|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što kad....?
23.1.2017 9:18:20   
LuLu24
Drage mama, trebala bih Vašu pomoć, odnosno savjet. Da ne kompliciram, naime jedan "rođak" je prije dvadesetak godina imao djete s jednom ženom, znači to djete bi sada moglo imati preko 20 godina. Naime majka njegovog djeteta je dosla jedan dan po djete (dok je bilo na čuvanju) rekla da ju je poslao otac djeteta i više se nikada nije pojavila, a ocu djeteta je rekla da je djete umrlo.
E sad drage moje znate da osječaj nikad ne vara, on je uvjeren da je ona živa htio bi ju pronaći, potajno se nada da će ona njega tražiti, gdje potražit pomoć, kome se obratiti, a da ne traje predugo?? Neznam priču cijelu od početka do karaja, pa Vam ukratko, sažeto što znam, htjela bii samo da mi napišete kome se obratiti. Hvala puno!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što kad....?
23.1.2017 9:42:23   
buba m
Policiji???

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu LuLu24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što kad....?
16.3.2017 11:43:00   
AnitaZg
Koga hoće pronaći, majku ili dijete (žensko dijete?!)?
Zašto baš sada, nakon 20 godina?
Možda je do mene, ali meni ovakve priče nikad neće bit jasne.

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što kad....?
30.11.2018 22:56:47   
boki11
Nije tu sva priča čista. Svakako slučaj za policiju, a ne forum

< Poruku je uredio boki11 -- 30.11.2018 22:57:14 >

(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što kad....?
20.7.2022 14:11:19   
nwo10404
e-commerce business
Thanks for sharing, it looks great

(Odgovor članu boki11)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!