|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vinkovačko rodilište
9.1.2009 16:47:44   
Wukovarka
6.01.2009. 9 dana prije termina, rodila je žena moga bratića.
Preslatku curicu Mariju, tešku 3150 i 49 dugacku...

Porod je prošao savršeno dobro, uz malu napomenu da je bila pod preporukom, jer moja tetka ima jako dobre veze u bolnici.

Medjutim, nakon 5 sati dolaze sestre i šalju ju na tuširanje user posted image
Inače je bila slaba, jer je cijeli 9 mjesec trudnoće povračala, u što su i doktori bili upučeni...
Onako blijeda i slabašna odlazi na tuširanje, hvata ju slabost i pada u nesvjest.
Da bi stvar bila još gora, pri padu je udarila u umivaonik i izbila dva zuba...
Nikoga u blizini....vjerujem da bi barem neka sestra trebala malo pratiti rodilje..pomažu joj ostale rodilje i onda dolazi sestra...

Naravno bez objašnjenja, moj bratić luuuudddd...ali nitko ništa ne govori, bilo pa prošlo...

Znam da je mogla reći da je slaba i da će kasnije, ali mlada je, pa nije znala da moze odgoditi...
Ali ipak mislim da je to nemar osoblja...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vinkovačko rodilište
9.1.2009 16:53:39   
mirna
ojoooj.. ja bi ih tuzila.. izbijeni zubi nisu samo tak... netko bi trebao odgovarati za nemar....user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vinkovačko rodilište
9.1.2009 17:39:55   
tiha
koliko ja znam na prvom tusiranju mora biti sestra i treba ih definitivno tuziti jer su je oni sami poslali na tusiranje i to samu....odakle da zena zna kad sta moze i dali moze prvorotkinja je....na njima je da joj sve objasni jer im je to posao....


kako sam sada ljuta uffffffffffffuser posted image ko da se meni to dogodilouser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vinkovačko rodilište
9.1.2009 19:47:06   
Ira_
U Os bolnici je pravilo da sestra pridržava ženu kod prvog tuširanja nakon poroda. I isto tako na prvo tuširanje se ide 5 sati nakon poroda.
Ja sam išla 3 sata nakon poroda i sestra je bila pokraj mene non-stop!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vinkovačko rodilište
9.1.2009 21:14:33   
tonkica
Jadna žena! U Merkuru je sestra sa mnom išla na WC prvi put, na tuširanje sam išla ujutro i ona me otpratila kako bi bila sigurna da je sve u redu. Koliko je meni poznato, nakon poroda obavezno sestra mora bit u blizini kad se ideš prvi put tuširat. I ako ti se vrti ili si slaba moraš reč, odmah sjest i onda ti sestra pomogne. Tak je bar bilo u Merkuru.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vinkovačko rodilište
9.1.2009 21:18:34   
božica
Wuki to je stvarno NEMAR
prestrašnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vinkovačko rodilište
10.1.2009 9:21:32   
mlada mama
moja sestra nakon oba poroda u vk. bolnici zavrsava na ciscenju jer su svaki put ostavili komadic posteljice u njoj,a svaki put je stemperaturom pustena kuci iz rodilista...nakon par dana zavrsava na hitnoj i izvuce jedva zivu glavu.........uzas!!!!ima toga jos,ali nemam snage pisati o tome

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vinkovačko rodilište
10.1.2009 9:30:22   
Puli
wuki to je nemar,stvarno bi ih trebalo tužiti

U Merkuru te sestra prati na wc i pod tuš



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vinkovačko rodilište
10.1.2009 9:34:07   
mlada mama
i da posto ima problema sa srcem(moja seka ) dosla je po terapiju koju je trebala primiti prije poroda,a dr. joj mrtav hladan kaze idi kuci ionako ce ti se dijete roditi mrtvouser posted image user posted image mislim preve rijeci zeni koja je u trudovima dosla roditi dijete....sva sreca sve je dobro proslo

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vinkovačko rodilište
28.2.2009 12:48:50   
mala pcelica
pozzz svima..dodala bi nesto na ovu temu....inace sam iz vinkovaca,a trenutno u zagrebu i trudna sam 29 tjedana. ni u ludilu mi nije palo na pamet da se porodim u vinkovackoj bolnici iz razloga sto su totalno ne humani prema rodiljama i nemarni prema bebama...sve znam iz prica mojih prijateljica koja ni jedna nisu dobro prosle u toj bolnici...ne samo na ginekologiji nego i na drugim odjelima te bolnice,cak sam neke i sama prosla na zalost...nebi u detalje ulazila mislim da je i ovo dovoljno da cure shvate da se tamo ne trebaju poradjati nego da idu u vukovar ili osijek... toliko za sad....inace sam nova na ovom forumu i super mi je ...pohvale za sve...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vinkovačko rodilište
17.4.2011 22:51:28   
ruzicabos
e sad vise nije tako sad su sestre brizne prema bebama i majkama ne ides nigdje bez sestre bude u blizini a doktori su ljubazni sto je mene iznenadilo bilo je prije frke navodno da je tuzba bila podignite protiv osoblja u rodilistu ja sam rodila i vinkovcima 2010g i super je sve bilo mala zamjerka jer nisam znala da moras ponjeti svoje pelene za bebu nisam znala jer sam prvo rodila i sl.brodu a sad cu treceopet u vinkovcimauser posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vinkovačko rodilište
18.4.2011 13:07:59   
Indy
i ja  sam  čula dosta ružnih stvari o rodilištu u vk. isto tako se pričalo ružno i o osječkoj, a ja imam samo riječi pohvale. događaju se ružne stvari svugdje. ja samo želim sretno svima za koje god rodilište se odlučile!


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ruzicabos)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vinkovačko rodilište
24.8.2011 22:52:49   
medoKartonski
Kad čitam ovakve komentare strah me otiči poroditi se u Vk... a da se ja preselim pred porod !?user posted image

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vinkovačko rodilište
17.7.2012 12:22:59   
Martini
hvala Bogu, ja iz VK rodilištva imam samo dobra iskustva, ali zato što nije bilo nikakvih problema sa mnom :) porod je prošao dobro, nisam imala problema s dojenjem. jedino je beba imala infekciju i jako sam se bila uplašila jer su ga sestre bile odvele,a nisu htjele bez doktorice reći što joj je, a doktorica je došla u 2h ujutro :( moja cimerica je imala more kojekakvih veza koje su joj na kraju samo odmogle, a potrošila je love i love na poklone za njih. ma rekla sam, nikad!user posted image

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!