je SVE JEFTINIJE..bas sve i kvalitetno i dobro...pogotovo jer su to nasi proizvodi koji se kod njih SAMO prodaju...




CallamityJane -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 10:47:48)

je cure za nas je jeftinije a za njih sa njihovim platamaa je skuplje nego nama nase sa nasim platama, a ja redovno ljeti kada idem kupim za kiku obucu jer imaju fantasticne obuce srbijanske kvalitetne a duplo manje cijene nego kod nas sto dam za bambi i sl. i zaru redovno poharam i uglavnom dam si oduska [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




pako -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 11:01:27)

ja sam bila jednom i kupila si tene i par majci i još su uvijek u dobrom stanju!  Mi smo dosta puta išli u mađarsku u kupovinu potrebština za kuću i tamo je bilo dosta jeftino iako neznam kak je sada jer nisam bila već jako dugo!




L.P. -> RE: Shopping u Bosni (2.3.2010 14:31:06)

E da i mi smo prije znali često "odletit" u Mađu,a sad stvarno dugo nismo pa neznam kakva je situacija!




Rajka00 -> RE: Shopping u Bosni (10.12.2011 13:07:46)

Pozdrav, mozda neko iskoristi i ovu informaciju.. Preko VIAddress firme mozete kupovati na Amazonu, Ebayu, Zapposu, Neweggu i drugim slicnim servisima. Mozete kupovati u onim sopovima koji ne nude mogucnost dostave za podrucje izvan SAD-a. Registrirate se na www.viaddress.com i dobijete 'fiktivnu' adresu u SAD-u pomocu koje kupujete. Nakon toga VIAddress vam kupljeno dostavi na vasu pravu adresu. POsebno je povoljno kada se kombinira vise narudzbi pa se cijena dostave za svaku smanji.




Stranica: [1]