|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Televizor u sobi
16.7.2015 22:53:11   
Tia00000
Da li vaša dječica imaju televizor u sobi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Televizor u sobi
16.7.2015 23:04:43   
zima1995
Ne, još su premaleni. Stariji ima 3.5 godine i tata je već naveliko u razmišljanjima da mu kupi tv, ali sam ja odgodila bar tamo do zime. Nekako mi se čini da ta djeca danas sve imaju user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Televizor u sobi
17.7.2015 0:02:09   
FIGICA FIFINANKICA
ne,i protiv sam tv-a u sobi za sve nas,kvalitetnije je bez

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Televizor u sobi
17.7.2015 10:19:27   
mirjana1703
Ne, nemaju tv u sobi moje curke. Iako imaju 7 god i 9god smatram da im tv u sobi nije potreban.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Televizor u sobi
14.5.2018 21:37:51   
AnitaZg

IZVORNA PORUKA: mirjana1703

Ne, nemaju tv u sobi moje curke. Iako imaju 7 god i 9god smatram da im tv u sobi nije potreban.

Ne, nemaju tv u sobi moje curke. Iako imaju 7 god i 9god smatram da im tv u sobi nije potreban.


Ovo podržavam! I slažem se. To olakšava i buđenje, po mojem mišljenju. Digni se i u boravak, pustit ćemo crtić i doručkovati. Iako niti to nije idealno, ali je linija manjeg otpora user posted image

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!