RE: Ginekolozi - preporuke (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Sheilla -> RE: Ginekolozi - preporuke (27.2.2012 11:43:09)

Toplo preporučam profesora Vrčića (ima privatnu polikliniku i radi u petrovoj bolnici ) što se tiče vođenja trudnoće .Do sad je sve obavio savršeno. Sad sam u 32 tjednu i nebi ga mjenjala za ništa.




kornelija -> RE: Ginekolozi - preporuke (3.3.2012 12:13:18)

POZDRAV.OBE TRUDNOĆE KAO I DVA CARSKA REZA KOD DR.DAMIR ROJE,RODILIŠTE SPLIT.SAMO RIČI POHVALE OD TRENUTKA KAD SAM SAZNALA ZA TRUDNOĆE PREKO VOĐENJA ISTE,RAZGOVORA,UTJEHE OBJAŠNJENJA SVIH MOJIH PITANJA I NEDOUMICA,JEDNOM RIJEČJU TOPLO PREPORUČAM[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




Bebys -> RE: Ginekolozi - preporuke (21.3.2012 11:04:53)

Mirna sredi popis povecao se[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Zezaam -> RE: Ginekolozi - preporuke (16.4.2012 12:33:36)

Ne znam više gdje da pitam, gdje da pišem... [sm=smiley25.gif]
Ugl, umjesto dr. Žigmundovac-Klaić (hzzo- Laginjina, Zbg) došla je dr. Prolić o kojoj baš i ne mogu naći nikakve informacije [sm=zmeden.gif]

Pliz help!!!! [sm=smiley20.gif]




kornelija -> RE: Ginekolozi - preporuke (14.5.2012 14:42:39)

Moja preporuka ti je za split Dr. Damir Roje.Ja sam kod njega vodila obe trudnoće privatno , a on ti privatno dolazi četvrtkom kod dr,Ivo Banovac to je kad produžiš malo doli cestom di je ona ljekarna Lučac ,znači prođeš Firule evo ti i broj 547-672.Dr DAMIR ROJE također je dežuran petkom na ambulanti splitskog rodilišta[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif].Samo riječi hvale.......




pozy -> RE: Ginekolozi - preporuke (3.10.2012 11:04:22)

Zagreb

Od srca mogu preporuciti dr. Martinu Ujević koja radi u Ginekosu - privatna klinika (nekada je radila u Viliju). Znam da nase zene nisu sklone ici zenskim ginekolozima no moje iskustvo je drugacije. Dr. Ujevic je profesionalna, strpljiva, a opet ljubazna tako da nemate osjecaj nelagode kod pregleda. Aparati su u Ginekosu najnoviji i s obzirom da sam trudna svaki put uzivam u pregledu utrazvukom jer se bebica savrseno vidi, a vrijeme i paznja kojim se dr. Ujević posveti pregledu je vise nego bilo gdje drugdje kako sam cula od svojih prijateljica. Spoj ljubaznosti i profesionalnosti je kod nje savrsen. Drugi doktor u Ginekosu je dr. Milan Kos no ne znam kakav je on znam samo iz nekih izvora da je odlican strucnjak za citanje ultrazvuka sto je jako bitno u trudnoci.

Evo nadam se da sam nekoj od Vas pomogla. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/duda.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/duda.gif[/image] u iscekivanju sam bebice i sretna sam sto imam ugodna iskustva sa pregledima.




anamarijapupek -> RE: Ginekolozi - preporuke (3.10.2012 15:52:17)

Pozy, ja sam bila kod dr. Kosa na prvom 4D uzv po preporuci moje soc. gin. Iako smo čekali nešto duže jer je tjedan prije bio bolestan a dvije pacijentice prije mene su imale dvojčeke [sm=smiley36.gif] Ne da sam izašla zadovoljna nego oduševljena. Muž je sjedio pored mene i gledao na veeeeelikom lcd tv našu bebicu, sve što smo ga pitali nam je objasnio onako zdravo seljački [sm=smiley36.gif] Cijena je 600kn za pregled i uzv.




Mamasan -> RE: Ginekolozi - preporuke (19.11.2012 6:59:51)

Apsolutno se slažem sa postom iznad,Dr.Milan Kos- jako dobar dijagnostičar i čovjek mu se stvarno može s povjerenjem prepustiti.




angel@ -> RE: Ginekolozi - preporuke (19.11.2012 8:40:24)

Ja toplo preporučam dr. Ivu Viskovića.... Čovjek je super i kao doktor i kao osoba... odličan je....




ikaaa -> RE: Ginekolozi - preporuke (13.12.2012 20:44:06)

pozzz, ja toplo preporučavam dr. Milorada i Igora Lončar iz Karlovca, privatna ordinacija Lončar.Odlični su, moja iskustva sa ginekolozima su jako jako loša i mogu vam reći da otkad sam kod njih sve se promijenilo....nema više grčeva u želudcu(one koje su prošle kalvariju od ordinacije do ordinacije, nepoželjnih pogleda i grubih riječi znaju na što mislim), možeš pričati sa njima koliko god hoćeš i saslušat će te....jako su dobri....a sestra Željka je zakon....[sm=smiley1.gif]




dadls -> RE: Ginekolozi - preporuke (10.6.2013 16:12:33)

U Varaždinu dr. Fara [sm=bravo.gif]




winkica -> RE: Ginekolozi - preporuke (27.7.2013 10:12:46)

evo ja nakon hrpe ginekologa napokon pronašla ne samo fenomenalnog nego briljantnog ginekologa koji živi da pomogne curama i ženama koje imaju problem sa zatrudnjivanjem....

Dr Tomić ima svoju privatnu ordinaciju u Voćarskoj točno ispod bolnice šalata...bila sam kod njega sat vremena a od sat vremena pregled, uzv i papa trajali su 20 minuta. sve ostalo smo tako divno razgovarali i sve ti pokaže na uzv i objasni. ako treba i traži parove da zajedno dođu na razgovor i za potpomognutu također preporuča neke klinike i doktore...o svemu se može razgovarati i puno saznati od njega. Sve moje klegice na poslu pa i susjeda idu k njemu i od njih sam dobila preporuku..riječi hvale, a o cijenama drage moje da ne vjerujete sve sam platila tek 350 kn, dok su me ostali za pregled, papu i uzv oderali pošteno, a od razgovora ni r...s time da kad dođu nalazi dr Tomić zove svoje pacijentice da im kaže nalaze...stvarno sam oduševljena i definitivno ga preporučam...




winkica -> RE: Ginekolozi - preporuke (27.7.2013 10:14:18)

da se nadovežem, nema čekanja i čim nazovete brzo vas naruči, čak se možete naručiti za naredni dan..evo br tel 01 4555961




sorina -> RE: Ginekolozi - preporuke (1.10.2013 12:17:55)

U osijeku bih svakako preporučila Dr.Miću Rosso. Stručan,srdačan i najvažnije-zna znanje!![sm=bravo.gif]
Ima sad i svoju polikliniku-Poliklinika Rosso.
Bila kod njega u obje trudnoće.




kisica -> RE: Ginekolozi - preporuke (3.11.2013 20:38:39)

1. Kraj/ustanova gdje rade

2. puno ime i prezime

3. status (privat ili koncesija) 


Ja bi svakako preporučila dr. Sanja Štingl Vlašić, radi an području grada Gline i Topuskog, te radi i privatno i preko zdravstva u sklopu Dz.




saki84 -> RE: Ginekolozi - preporuke (3.3.2014 16:02:20)

Preporucam dr. Nadju Aracic radi na poliklinici Cito, Split. Zena je savrsena i za svaku preporuku [sm=jezicek.gif]




hipo -> RE: Ginekolozi - preporuke (19.3.2014 20:25:00)

Preporucam dr.Antu Vukovića. radi u Vinogradskoj i ima privatnu ordinaciju.
Jako je brizan, temeljit, ozbiljan u poslu, ljubazan, voljan objasniti sve sto zenu zanima.
Da moram ponovno na operaciju, opet bi kod njega. super je!




PinkyFunkyBirdy -> RE: Ginekolozi - preporuke (20.3.2014 9:06:46)

IZVORNA PORUKA: hipo

Preporucam dr.Antu Vukovića. radi u Vinogradskoj i ima privatnu ordinaciju.
Jako je brizan, temeljit, ozbiljan u poslu, ljubazan, voljan objasniti sve sto zenu zanima.
Da moram ponovno na operaciju, opet bi kod njega. super je!


U potpunosti podpisujem! [sm=smiley1.gif] Lik je genijalan. [sm=smiley1.gif]




victory -> RE: Ginekolozi - preporuke (9.5.2014 20:32:35)

poliklinika ginoderma-vlaška. doktorica Ljubojević-Grgec--preeeezakon je žena.




iskrica -> RE: Ginekolozi - preporuke (1.10.2014 12:15:17)

Za Rijeku i okolicu:

PRIVATNA PRAKSA: Dr. Klaudia Benić-Salamon
M. Tita 65, 51410 Opatija
Tel +385 51 701 69

HZZ: Dr. Ivana Šimunović
Adresa: Pehlin bb
Ocijene sa www.najdoktor.com
Razina pomoći: 4,2 (5)
Ljubaznost: 4,6 (5)
Vrijeme čekanja: 3,6 (5)
Osoblje: 4,2 (5)
Zakonitost i etičnost: 100% (5)




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Ginekolozi - preporuke (11.7.2015 23:47:15)

Ide li koja kod dr.Škunce,Rijeka?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]