|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koju kremu protiv prvih bora?
5.10.2014 11:15:54   
Sunshine28
eto ih, stigle, tu su!! primijetila ih oko ociju prije mjesec-dva ali sada ih se vise ne da igorirati! user posted image

sta je tu je....naravno, odmah bi se ja mackala sa necim ali nemam pojma s cime, tih proizvoda je toliko puno!!!!!!

Dakle imam 31. godinu, borice su oko ociju i slusam preporuke! sto je efikasno, cime ste zadovoljne?
iako sma otvorena za sve varijante zbog nedostatka vremena preferiram sve sto se moze kupiti gotovo, zapakirano i spremno za upotrebu! user posted image

_____________________________

I + G = E & L

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
5.10.2014 11:52:45   
andydea
ULJE SMILJA- potpuno prirodno i bez kemije ! user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
6.10.2014 9:43:22   
Sunshine28
andy gdje mogu nabaviti ulje od smilja? ima u drogerijama? u kojoj koncentraciji treba biti? kako se nanosi - pretpostavljam navecer?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
6.10.2014 15:28:46   
elina
Ja sam kupovala neka ulja, pšenićnik klica, ružino itd. preko http://www.terra-organica.hr/ ...ima svega!Pogledaj!user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
7.10.2014 9:57:51   
Sunshine28
a nesto mozda malo komercijalnije, sto npr. ima u dm-u ili ljekranama?

iskreno, ja dvojim izmedu neke povoljne Nivea/Loreal varijante ili skuplje Vichy/Eucerin ukoliko je ucinkovito?

ajde cure, pa nije moguce da samo mene brinu bore!!user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
9.10.2014 8:05:24   
Zvonki
Ja koristim (iako još nemam neke vidljive i jake bore) od Balee neki mali serum za oko očiju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
13.10.2014 13:50:31   
ines_os
olay imaš akciju sada u bipi

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
15.10.2014 13:46:24   
keyt
Sunny,

iskreno, najbolja ti je skupa kemija, priznali mi to ili ne, dakle, visokokvalitetne kreme koje se ne prodaju u dm-ovima, ljekarnama nego u skupljim parfumerijama, a onda među njima su presudne samo nijanse, teksture, ukusi itd. Pohvalno je koristiti prirodne/bio kreme, međutim, ni blizu na koži nemaju efekta kao skupa kemija, što god tko rekao - pričam iz vlastitog i debelog iskustva.
Kako ja zadnjih godina bojkotiram svaki luksuz (bivša sam ovisnica o tome), iz nekih svojih sada ovdje manje bitnih razloga, jedno sam vrijeme koristila reda radi čisti aloe vera gel i čistu riblju mast, a sada čista, hladno prešana ulja opne jezgre marelice i lješnjaka. Efekt je dobar, ali naglašavam, opet ni blizu skupoj kemiji. Samo nemoj kupovati srednju i srednju nižu klasu kozmetike jer tu definitivno samo bacaš novce. Ili skupo ili dobre, stare prirodne jeftiinjake user posted image

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
16.10.2014 11:22:39   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: keyt

Sunny,

Kako ja zadnjih godina bojkotiram svaki luksuz (bivša sam ovisnica o tome), iz nekih svojih sada ovdje manje bitnih razloga, jedno sam vrijeme koristila reda radi čisti aloe vera gel i čistu riblju mast, a sada čista, hladno prešana ulja opne jezgre marelice i lješnjaka. Efekt je dobar, ali naglašavam, opet ni blizu skupoj kemiji. Samo nemoj kupovati srednju i srednju nižu klasu kozmetike jer tu definitivno samo bacaš novce. Ili skupo ili dobre, stare prirodne jeftiinjake user posted image


Keyt, možda si u ovih nekoliko godina ipak ostarila pa nemaš učinak kao prije? Koliko god su kreme ok, bile one skupe ili jeftine - nema te kreme koja može zaustaviti starenje.


< Poruku je uredio Zvonki -- 16.10.2014 11:24:43 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
16.10.2014 12:01:52   
keyt
Ha-ha-ha, naravno da sam s godinama ostarjela user posted image
No, draga, promašila si, ovdje ne pričamo o zaustavljanju starenja nego - znaš ono kad vidiš 'vau' sređenu i njegovanu ženu blistavog tena. I onda pored nje jednu sivkastog i suhog lica bez sjaja. Razlika među njima je ogromna, prva se zna kvalitetno njegovati za razliku od druge. O tome pričamo, a godine teku i jednoj i drugoj...user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
20.10.2014 9:21:57   
Zvonki
Slažem se ja s tobom i uvijek sam za to da se održava koliko može. Zbog toga i ja mažem tu i tamo svoje područje oko očiju user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
20.10.2014 12:21:39   
Sunshine28
moram priznati da i ja naginjem skupoj kemiji user posted image

ajd keyt specificiraj - sto je tebi bilo dobro (koja marka?) ja inace koristim cesto La Roche, i kreme za suncanje i pjenu za ciscenje lica pa sam mislila uzeti nesto njihovo
ali kako vidim da imas iskustva napisi sto si ti koristila, a da si bila zadovoljna...


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
20.10.2014 15:39:37   
keyt
Kanebo, Shiseido, Decleor, Clarins, Payot i Babor moji su favoriti, prvi je bezobrazno skup, ostali su prihvatljiviji. Prva dva su genijalni japanci, druga dva su aromatični Francuzi i svrstavaju sebe u kategoriju prirodne kozmetike, premda mislim da nisu user posted image . Payot možeš kupiti u ljekarnama, a Babor je zapravo profesionalna preparativa i nabavlja se putem kozmetičkih salona.
La Roche posay ima odličnu BB kremu, košta tek 100-njak kuna.
No, najvažnije od svega ti je masaža lica i dekoltea, priušti si to jednom tjedno kod dobre kozmetičarke, ali bez pilinga, po meni je kod kozmetičara to uvijek agresivno, a nježan pristup koži lica je 50 posto lijepe i njegovane kože. Radije prije masaže sama napravi nježni piling doma i mislim da je dovoljno jednom mjesečno.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
20.10.2014 15:48:19   
keyt
O, da, i Estee Lauder
Varijante tipa Vichy, Loreal... su po mom mišljenju bacanje novaca jer na koži ne daju efekt skupe kreme, a nisu jeftini kakvi bi trebali biti. Kao što rekoh, srednja i srednje niža klasa krema je najgora opcija. Jeftino još donekle i mogu podržavati samo iz razloga što je jeftino. Radije riblja mast, glicerin/vazelin/lanolin, raznorazna prirodna ulja (od maslinova do ulja smilja), nego najobičnija baza za kreme s parfemom u obliku jeftine kreme iz raznoraznih supermarketa.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
23.10.2014 12:57:40   
Sunshine28
bas sam se zagrijala za tu La Roche BB kremu, ali sam malo gledala po netu, ima i CC, zvuci dobro...jesi si tu mozda probala?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
23.10.2014 13:13:59   
keyt
CC nisam probala jer ona je namijenjena koži s jačim nepravilnostima, s čime ja nemam problema. Dakle, BB je tonirana krema s njegujućim sastavom za manje nepravilnosti na koži, a CC u potpunosti ista samo jače prikriva nepravilnosti, tj. malo je više puder nego BB. Ako ti ten nije problematičan, preporučujem ti BB.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 11:47:49   
angellah
A što mislite o farmaceutskim markama kao Vichy, Eucerin, Nuxe? Pomažu?

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 12:00:27   
monstrum
IZVORNA PORUKA: angellah

A što mislite o farmaceutskim markama kao Vichy, Eucerin, Nuxe? Pomažu?


Ja trenutno koristim Eucerin kremu i poprilično mi je dobra..Iako sam se zaljubila u Nuxe nakon nekoliko testera user posted image   - ali on mi je preskup, tako da neću ni razmišljati o njemu.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 17:53:51   
hipo
Je l to vama djeluje?user posted image ja sam nekako skepticna. Nastojim stavljat sto manje kemije na sebe i u sebe, to mi se cini najbolje.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 17:58:42   
Ela28
Za sada ni jednu ali znate što sam danas kupila onaj pužev gel pa ću ga probati koristiti u Dm-u 35 kn košta user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 18:01:48   
hipo
U pokusavanju zatrudnjivanja sam shvatila da mogu svasta probat da bi dosla do svog cilja u zivotu i da ne povlacim granicu tako lako, al mi taj puuuuž zvuči ko neki granični slučaj user posted image Javi nam kako ste se proveli ti i pužuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 19:55:19   
angellah


Ja trenutno koristim Eucerin kremu i poprilično mi je dobra..Iako sam se zaljubila u Nuxe nakon nekoliko testera user posted image   - ali on mi je preskup, tako da neću ni razmišljati o njemu.


Ja sad imam Nuxe, a Eucerin strpljivo čeka svoj red user posted image
Zasad nemam pojma, ne vidim neku promjenu al opet, sa malom bebom naravno da izgledam umorno i zgužvano. Nema te kreme koja će zamjeniti san user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
28.11.2014 21:35:27   
monstrum

IZVORNA PORUKA: angellah
Ja sad imam Nuxe, a Eucerin strpljivo čeka svoj red user posted image
Zasad nemam pojma, ne vidim neku promjenu al opet, sa malom bebom naravno da izgledam umorno i zgužvano. Nema te kreme koja će zamjeniti san user posted image


tu se slažem-san ti nemože niti jedna krema zamijeniti..ali ja sam od nekoliko testera nuxe (koristila cca 2 tjedna) već osjećala i vidjela razliku na koži lica. user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
7.3.2020 20:45:55   
JuliaOS
Mislim da je najbolja opcija - prevencija, tj. SPF kreme svaki dan, UV zrake su te koje potiču degradaciju kolagena, kao i nastanak pigmentacijskih mrlja. Pored toga i serume s vitaminom C,a od 30ih godina i retinol. Ulje smilja je vrh za okoloočno područje. Osobno koristim dnevnu kremu spf30 Eucerin sun fluid, gel za umivanje CV Müller Clear, tonik Balea Hydro, The Ordinary Caffeine serum i Revuele retinol forte eye serum.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koju kremu protiv prvih bora?
20.5.2020 18:19:30   
antonovaia9
Najbolje kreme protiv bora - https://hr.iherb.com/pr/Eucerin-Q10-Anti-Wrinkle-Face-Creme-1-7-oz-48-g/59501

(Odgovor članu JuliaOS)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!