|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:40:09   
Zvonki
Ovako, kako je zahladilo kupam je svaki drugi dan (i kosicu) ali joj svaki dan navečer operem guzu u kadi.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:40:16   
troubled
nama je pedijatrica na prvoj kontroli rekla da je nikako ne treba kupati svaki dan...em se ne šporka, em ima tanku, nježnu kožu...
kupamo je svako drugi-treći dan....u međuvremenu na komadiće - ruke, lice, guzu... i sve super user posted image
i to je kod nas tatin zadatak i užitak user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:45:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

nama je pedijatrica na prvoj kontroli rekla da je nikako ne treba kupati svaki dan...em se ne šporka, em ima tanku, nježnu kožu...
kupamo je svako drugi-treći dan....u međuvremenu na komadiće - ruke, lice, guzu... i sve super user posted image
i to je kod nas tatin zadatak i užitak user posted image


tako i mi isto! user posted image nama tata priprema vodicu, kupa jedino ako mama ima u rukama nekog drugog (cendravog)user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
12.12.2009 14:11:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:13:51   
mala pcelica
mi se kupamp svaki 3 dan i kosicu tada peremo..dok je bilo vruće svaki dan,kad je malo zahladilo svaki drugi i sad kad je jako hladno svaki treći dan..guzu i pišuljicu svako veče peremo sa vatom namočenom u čistu vodu....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:13:56   
mirna
Ali zašto perete kosu svaki dan? Mojemu malome i nakon 7 dana ne izgleda prljava, dapače još je lijepša jer ima više loknica... Kužim da se pere češće ako si dijete s nečim zaprlja kosu, ali inače....user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 12.12.2009 14:14:52 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisani korisnik]
12.12.2009 14:15:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:16:11   
mama mery
tusiromo se svaki drugi ili treci dan ovisi a kad se tusiramo odmah i kosicu peremo

_____________________________




(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:17:34   
ejmama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

zato što u kosi bude kreme,labella,banane,valja se po podu..

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:23:55   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mi se kupamo svaki dan,a kosu joj perem svaki drugi(do nedavno smo i kosu prali svaki dan). Rijetko se dogodi da preskočimo kupanje i to ako je preumorna ili negdje zaglavimo u gostima pa kasno dođemo kući.

isto ovako i to je isto tatin zadatak bar kada je tu

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
12.12.2009 14:24:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:30:42   
zaba
i kad je bila beba,a i sada,tuširanje svaki dan obavezno,a grivu za vikend,a po ljetu svaki drugi dan.Za vikend joj napunimo kadu,jer se obožava brčkati.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:30:46   
ejmama
Pa zato se i smijemuser posted image user posted image user posted image Ne da maže sebe nego i sve svoje bebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:30:57   
lueman
kupanje ili tuširanje ama baš svaki danuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 14:34:04   
Bebys

IZVORNA PORUKA: Ruža

E sad me zanima dali svoju djecu kupate/tuširate svaki dan i koliko im često perete kosu?
Đurca kupam svaki dan, kosu peremo od kako je zahladilo i kako je duža, svaki drugi.
Svaku večer mm žuga da ga ne treba više kupati kompletnog svaki dan ( opet šogiuser posted image ), kao gdje se on uprlja toliko? Meni je to nekako nezamislivo? Kako da ga neokupanog strpam u krevet? user posted image

potpisujem SVAKI DAN NEMA VEZE KOLIKI JE MINUS VANI...DJETE POSLJE KUPANJA IDE U TOPLI KREVET DO UJUTRO...TAK DA smatram to je potrebno jer djete i kaka i piski i zaprlja se kad jede..svaki dan...pa cak i kosicu...ja tako...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 16:03:28   
sanjalica
svaki dan sve.... mislim da na prste mogu nabrojati koliko je dana od kada su se rodili pa do danas, a da se nisu istuširali ili okupali prije spavanja.... ne mogu to zamisliti....
nisu se kupali tjedan dana kad su imali vodene kozice, samo sam ih čistila vlažnim maramicama, pa smo svi skupa već mislili da ćemo poludjeti....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 16:46:30   
natalijax
svaki drugi dan,al obvezno i kosu operemuser posted image

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 20:21:03   
Nika 24052006
Svaki Božji dan je kupanje prije spavanja,i pranje kose,obavezno,jer kako cvrčak kaže,nema šta nema u kosi nakon cijelog dana.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:07:20   
pepeljuga
kad sam imala samo tonija kupala sam ga svaki dan a sad mi se vise neda...roka sam do godine kupala svki dan a sad svaki drugi...

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:12:34   
FIONA
nama je to ritual prije spavanja....kupanac od pola sata pa i duže jel obožava igračke u vodi kupanje, špricanje...umori se, osvježi...nakon toga klopa i spavanac...ia tako još od kad joj nije niti pupak pao...nismo ju preskočili nikada...više nekada radi rituala nego nečeg drugog...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:14:08   
andja
preko ljeta svaki dan i kosu, a sada svaki drugi ili treći također sve iako bi on po cijele dane bio u vodi. Sada ga kupamo ili tuširamo u velikoj kadi od kada može sjediti

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:19:56   
plavka
i mi se kupamo od rođenja svaki dan to je postao kako fiona kaže ritual prije spavanja!!!
Žabica toliko uživa u kupancu da kadkad i plaće kad je izvadimo user posted image .....
Nemoram niti napominjat šta radi sa nogama, vode nakraju ima više vani nego u kadi....
U zadnje vrijeme je i na kraju kupanja tuširamo a kraljica hvata vodu-prejako user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu andja)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:21:57   
FIONA
haah plavka...ja sam porezala dvije velike vreće za smeće i stqvila ri vileda krpe za pof pored i okolo kade tako da voda završi na njima..a kupamo se u boravu ispred kamina uz doljevanje vruće vode...a kaj se vode u kadi tiće da ne dolijemo plivala bi na suhom...user posted image user posted image user posted image user posted image ...i ovo s plakanje mi nije strano...zato ju i pustim...nek uživa...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:23:36   
leilany
..svaki dan je kupanac....user posted image
..sreca pa se voli kupati...
user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:25:25   
lee
IZVORNA PORUKA: plavka

i mi se kupamo od rođenja svaki dan to je postao kako fiona kaže ritual prije spavanja!!!
Žabica toliko uživa u kupancu da kadkad i plaće kad je izvadimo user posted image .....
Nemoram niti napominjat šta radi sa nogama, vode nakraju ima više vani nego u kadi....
U zadnje vrijeme je i na kraju kupanja tuširamo a kraljica hvata vodu-prejako user posted image user posted image user posted image .














kao i kod nas..isto.alex obožava kupanje.jedva čeka da udje u svoju kadicu i da sve isprska...ali sad je mama lukava pa stavi kadicu u tuš kabinu...pa sad ne prska više..nema poplave...user posted image  

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!