RE: Kirby usisavač (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Tehnika



Poruka


pula25 -> RE: Kirby usisavač (3.2.2010 1:15:26)

imaju ga moji a imam ga i ja dosta dugo i jako sam zadovoljna, neusporedivo sa običnim usisavačima. mi sa njim doslovce usisavamo sve, ali sve, pa nam je jednom iz servisa u šali rekao: vi ovaj stroj baš ne štedite. Nov je skup-definitivno, ali s obzirom da se stvarno jako rijetko kvare (naš imaju preko 8 god i niti jedan kvar) oni koji razmišljaju da kupe, preporučam da kupe polovni. A što se tiće servisa, oni su uvijek tu u slučaju da nešto bude ali su korektni, ne pokušavaju uvaliti ako nešto nije potrebno. A što se tiće alergija, kod nas se problem smanjio, nije nestao




curice -> RE: Kirby usisavač (3.2.2010 8:41:22)

isto mi se čini preskup[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




plavka -> RE: Kirby usisavač (3.2.2010 9:48:50)

a mi pak imamo vorwerk  ( muž ga je uzeo staroj kad smo se oženili i donio u naš stan) nama više nego odličan, lagano bi trebalo promjeniti neke djelove ali mi se čini da su skupi...




Bebys -> RE: kirby usisavac (3.2.2010 11:06:30)

mislim da neke stvari netreba imati...jer su skupe i nisu NESTO...




Dajana -> RE: kirby usisavac (3.2.2010 11:59:59)

Bio mi je tip doma na prezentaciji toga, nisam bila previše faccscinirana jer ima sto dijelova za sve i svašta a znam da od toga na kraju ništa nebi koristila. Volim čistoću, ni jedan mi usisavač nije dobar ali ovaj ne samo da je preskup, to su jednostavno suludi novci za dati.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]