|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kada date djete kod bake ili nekog drugog na ...
26.8.2009 11:57:03   
ZVRK
......kada vama paše ili kada njima pašeuser posted image user posted image user posted image


zato jer moj svekar govori(radi i smatra)da unuka treba i može uzeti kada ON HOĆE a ne da pita ili slično
a u obzir niti ne dolazi da bi ga ja samo pustila kod njega te da bi rekla evo vam ga a ja idem......(negdje)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 11:59:24   
MaTana
ja zivim sa sveki tako da je ona cesto pricuva, pogotovo kad ja idem u shoping, a mama cuva necaka pa rijetko uzme moju bubu, ali nemam zasad ni potrebe, pocetkom 9-og ja i sveki idemo na krace putovanje i vec sam najavila mami cuvanje

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 11:59:51   
anaxx
kad paše jednima i drugima jedino tako !!!
dogovor, i samo dogovor....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:01:29   
elle1
i mama i svekrva mi ga cuvaju kad god zatreba
zasad nema problema,al vidjet cemo kad bude veci i pravio nered sta ce biti

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:02:33   
maja
Uglavnom ga čuvaju moji i to kada meni pašeuser posted image  tj. kada imam nešto za obavljati. Još nije ostao kod njih spavati, to je na sat dva.
Svekar i svekrva se nikada nisu ni ponudili da ga čuvaju, a i stara je bolesna na živce pa me je i strah ga ostaviti.
Svekar je samo komentirao da će ga uzeti da živi kod njegauser posted image  to još nisam skužila jel zezancija ili šta, prešutjela sam dva puta, ali treći neću. Nije odgajao niti čuvao svoju djecu, pa neće ni moju.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:04:21   
Marta j
Mami i tati ga ostavim uvijek ako moram ici negdje gdje njega nemogu voditi tipa dr,u soping kada idem preko granice jer nema papire.
I nedavno kada smo ja i mm htijeli otici na mora sami.

Il ako ocu s prijom otici popiti kavu bez njega al to nisam nego jednom ipak volim da je on kraj mene.
A muzevoj majki sam ga ostavila jednom i nikada vise jer me nakon 10min sto smo otisli zvala da dodem po njega da ona nezna sto ce s njimuser posted image
i tada sam joj rekla da ga vise nikada nece cuvati.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:23:52   
ejmama
Uglavnom ih čuvaju kad moram negdje ići nešto obaviti, ali nikad još onako samo da ih se riješim.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:28:49   
dominik
nikad, uvjek ih slepam sa sobomuser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:30:42   
Puli
samo kada spavauser posted image


ako idemo u kino,šetnju i sl.



ili po danu ako radim duže ili moram nešto obaviti none uskoči


od sveki koristi nemamuser posted image




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:31:49   
BUMBIKA
Bude i kod jednih i drugih,a kod moji obožava biti jer ima tamo puno djeca,tamo ga znam ostaviti i cijeli dan i onda na kraju još nebi išao kući,a i kod njih je spavao bez problema..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:32:27   
twitty
ako negdje moram ici gdje ih ne mogu voditi onda ih moja mama ili seka pricuvaju,sveki ne bi ni psa dala na cuvanjeuser posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 12:41:02   
nancy
ma moj mali svugdje ide sa mnom.ili ja odem kad on spava a mm ostane s njim.
ma ja sam grozna po tom pitanju.nedam ga nikome!!!za sada,al nadam se da ce se i to promijenit.

ma svekrva me nervira.uvijek nesto mudruje i mudruje.ona je najpametnija i sve zna.a djetetu bi mi dala petit beure da jede!!!i stalno bi ga nosala i nosala,a ja nedam bas da je puno na rukama.a sta cu onda s njim kad ona ode!?
nadrljala sam.
a sta se tice moje mame ,ipak bi ga prije njoj dala na cuvanje.samo sta bi mu ona vec stavljala soli u hranu i kljukala cokolinom.uh poludim s njih dvi.tako da ga jos niko ne cuva osim mene i mm.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 13:57:45   
lema
E Zvrkica kod tebe se kolju ko će uzet a kod mene ko ih neće uzet neznam kako izgleda bit bez dijece bez koristi je i maja mama i moja svekrva dobro ona na 1 h najviše ali sa ddddoooobbbbrrriiimmm opravdanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image .Dobro svekrvi da platim bi ih ćevala pitala sam je dali bi ih prićuvala na 2 sata svaki dan ako ja poćnem raditi pošto muž radi samo popodne a ja bi ujutro znaći tu razliku od 2 sata rekla mi je da da 20 kn po dijetetu svaki dan i nema problemauser posted image sad raćunajte 4 ih je!!!!!! user posted image user posted image Sada mi je to sve smiješno. Voli mi se miješat zato u odgoj i ćesto mi pred njima ako ih klepim po guzi a onda to znaći da su nepodnošljivi jer ih ja nikad ne udarim samo tako reći da maltretiram dijecu ili ih vadit iz kazne ako ih ja stavim i tako .!!!!!user posted image to me užasno živcira jer oni onda to koriste neki dan mi je najmanji ima 2 god reko kad sam ga klepila ti me maltetilasuser posted image !!!!

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:02:58   
mlada mama
joj lema to je grozno i meni se moja petljala pa sam ja to po kratkom postupku rjesila.
ne dozvoli to ti si im mama i ono sto ti kazes treba da im bude svetinja. Oni sve sto je njim u korist brzo pamte izaci ce te u setnju pa ce pred nekim reci da ih maltretiras. MM i svekar me podrzavaju i nikada ne proturjece,ne smijuuser posted image user posted image ne dozvoli joj to poslije ce ti biti jos gore,jer ce djeca poceti tobom manipulirati

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:05:59   
lee
njegovi i moji su znali kod nas čuvati malenoga ali jako kratko i obično bi mm bio doma.to je bilo na početku kad mi je bila potrebna pomoč u kuči.sad ga ostavim mužu kad odem u nabavu ili kod frizera..na kavu..ali obično i tamo ide samnom jedino kad moram nešto obaviti kod doktora...čuva ga muž jer moji su malo čudni...ma na ljute se na svaku glupost..sad uskoro smo pozvani na svadbu..njegovi na putu..moji doma..ljuti na cjeli svjet...tako da če maleni izgleda sa nama...ali bičemo zbog toga kratko...eto umjesto da se raduju unuku ni to neznaju...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:10:11   
ZVRK
ne draga lema ne nude se oni za čuvanje kako treba nego kada je idem nekud sa malim ili butiga ili kod nekog te se vračamo kući za ići na spavanje........
onda ti oni pitaju jer ti ja NEDAM KADA TI HOĆEŠ !!!


jučer mi digao tako tlak da sam se i sa mužićem malo zakačila ali nije bilo frke sa mm,nego ja ga nisam pustila(zvrkića)da ide kod tate jer je nešto radio kod susjeda a pošto ga nije sam muž uzeo znači da nesmije biti kod njega dok to radi i onda na pola razgovora sa malim upadne svekar i počne govoriti da dođe sa njim da će ga on odveti kod tate(kuća pored nas)
mali je bio povrijeđen i zbunjen a ja ljuta ko ris jer šta se ima buniti na moju odluku kada nezna pravi razlog,a za kraj mi je ''ušećerio''sa izjavom da ga ja držim pod staklenim z7vonom i ja ga nikuda ne pustimuser posted image user posted image user posted image
imače 100metara od kuće mi je glavna prometna cesta i ja ne pustim svoje djete da bude SAMO vani.ima 4 godine i nije  veliki za biti sam na takvom terenu,ali po svekru je jer jer svekar najpametniji...aloooo????

a kada treba nešto da napravi zvrkić onda kaže da je on mali i da to ja napravim (počistim/pokupim igračke)....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:10:51   
lema
Da samo znaš šta se dešava mi ti živimo prekoputa dvorište nas dijeli i onda ako ona ćuje kako ja vićem kad nešto naprave kad dijeca dođu gore onda im puni glvau . Ja sam uvijek bila protiv batina ja svoju dijecu nisam tukla a ja sam joj onda rekla da i zato su vam od 4 sina koje imate 3 propaliteti a samo jedan moj mm vam je ispao dobro i to zato jer sam ja kakva jesam ali ona im i dalje puni glavu sa glupostima jednom mi se kroz prozor derala zamislite da maltretiram dijecu ali onda samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   poludila kad sam se razletila gore samo što je nisam zvznula preko te gubice!!!!!! Ma ja stvarno ne udarim dijecu osim ako gadno ne pretjeraju ali ona uvijek ima nešto za reć!!!!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:10:50   
Nika 24052006
Čuvaju ju isključivo moji roditelji,i to moram priznati,dosta često.Ona tamo obožava biti.Sveki "nema vremena" za to,a svekar što bi i htio biti s njom,nema kada,jer je pretežno na terenu.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:18:42   
mlada mama
lema pa sto kaze tvoj muz na to?? mislim znam da takvim osobama mozes tupiti koliko hoces,ali oni su uvijek najpametniji i u pravu. Tako da ispada da pricas u prazno. Ajme blago svima koji zive samiuser posted image
mrzim,ali stvarno mrzim kad se nekom netko petlja u odgoj.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:20:01   
lema
Ja sam mislila da se otimaju ko će ga ćuvatiuser posted image user posted image user posted image pa već pomislih vidi sretne žene!!!!!user posted image . Nebite mogli vijerovati da je moj svekrv na mom mislim našem piru bio toliko pijan prije poćetka svega da kad smo došli u općinu mali od tada 3 god je htijeo biti vani jer mu je unutras bilo dosadno i on je reko da će ga ćuvati ali ne meni nego nekom neznam i kad je sve završilo mi izađemo vani svi ćestitaju i ja vidim njega kao sijedi svekrva na stepenicama od općine i dođem pitam ga di je mali a on me bljedo pogleda  boooooo!!! A jauser posted image user posted image kako boo i svi u potragu ja u vijenćanici trćim gledam i moja teta ga je našla skroz na drugm kraju te ulice kako se ide prema katedrali u nekojko rupi pored neke kuće što se renovirala sklupćanog uplakanog tako kad mi ga je donjela nije mogo prićati koliko je plakao!!!!user posted image user posted image i sada moj sin kad ćuje da auti trube me pit5a a nejdeš ti mama nigdje!!!! user posted image user posted image IMA TRAUMU OD MOG VALSTITOG VIJENĆANJA PA ŠTA NEMA NEŠTO TUŽNIJE OD TOGA!!!!user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:21:10   
ninishka
IZVORNA PORUKA: nancy

ma moj mali svugdje ide sa mnom.ili ja odem kad on spava a mm ostane s njim.
ma ja sam grozna po tom pitanju.nedam ga nikome!!!za sada,al nadam se da ce se i to promijenit.

ma svekrva me nervira.uvijek nesto mudruje i mudruje.ona je najpametnija i sve zna.a djetetu bi mi dala petit beure da jede!!!i stalno bi ga nosala i nosala,a ja nedam bas da je puno na rukama.a sta cu onda s njim kad ona ode!?
nadrljala sam.
a sta se tice moje mame ,ipak bi ga prije njoj dala na cuvanje.samo sta bi mu ona vec stavljala soli u hranu i kljukala cokolinom.uh poludim s njih dvi.tako da ga jos niko ne cuva osim mene i mm.



tocno tako je i kod mene...
koristim to vrjrme kad spava, ainace svugdje ide s nama i to nam ni malo ne smeta jer on nije smetalo nego nase dijete!svekrva bi kad god nekud idemo na duze, da ga ostavim s njom a isto bi me zvali kad bi plakao a nebi znali zakaj...usotakom oni si jako vole popiti pa i iz tog razloga nisu sigurni...kad su s njim pod mojim su nadzorom a najduze kaj sam ga ostavila s njim je bilo na 2h, ali je i mm bio doma...
rade bi ih ostavila kod svojih, oni su ipak sigurniji...
jest da bi ga i jedna i druga baka samo sopale s necim...izbjegavam to ostavljanje s njima jer u svekra i svekrvu nemam povjerenja i onda je bolje da je mali samnom nego s njima...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:23:04   
bomboncic02
Luku čuvam ja, od kad se rodio bili smo razdvojeni svega maksimalno 10h (kad sam polagala vozački) i to je to.
Mateja pričuva mama moja i seka a kad ode u Zagorje čuva je li sveki user posted image . U Zagorju nikada nije prespavao, niti tko pita da ostane 2 dana, a kod mojih je spavao period kad sam bila u bolnici i stvarno neznam što bih da nemam mamu i seku.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:23:59   
ZVRK
tebi bilo veselo kao i meni.
dan vjenčanja treba biti dan za pamčenje a ja bi ga najrađe zaboravila od frke koju mi je svekar složio na feštiuser posted image

ja uvijek kažem da je danijel moje djete i ja ću ga pokvariti ako treba a ne netko drugi!!!pa makar i ja bila u krivu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:25:48   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: bombončić02

stvarno neznam što bih da nemam mamu i seku.

a ja nemam nikogauser posted image
moji su 100km udaljeni tako da moje je moje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kada date djete kod bake ili nekog drugog...
26.8.2009 14:27:07   
lema
To je jedan dio a drugi dio priće nam je priredio od mm brat koji se napio i onda prijetio konobaru sa nožem zbog neke fufe pa se mali opet rasplakao jer ga je mm htio prebit vlastitog brata na svom piru........ i tako user posted image ŽALOSNO

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!