Podbradnik (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Što mi treba za novorođenče?



Poruka


anne -> Podbradnik (19.3.2009 21:31:39)

Svako ih drugačije zove - slinček, babarinček, podbradnik...
Za bebu sam ih kupila par nepodstavljenih. Samuel je puno slinio pa su super došli.
Kad smo počeli sa dohranom kupila sam one koji imaju najlon s doljnje strane da ne promoči.




Florijan Jakov -> RE: Podbradnik (19.3.2009 21:50:48)

slinček...imali smo ih za svaki dan po tri, neki podstavljeni neki ne, neki skroz plastični...služili su nam dugo i dobro




L.P. -> RE: Podbradnik (19.3.2009 22:10:25)

Dok je bila beba stavljala sam joj gazicu pod vrat,a kad je počela jesti u polusjedećem položaju partiklice s najlonom.




dikac -> RE: Podbradnik (20.3.2009 7:29:30)

mi ih zovemo barbajol ili skraćeno jol, imamo ih puno podstavljenih, pamučnih, plastičnih koji se peru. počela sam ih koristiti kad sam doru nadohranjivala iako je i ona rano slinila, već sa 3 mjeseca




tikica_69 -> RE: Podbradnik (20.3.2009 7:33:56)

Imala sam cak i onaj plasticni sa zlijebom u kojem se skupljaju ostaci [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




doris.zivic -> RE: Podbradnik (22.11.2017 15:18:30)

Drage mame,

Čitajući i razmišljajući o Vašim problemima oko hranjenja malenih klinaca i korištenju raznih slinčeka, voljela bih da mi kažete, Vi kao iskusne majke, kakav bi slinček bio idealan za Vaše dijete?

Slušam sve Vaše prijedloge počevši od materijala, debljine, veličine, designe-a, oblika, načina zakopčavanja..:) Također recite s kojim se manama borite i koje promijene sugerirate kako biste i Vi i maleni klinci bili zadovoljni.[sm=duda.gif]

Hvala Vam unaprijed..:)




Stranica: [1]