|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:38:17   
modesty blaise
oprostite još jednom al koliko moraš biti zatucan i neuk da vjeruješ u ovakve priče....

uroci......hahahahauser posted image

ma još uvijek nemrem bilivit!
sorkač.....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:39:57   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: mama mery

ja cu samo reci ako postoji dobro postoji i zlo.............


potpisujem bez obzira da li si školovan ili seljak


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:44:51   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

oprostite još jednom al koliko moraš biti zatucan i neuk da vjeruješ u ovakve priče....

uroci......hahahahauser posted image

ma još uvijek nemrem bilivit!
sorkač.....

Pazi Modesty,da i tebe koja na metli ne zajaši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:45:23   
Anoniman
NISTE FER!!!!!!!  Žene imaju problema,a vi im se tako smijete.

(Odgovor članu nemirna mama)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:49:24   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: lidac0605
Pazi Modesty,da i tebe koja na metli ne zajaši user posted image user posted image user posted image



e lidac ak me to zadesi , da još i vješticu na metli doživim , onda fakat nek je sve zlo s tim....
ma još sam u čudu
hahahaha

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 18:57:09   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: Anoniman

NISTE FER!!!!!!!  Žene imaju problema,a vi im se tako smijete.


oprosti još jedno al ja se na ovo jedino mogu nasmijati....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 19:44:37   
malizia
IZVORNA PORUKA: Anoniman

NISTE FER!!!!!!!  Žene imaju problema,a vi im se tako smijete.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , imaju one problem kao  ti , a zove se PARANOJA, a to je bolest koja se mora liječiti jer su takve osobe opasne za društvo, pa hebote pun kufer je takvih svaki dan u crnoj kronici, a naslov glasi ; ubio jer je umislio da ga netko truje, gata, baca uroke i slično. Ja bižim od takvih kao vi, danas baca uroke ova , sutra može reć i za mene, iš, iš od mene . čuj ja prije neki dan govorim jednoj mladoj mami kako ima lijepo dijete, a ona se okrene i pljuc napravi sa straneuser posted image , ja ostala izvan sebe, neš me ludo više vidit, ne znam šta joj je to značilo al sve mi se čini da je nešto nezdravo user posted image .

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   [Brisano sporočilo]
4.2.2011 19:52:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 22:15:35   
njanja
eli, steta jaja :) :) vise bi koristile te svekrve da od 2 jaja naprave palacinke za unuke :) -:)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
4.2.2011 22:20:53   
natalijax
IZVORNA PORUKA: malizia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

NISTE FER!!!!!!!  Žene imaju problema,a vi im se tako smijete.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , imaju one problem kao  ti , a zove se PARANOJA, a to je bolest koja se mora liječiti jer su takve osobe opasne za društvo, pa hebote pun kufer je takvih svaki dan u crnoj kronici, a naslov glasi ; ubio jer je umislio da ga netko truje, gata, baca uroke i slično. Ja bižim od takvih kao vi, danas baca uroke ova , sutra može reć i za mene, iš, iš od mene . čuj ja prije neki dan govorim jednoj mladoj mami kako ima lijepo dijete, a ona se okrene i pljuc napravi sa straneuser posted image , ja ostala izvan sebe, neš me ludo više vidit, ne znam šta joj je to značilo al sve mi se čini da je nešto nezdravo user posted image .
to pjuvanje po djeci je meni toliko odvratno

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
5.2.2011 11:14:13   
tita

IZVORNA PORUKA: njanja

eli, steta jaja :) :) vise bi koristile te svekrve da od 2 jaja naprave palacinke za unuke :) -:)

Ah ali si me nasmijala,tako upravo to!!!!!Ah te svekrve,ako nemaju pametnija posla nek magijaju,o ooo o magijajme,ooo..........

_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
5.2.2011 13:32:39   
novamama
moja je danas izmagijala savršenu paštu i fažoluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
11.2.2011 17:15:05   
Anoniman
Opaska! Crna magija djeluje najjače u seoskim sredinama i manjim mjestima, naročito ukoliko je kuća starija. U manjim mjestima i selima, sa gledanja kolektivne svijesti, zid svijesti i podsvijesti je deblji, dok je ego tvrd i moćan. U stanovima djelovanje može biti slabije, suptilnije i prigušeno. U gradskim sredinama, radi prisutnosti velikog broja energija, magija djeluje drukčije. Ukoliko osoba, koja je žrtva magije, živi u gradu, ali je emocionalno vezana uz rodno mjesto, tada magija djeluje moćno, ukoliko nije vezan, tada magija teško može doputovati do žrtve, naročito ukoliko živi u drugoj državi. Kada žrtva postane svjesna da se nalazi pod djelovanjem crne magije, nagonski, želi se riješiti zla, i vratiti u normalni tok života. No, tu nastaju pravi problemi. Postoji nekoliko tipičnih situacija, koje su uvjetovane tipologijom ljudskih duša i elementom sreće, ali koje izlaze iz karme. Neki ljudi, nalete na prvog lokalnog vrača, plate talisman, ili neku drugu zaštitu, izvrše molitve protiv magije, pročiste prostor, bace sumnjive predmete preko mosta gdje teče rijeka, i dr. metode, i magija se povuče. Naglašavam, magija djeluje onoliko koliko vi vjerujete, obično ti ljudi moćno vjeruju u magiju, dok je njihova vjera data u njihovoj lokalnoj kulturi, i zaštita odmah može djelovati. Ukoliko imaju blagoslov "duhova", i nalete na dobrog vrača, sve se može riješiti u nekoliko dana. To je rijedak slučaj, no, ti ljudi su sigurno prošli prije konačnog skidanja veliki pakao, i platili cijenu "demonu", i "bogu".




evo ovo sam našla na netu gdje je najjače djelovanje crne magije.....pa ko će vjerovat nek vjeruje a ko neće na mora, ne prisiljavam nikoga da u nešto vjeruje.....hvala na razumjevanju

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
11.2.2011 17:19:28   
modesty blaise
oprosti al sigurna sam da crna magija najjače djeluje kod neukih....a i njih najviše vole oni kaj "skidaju uroke i ine gluposti" jer na njima najviše lovice zarade....
e svašta a gle u kojem smo stoljeću...pih!!!!



< Poruku je uredio modesty blaise -- 11.2.2011 17:33:35 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
11.2.2011 17:57:50   
maja

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Naglašavam, magija djeluje onoliko koliko vi vjerujete



eto ti odgovora

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
28.10.2016 23:47:49   
Markosr
Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail jovic.markosr@gmail.com.Zena je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
29.10.2016 2:19:23   
buba m
Moj stari dolazi sa sela, zadrtog malenog sela, od kad znam za sebe bio je opčinjen borilačkim vještinama, lječenjem biljem, urocima, ..., između ostalog, volio je alkohol, kockanje, rizike, bio bolesno ljubomoran..., nasilan... Vjerovao je u te proklete uroke, mislio da ga netko truje , da mu supruga čarobira...
Nešto najbolnije što jedno dijete može doživjeti... A čemu sve to? Na kraju je moj tata samo jedan od mnogih paranoidnih šizofreničara, još k tome i zadrt... Za većinu gluposti koje su mu se desile u životu je sam kriv, nije dovoljno cijenio što je imao... Nikakvi uroci... Koliko god on pričao o tome... Jer život je ionako sranje... I još na kraju umreš! Auuuu fak! user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Markosr)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
29.10.2016 4:07:59   
Markosr
Mešate babe i žabe.Kod mene je dijagnoza bila magija sto se na kraju i videlo.Ako niste imali kontakt sa tim,najbolje je ne komentarisati.

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
29.10.2016 4:10:30   
Markosr
Verovali ili ne,u ovom stoljecu je magija zastupljenija nego ikad.A ja sam se lično uverio u njena čuda.

(Odgovor članu Markosr)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
29.10.2016 9:19:22   
buba m
Bile babe, bile žabe, ajd nek netko malo omađija oko naših političara, poreznih stopa i siromašnih i gladnih, ... Mlada sam i okusila sam magiju života, dobre i loše strane, jako ružne u jako lijepe situacije... Znam da postoji nešto u toj beskrajnij svemirskoj energiji i za neke stvari ne nalazim objašnjenje... Doživjela sam čuda... Ali i nečuda user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Markosr)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: kad svekrva snahi magiju pravi
25.10.2020 23:17:01   
MarikokoMari
Poz hitno mi je , možeš mi se javit

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 196
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!