"Recite ne kravljem mlijeku" (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


evanda -> "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:05:05)

http://www.bebimil.com.hr/aktualno/4

Pa ja se čudim...
Baš su me iznenadili....
Što vi mislite?[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




pepeljuga -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:06:43)

Sve za propagandu,kako bi oni prodavali svoje proizvode




leilany -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:07:25)

slazem se sa pepe....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




evanda -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:07:39)

I ja mislim tako kao ti, Pepeljuga...
Ali što ako postoji ono "ali"




ninolina -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:09:23)

kaj mislim... to je njihov propagandni letak kojima će neke mame povjerovati. Ja mislim ovako do 1 godine djete mora jesti sve tako da ako i pije kravlje mlijeko koje ne sadrži vitamine već unosom ostale hrane mora to nadoknaditi a i kako ona djeca koja piju krevlje puno prije godine dana, nisu zdrava[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Svašta će danas reći samo da bi prodali 




pepeljuga -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:10:53)

Uvik postoji ali...al ako razmisljamo tako jos malo necemo nista ni jesti ni piti,zivit cemo na razno raznim tableticama tj.nadomjescima za sve i svasta[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Slazem se da netriba nista pre rado....ja sam iskljucivo dojila do godine a i malo duze i posli toga presla na kravlje......ja iskreno ne volim mliko niti ga pijem,moji ga popiju ujutro i prije spavanja....
Adaptirana mlika nisam nikad koristila pa mi je bilo glupo onda uvoditi....




L.P. -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:15:11)

Gluposti!Pa dajte molim vas na čemu smo mi svi odrasli?[sm=smiley21.gif]




mariola -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:17:41)

slažem se s pepi.




Ninaa -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (9.2.2010 22:33:11)

Da a njihovo je bazirano na kravljem pa tko je sad tu lud!




Anoniman -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 0:11:34)


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Sve za propagandu,kako bi oni prodavali svoje proizvode


bas tako.




mala pcelica -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 0:30:57)

propaganda ..mene je mati dojila do 4 mjeseca,a sta sam poslje pila nego kravlje mlijeko! i nista mi ne fali,a ja se danas razmisljam dal da kupim jos jednu kutiju adaptirano ili da predjem na kravlje i prije godine dana jer su mi oni sa svojim propagandnim reklamicama usadili negdje u mozak ono "ali" ili "sta ako dobije alergiju"......




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (10.2.2010 6:55:28)

[Sadržaj poruke je obrisan]




ines -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 7:47:04)

Slažem se Cvrčak s tobom. Kravlje mlijeko i sve ostale namirnice prije i sada su velika razlika. Moj mali je na kozjem mlijeku. Ono je lakše probavljivo i zdravije ali ima manje vitamina i minerala koje nadomjestimo kroz normalnu prehranu. Dok je djete isključivo na mliječnoj prekrani moje skromno mišljenje je da bi trebalo biti majčino ili umjetno. Nemamo mi Kineske nego Europske standarde koje moraju zadovoljiti proizvođači.eeeeeee




martina87 -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 7:55:59)

sve je to dobra reklama.a s cim su prije stari ljudi hranili svoju djecu nego s obicnim kravljim mljekom.kuhali su griz na mljeku s onim domacim mljekom pa su sva djeca bila ziva i zdrava...dobro necemo bas to raditi...ali znam da je to tako prije bilo.




ines -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 8:01:42)

Da martina87 to je jako velika razlika. Prije se mlijeko kuhalo kod kuće, a sad odeš i kupiš več gotovo koje ti ima rok trajanja par mjeseci. Od kada sam počela malom davati svježe kozje mlijeko naravno moram ga sama prokuhati. Nečete vjerovati ali već preko mjesec dana ne mogu naći onaj lončić za mlijeko što svira kad je prokuhano da ne zakipi.




martina87 -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 8:16:15)

ma ja samo kazem primjera radi.na selu jos ima domaceg kravljeg mli[sm=smiley36.gif]jeka




ines -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 8:23:01)

Ma znam. Najbolje da si svi nabavimo po jednu muzaru i muzemo!




martina87 -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 8:24:30)

[sm=smiley36.gif]




ninolina -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 8:39:02)

Nečete vjerovati ali već preko mjesec dana ne mogu naći onaj lončić za mlijeko što svira kad je prokuhano da ne zakipi.

misliš na onaj kaj se često vidi na filmovima[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ako je taj imam ti ja još je zapakiran pa ako ti treba pošalji mi adresu na pp pa ti pošaljem




curice -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 10:26:18)

propaganda




njanja -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 10:49:15)

mislim stvarno-dijete od 12 mj može pojesti polpetu, a ne smije kravlje mlijeko???  




maja -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 10:53:22)

Ma sve je to kemija...ne zna se jel gore ovo "kravlje" mlijeko ili bilo koji AD.
Mi smo počeli sa 7 mj. sa kravljim, odmah nakon sisanja, naravno sa 7 je već i jeo drugu hranu, ne samo mlijeko!




xxl -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 11:12:31)

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Sve za propagandu,kako bi oni prodavali svoje proizvode




Zimic -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 11:14:38)

ja sam pocela davati kravlje mljeko sa godinu i 2 tjedna, do tada sam mu davala adaptirano(znaci od njegovog 7 mjeseca kad sam prestala dojit) mislim da do godinu dana bi djete trebalo biti na adaptiranom ili na majcinom a onda je vec dovoljno razvijen da moze kravlje ili bilo koje drugo mljeko konzumirati. To je moje osobno misljenje...a to kaj razni proizvodaci govore to je jako velikim djelom zbog propagande-sto je i normalno.
Kliknote samo hipp.hr !




dominik -> RE: "Recite ne kravljem mlijeku" (10.2.2010 11:17:35)

neka u vrtice uvedu ad mlijeko pa nebum svoje klince navikavala na kravlje...ma to je propaganda njihova i uopce se ne obazirem na takve stvari




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>