|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozite 
8.2.2014 17:48:14   
Panonka
Ako bude user posted image znamo koje ime cemo dati, ali za user posted image nikako da se odlucimo.... Zivimo u njemackoj, tako da neka imena automatski moramo prekrizit, jer bi ih njemci strasno ruzno izgovaraliuser posted image , nprm
Bernardica / Bernarda

Ne svidjaju mi se bas ova moderna i cesta imena.

U uzem izboru su trenutno:

Tihana
Vita
Jasna

Sta mislite? Koje vam se svidja i zasto?

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Pomozite 
8.2.2014 18:19:03   
chipa
Od ova tri najljepse mi zvuci Vita user posted image

Nadam se da cete se uspjet odlucit user posted image

Sretno user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu Panonka)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Pomozite 
8.2.2014 19:50:03   
perlica55
I moj glas ide za Vitu..
Ak ikad dobijemo user posted image sigurno
će biti Vito/Vita user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2014 17:08:38   
anaxx
čitam svoje postove od prije (nekoliko godina:) i gledam kako nam se neka imena mjenjaju s vremenom, a neka pak ostaju favoriti godinama...
obzirom da ovaj puta po prvi put znamo što nosim razmišljamo samo o imenima za curu... i vidim da je Lucija još od Gregorovog izbora bila među favoritima, ostala i kad se trebao Teodor roditi, a i sada je tu :)
ipak mislim da ni sada neće "pobijediti" nekako nam je sad skoro pred kraj Katja iznenada "sjela" svima kao br. 1 i mislim da je izbor završen... dakle kao što i u potpisu piše... svi čekamo Katju user posted image .... a možda ipak na kraju dođe Lucija user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 12.3.2014 2:37:15 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Najljepša imena za djecu
20.2.2014 9:03:25   
Tink
user posted image mi i dalje nemamo ime, nikako i nikako se složit...ne želim opet popustit user posted image luda sam...

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Najljepša imena za djecu
21.2.2014 8:39:39   
Ulala
Curkee...Evo da se i ja javim ovdje ali samo sa prijdlogom i da cujem kako vama zvuci...Jos uvijek neznamo sto cemo dobiti(NEK JE ZIVO I ZDRAVO)u Pon.na pregledu cemo valjda saznati ako opet nebude pupcana oko nogu user posted image Za slucaj da bude curica nazvali bi ju NIA LEONIE, jendostavno mi je predivno ime i nezelim s eodreci niti jednog.Nia oznacava sjaj i svjetlo koje ce donjeti u nas zivot, a Leonie znaci Lav a bit ce lav posto je termin u 8mj. user posted image Što kažete? Za decka jos nismo izabravi za sada su nam Ivano i Gabriel...

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Najljepša imena za djecu
11.3.2014 23:31:27   
Romanall
Rita i Nera te Niko i Vid

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Najljepša imena za djecu
24.3.2014 14:04:13   
ilijanaa
meni se sviđa Josip...

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Najljepša imena za djecu
16.4.2014 12:35:19   
Bast
Došo prij nepunih mjesec dana naš mali dečko... Frajer čupavi... Mama zaključila da je roker... Pa mu dala ime Lenny... user posted image

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Najljepša imena za djecu
20.5.2016 15:37:44   
Mama Lina
Meni su lijepa ova muška imena: Toma, Igor, Noah, Maro (s kratkim "a", ne dugim)....imena za curicu..hm..ima ih heheh volim kratka npr. Lena, Eni, Ani, Mei, Ema, Ena itd. a od dugih ženskih imena najljepša su mi Antona i Maruška user posted image

(Odgovor članu marcella)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Najljepša imena za djecu
6.11.2018 11:37:06   
gorici
princeza ELENA - ELEgantno ime sa prekrasnim značenjem..nježno i lijepo ime za našu djevojčicu user posted image

(Odgovor članu Mama Lina)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Najljepša imena za djecu
13.11.2018 12:36:55   
vinkob21
Elena se i nama jako sviđa - prekrasno ime!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu gorici)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Najljepša imena za djecu
30.11.2018 11:02:06   
gorici
ali od svih tih imena mom dragom se svida jedino Elena...SLAŽEM SE :-)))user posted image

(Odgovor članu vinkob21)
Neposredna veza do poruke: 438
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!