|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica odabrati??
14.2.2011 8:31:30   
Freya
Gledala sam ovaj vikend kolica i izbor je prevelik za moj neodlučan karakter user posted image .
Mene zanima da li netko iam iskustva sa graco kolicima? Konkretno ciljam na ova http://shop.magma.hr/Kolica-Mirage-Plus-Elara/8988/Product.aspx

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Uskoro mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koja kolica odabrati??
14.2.2011 11:15:51   
lilia
Mi se zadnje vrijeme bavimo isključivo kišobran kolicima i izbor je pao na Britax B-Smart model za 2011, dođu oko 270 eura u beba centru u Slo i kad vrate DDV, dođu još jeftinije.
Skokni do Bistrice, jeftinije je.
Za Graco sam čula da se brzo razdrndaju po ovim našim neravnim terenima (lungo mare), čak i za Peg Perego to kažu koja su stvarno dobra.
Zato smo se odlučili za kolica sa velikim kotačima, bolje drže.
Valjda će ti se javiti netko tko ima Graco.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koja kolica odabrati??
14.2.2011 12:09:03   
Freya
Ja sam jako ograničena malim autom i još manjim stanom user posted image , tako da mi to igra veliku ulogu u odabiru, trabaju mi mala kolica.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koja kolica odabrati??
28.12.2017 12:25:42   
MR_DAD
Mi tražimo laganiji model kolica jer živimo na trećem katu u zgradi bez lifta. Ne znamo još ništa o opremi jer nam je ovo prva beba, a sviđa nam se ponuda s ovog webshopa. Da li netko ima kakav prijedlog za laganija kolica?

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koja kolica odabrati??
28.12.2017 13:05:32   
micikaMala
Quinny Zapp Flex
https://www.magicbaby.hr/quinny-zapp-flex-frost-on-grey.html

moj izbor. Prezadovoljna sam bila s njima. Mala su-stanu u auto, lagana i lako se sklapaju (sve u jednom). Ide i autosjedalica maxycosy.
Još ih koristimo za spavanje u šetnjama jer idu u ležeći položaj, (mali ima 2,5 godine)
Pozdrav

(Odgovor članu MR_DAD)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!