|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Podbradnik
19.3.2009 21:31:39   
anne
Svako ih drugačije zove - slinček, babarinček, podbradnik...
Za bebu sam ih kupila par nepodstavljenih. Samuel je puno slinio pa su super došli.
Kad smo počeli sa dohranom kupila sam one koji imaju najlon s doljnje strane da ne promoči.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Podbradnik
19.3.2009 21:50:48   
Florijan Jakov
slinček...imali smo ih za svaki dan po tri, neki podstavljeni neki ne, neki skroz plastični...služili su nam dugo i dobro

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Podbradnik
19.3.2009 22:10:25   
L.P.
Dok je bila beba stavljala sam joj gazicu pod vrat,a kad je počela jesti u polusjedećem položaju partiklice s najlonom.

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Podbradnik
20.3.2009 7:29:30   
dikac
mi ih zovemo barbajol ili skraćeno jol, imamo ih puno podstavljenih, pamučnih, plastičnih koji se peru. počela sam ih koristiti kad sam doru nadohranjivala iako je i ona rano slinila, već sa 3 mjeseca

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Podbradnik
20.3.2009 7:33:56   
tikica_69
Imala sam cak i onaj plasticni sa zlijebom u kojem se skupljaju ostaci user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Podbradnik
22.11.2017 15:18:30   
doris.zivic
Drage mame,

Čitajući i razmišljajući o Vašim problemima oko hranjenja malenih klinaca i korištenju raznih slinčeka, voljela bih da mi kažete, Vi kao iskusne majke, kakav bi slinček bio idealan za Vaše dijete?

Slušam sve Vaše prijedloge počevši od materijala, debljine, veličine, designe-a, oblika, načina zakopčavanja..:) Također recite s kojim se manama borite i koje promijene sugerirate kako biste i Vi i maleni klinci bili zadovoljni.user posted image

Hvala Vam unaprijed..:)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!