|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko ste zadovoljne svojim životom?
15.3.2013 11:59:26   
Ninaa
Zanima me da li ste ga takvim zamišljale, jeste ostvarile ono što ste željele? Ili niste i kako se nosite sa time?
Ja sam prilično zadovoljna, imam dvoje djece,koliko toliko dobar brak, diplomirala sam prošle godine, imam posao, nije loš, da je bolja plaća bilo bi bolje. Neke stvari me smetaju zbog nekih mi je žao ali sve u svemu nije tak loše.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
15.3.2013 15:19:48   
bella 1
zadovoljna, zdravo dijete, zdravi mi...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
16.3.2013 19:27:52   
pincirotvajler
ne,i nadam se da neće još dugo tako

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
17.3.2013 0:44:46   
mamacita
Jesam li zadovoljna? U generalki jesam. Da li bi se dalo poraditi na nekim detaljima, to svakako bi. Bi li me to ucinilo sretnijom... mozda. Sreca i zadovoljstvo je unutarnja stvar... vanjske stvari su tek slag na torti, ili nedostatak slaga na super ukusnoj torti, ako me shvacate.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
17.3.2013 4:08:03   
sina

IZVORNA PORUKA: mamacita

Jesam li zadovoljna? U generalki jesam. Da li bi se dalo poraditi na nekim detaljima, to svakako bi. Bi li me to ucinilo sretnijom... mozda. Sreca i zadovoljstvo je unutarnja stvar... vanjske stvari su tek slag na torti, ili nedostatak slaga na super ukusnoj torti, ako me shvacate.





potpisujem u potpunosti. kad malo bolje razmislim,meni je super kakvih sve sudbina ima.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
17.3.2013 7:45:41   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ne,i nadam se da neće još dugo tako

Potpisujem pinci, nisam odavno

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
18.3.2013 8:20:58   
Zvonki
U globalu jesam. Nisam zadovoljna državom u kojoj živim jer mi ne omogućava dostojan život. Ali što se tiče nematerijalnih stvari, zaista jesam user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
18.3.2013 8:27:56   
sarah_zg
Jesam i griješila bih dušu kad bi rekla drugačije.
Imamo krov nad glavom bez kredita - što je danas rijetkost.
Imamo oboje pristojan posao i još zaradimo koju kunicu honorarno.
Zdravi smo i mi i dijete i nakon što smo se u obitelji susreli sa smrtonosnom bolesti, shvatili smo šta je u životu najvažnije. Nije fraza jer kad vidiš da svi novci ovoga svijeta ne mogu kupit da te ne boli, počneš drugačije razmišljati.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
11.6.2013 9:56:36   
Medena22
Pa moglo bi biti bolje!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
23.10.2016 8:23:11   
Nesretna35
Kao sto mi kaze ime...ne znam dal postoji vec jedan ovakav topic pa cu pisati ovdje. Imam 35 godina, imam svoj stan, situirana sam, dobrog imovinskog stanja, cak i dobro izgledam, u vezi sam dvije godine, planovi su bili i brak i dijete međutim tapkamo na mjestu. Neki dan sam povela to pitanje djece i rekao mi je da nije jos spreman. Jos bolje rekao mi je da mu dam par dana (proslo je par dana) da ce mi rec kad bi mogli uopce pokusati. On ima dijete koje vec ide u skolu iz prosle veze, ni to dijete nije bilo planirano ali eto dogodilo se. Na pocetku, nasem pocetku, bio je pun planova, znao je da se meni ne igra, znao je da ako idemo u ozbiljnu vezu da ja hocu dijete. Ali eto on jos nije spreman. I sto smo duze skupa, on je sve manje spreman. Ja jesam spremna i zelim, ali on nije. I tako dok on nocima spava ko beba, ja razmisljam i pitam se zasto, ako me vec voli kako kaze, nije veseli sto ja zelim da budemo obitelj.

< Poruku je uredio Nesretna35 -- 23.10.2016 8:25:04 >

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko ste zadovoljne svojim životom?
10.2.2021 7:26:53   
qerti
Hej! Sviđa mi se moj život! Živim točno onako kako želim, kako mi govori srce. Ne moram ići na dosadan i nezanimljiv posao, jer lako mogu zaraditi novac igrajući u najboljih https://book-of-ra-free.com/hr/book-of-dead kockarnica koje sam ikad upoznao. Vjerujte mi, isprobao sam igre na raznim web mjestima i ovo je stvarno najkul mjesto!

(Odgovor članu Nesretna35)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!