|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ćete na more?
16.7.2010 14:40:46   
Imra
najgore mi je naci smjestaj, meni odgovara privatni smjestaj blizu plaze,al ne smijem vjerovati ljudima jer je moj brat prosle godine rezervisao smjestaj i receno mu je da je kuca na samoj plazi, a on je do plaze isao nekih 15 min. pjeske.....tako da ja sada idem po preporuci, tj kad je neko isao u to mjesto

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gdje ćete na more?
17.7.2010 22:51:12   
gljiva
I mi ipak idemo na more, i to u pon u Kraljevicuuser posted image user posted image ,Jedva čekam.

_____________________________

D 02.02.2006.
I 07.08.2009.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Gdje ćete na more?
17.7.2010 23:17:50   
anuska08
IZVORNA PORUKA: gljiva

I mi ipak idemo na more, i to u pon u Kraljevicuuser posted image user posted image ,Jedva čekam.


Hej, pa onda nam se pridruži slj.tj. na druženju u Rijeci...baš bi nam bilo dragouser posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gdje ćete na more?
17.7.2010 23:21:19   
gljiva
IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: gljiva

I mi ipak idemo na more, i to u pon u Kraljevicuuser posted image user posted image ,Jedva čekam.


Hej, pa onda nam se pridruži slj.tj. na druženju u Rijeci...baš bi nam bilo dragouser posted image user posted image


BI rado al sam bez auta, jer mm nema sad GO, pa nas mtata vozi. Idemo klinci , mama i ja.

_____________________________

D 02.02.2006.
I 07.08.2009.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gdje ćete na more?
17.7.2010 23:27:35   
anuska08
IZVORNA PORUKA: gljiva

IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: gljiva

I mi ipak idemo na more, i to u pon u Kraljevicuuser posted image user posted image ,Jedva čekam.


Hej, pa onda nam se pridruži slj.tj. na druženju u Rijeci...baš bi nam bilo dragouser posted image user posted image


BI rado al sam bez auta, jer mm nema sad GO, pa nas mtata vozi. Idemo klinci , mama i ja.


Baš šteta!!!user posted image user posted image  Baš nikog ni nema s one strane da te ni pokupi bar koliko znam... user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gdje ćete na more?
17.7.2010 23:50:39   
anne
IZVORNA PORUKA: Monica

Curke jel ima kakvih dogovora za okolicu Šibenika kraj 7.-og i početak 8.-og mj


Monica ima nas par.
Šaljem ti broj moba pa se čujemo.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gdje ćete na more?
18.7.2010 0:26:26   
mare i gogo
ja idem u biograd all tek prvi tjedan u 9 mjesecu

_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gdje ćete na more?
18.7.2010 17:47:08   
sirenas
kod muževih na Murter

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gdje ćete na more?
26.6.2019 7:44:27   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!