RE: Djeca koja tuku drugu djecu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


valnea -> RE: Djeca koja tuku drugu djecu (21.9.2012 10:18:08)


IZVORNA PORUKA: seraphyme

meni to sve komedija. mali ima skoro 18 mj i krenuo u jaslice. prvi dan mi se tetas ispričava jerbo dijete malo pogrebano(naime, svi su otpilike te dobi), djeca se počopala. jedino mala tena koja je bila u kinderu je samo navijala i prošla ok [sm=jezicek.gif]


Istina, ovako zvuči smiješno :-)




Zvonki -> RE: Djeca koja tuku drugu djecu (25.9.2012 8:19:45)

Svoju djecu ne učim da vrate kad ih netko udari. Kad sretnemo u parku dijete koje tuče, kažem svojima da to nije lijepo ponašanje i maknemo se.
Djecu bi trebalo učiti da glasno iskažu svoje nezadovoljstvo riječima, dakle, ne da se povuče nego da kaže što mu smeta.




seraphyme -> RE: Djeca koja tuku drugu djecu (25.9.2012 8:45:20)

ne mislim da ne treba vratiti ako ga netko lupi. nikad ne izazivati i počinjati tučnjavu, ali se braniti, da




valnea -> RE: Djeca koja tuku drugu djecu (27.9.2012 11:35:19)

ne mislim da ne treba vratiti ako ga netko lupi. nikad ne izazivati i počinjati tučnjavu, ali se braniti, da


Slažem se!




mala pcelica -> RE: Djeca koja tuku drugu djecu (30.9.2012 0:04:43)

kod moje maje nema pomaka od prošlog mog posta na ovoj temi [sm=smiley36.gif]
džaba psiholozi i moj psihijatar,ona nas (mene najviše) izludi... udara,štipa i grize drugu djecu,ako nju neko prvi udari ona ne ostaje duzna ma koliko dijete bilo vece od nje.... ja i dalje tupim svoje,a ona ne sluša niti joj dopire do mozga da to nije lijepo i da se to ne treba raditi,nema potrebe da ju učim da se brani jer ona to radi sama,a bome je i inicijator tuče...polako dižem ruke jer više STVARNO ne znam šta bi trebla uraditi da to prestane,mogu samo moliti boga da je faza (koja traje jako dugo kod nje) i da ce uskoro proći il je takva bezobrazna do daske prirodno [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]