RE: Sjedalica za bicikl (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


BUMBI -> RE: Sjedalica za bicikl (8.2.2011 21:12:03)

I ja sam prvo htjela kupiti sjedalicu za naprijed,ali me čovjek koji radi u dućanu od toga odgovorio jer kaže da nije sigurna i da ju ne možeš koristiti kad dijete naraste maksimalno do 10 kg.. Tako da smo kupili onu za otraga i super je....


Potpisujem




mamara -> RE: Sjedalica za bicikl (8.2.2011 22:32:11)

Pa neznam kakvu su oni imali sjedalicu ali naša ima identičan način montaže i pričvrščivanja kao i ona iza, čak sam mogla na isti nosač (odnosno kako got se več to zvalo) stavljati i sjedalicu za iza i sjedalicu za naprijed znači bez šarafanja i gluposti jednu skinem drugu stavim po potrebi!
Vjerojatno su oni imali samo one sjedalice koje se stavljaju na štangu ili kormilo!
Zato sam i napisala da su bolje one koje se pričvrščuju na cjev ispod sjedala!




CallamityJane -> RE: Sjedalica za bicikl (8.2.2011 22:32:52)

Meni su nekako udobnije za dijete one prikolice za bicikl, i cine mi se cak lakse i upravljati biciklom sa time, i po potrebi se mogu gurati i kao kolica, ali ja i nisam nekakav biciklista [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




pako -> RE: Sjedalica za bicikl (10.2.2011 16:14:44)

tnx cure......bum se raspitala kad bum išla kupovati još........ja bi nekako onu koja ide naprijed[sm=smiley1.gif] da ga imam na oku[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]