|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 2014/2015
25.10.2015 19:51:39   
noemaa
Ekipice, evo da se okupimo na jednoj temi da se malo bolje popratimo,a da ne moramo skakutati s teme na temu...
Ako ste za ovakvi druzenje,javite seuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.10.2015 20:04:11   
perlica55
Noema user posted image user posted image user posted image za temu
Vjerovala il ne, planirala sam sutra otvoriti chat za trudnice,
nekakvu zajedničku temu, da ne skakućemo sim-tam user posted image
Danas smo ušli u 22tt... Curka je jako aktivna user posted image
Pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.10.2015 20:23:15   
hipo
Jooooj, super tema Noema. Malo mi je bed upadat okolo po raznim temama.

Perlice, vec 22, super!

Mi danas 36+1, carski zakazan slijedeci utorak.
Torba za mene spremna, autosjedalica + robica za izlazak i dekica isto.
Frizura postojana user posted image
Ja super, vesela i jedva cekam sta god da me ceka. Muz sve bljedji i u sve vecoj panici. Danas je radi ctg-a pregled trajao dugo, on van na hodniku, ne smije u cekaonu, ostao doma mobitel i nema pojma sta se dogadja. Mialio je da su me odveli u salu.
Pozelenio od brige. Nije jos sebi doso.
Nesto ja uzdisem je me boli donji dio zdjelice, a pita me on da sta uzdisem, sta mi je sad odjednom, kao smeta mu sta uzdisem ker ga to uznemirava. E krepala sam od smijeha.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.10.2015 20:41:47   
noemaa
Curke, ajde, baš mi je drago da vam je drago user posted image vidite kako mislimo isto user posted image nadam se da će se i ostatak ekipice sakupiti... pa i daxy da nam dođe... ima li koja vijesti o njoj?

hipo, već 36 tj???user posted image Ajme kako vrijeme leti! bude sve u redu s carskim... ali očito sam propustila nešto, mogu li te pitati zašto carski? jeste spremili sobicu, krevetić za princezicu? gdje mislite da će spavati? kako lijepoooo!!! user posted image

perlice, i ti si već prešla polovicu user posted image a kao da smo jučer sve uzdisale na trudiličkom forumu. user posted image

ja sam početnica onda user posted image 11 tjedan. i ovaj planiram zamoliti za BO. na satu mi se zna mantati, mučnine... tako da mi ni nastava nije baš blistava ko nekad i ne ponosim se time... nek si još netko sa zavoda zaradi plaću user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.10.2015 20:57:05   
hipo
Noema, trk na bolovanje. Ja sam jako usrecila jednu curu koja mi je zamjena user posted image Bila mi je pripravnica pa sam ju vec prije sve naucila tako da sad radi punom parom, kolegica je ne mora nista poducavat.

Carski mi je sudjen radi laparoskopije mioma. Ako krene prirodno, mogla bi se malo raspuknut i iskrvarit. Zato moram prije 38. Ttjedna, na ctg-u danas nije bilo trudova, prst sam otvorena pa cu ovaj tjedan izlezavat se i spavat. Obavila frizeraj, jos cu par kavica s frendicama koje me ne nerviraju, procitat jednu knjigu i sve cetiri u zrak.
Sobica nije do kraja gotova, jer moramo i novu kihinju zavrsit, a muzu je na poslu horor od posla pa ne stize. Mala ce bit u kreveticu s nama u sobi za pocetak, poslije cemo je preselit.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 9:31:30   
danery
dobarjutar user posted image
iss,ala sam se ja danas naspavalaaa user posted image probudila se s konjićem plišanim user posted image
oprala kosu,pijuckam kofi i čudim se sama sebi koliko sam se upupila ovih dana user posted image
vaga srećom stoji na 78,5,znači gospon se izvolio pokazat user posted image

kak ste vi danas?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 9:54:21   
Kazimira
Hej žene, evo i nas....i mi smo 22 tt. i super smo.....beba se rita, spol ne želimo znati i svi isčekujemo, nadajmo se, super porode kao i dva predhodna....user posted image

Nemamo nikakvih problema osim polako sve teže mobilnosti user posted image user posted image user posted image

Pozdrav svima user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 10:05:56   
katy1503
Hej curke!!
evo i mene da vas pozdravim...
mi vam sutra slavimo mjesec dana...
Idemo kod pedijatra na prvi pregled...
Muževi roditelji su kod nas pa smo malo izvan ritma ali i to ce proci...
Savjet: neka vam nitko ne dolazi prvih mjesec dana, stvarno vam treba odmora kad rodite...

hipo, sretno sljedeci utorak ako se ne tipkamo ranije...
perlice, samo polako, uzivaj u bebacu..
svima ostalima...user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 10:50:22   
hipo
baš mi je drago da se tu možemo okupit!!!

katy slažem se,ts nedolaskom, treba da se uhvati ritam, pogotovo s prvim. Već sam mojima i njegovima rekla da zaborave da će doć odma. Moji su poslušni user posted image al sveki si umišlja da je ona neophodna, ne kužim kako jer žena jedva hoda i skuha, doma joj muž nosi veš sušit, ide u dućan i sl. i onda bi ona meni trebala nešto pomoć user posted image
još ću imat posla oko nje user posted image želim ti od srca da ti svekac i sveki odu što prije doma. user posted image
SRetno kod pedijatra. Javi kkao je bilo!

kazimira kujžim ovo za mobilnost, zapravo, pitam se što je to, pogotovo u krevetu, nekad se bacakam ko riba na suhom dok pokušavam preokrenut se s škembuljkom. on ima neku svoju logiku kretanja i gravitaciju user posted image ja u jednu, on u drugu stranu user posted image

danery baš je fora kad se čovjek naspava. Ja noćas isto jesam, ne znam kojim čudom. Legla u 12, piškenje u 4, i spavanje od 7 ipo. To bi me zadovoljilo i prije trudnoće user posted image a ovo šta sam spavala, je bilo čvrsto, bez nekih čudnih snova i bebinog rave partiya di mi razbija rebra, jetru i sl.

Ispisala sam cijeli papir za muža s uputama šta radit one dane dok sam u bolnici, šta donjet tj. di mu je vrećica sa stvarima za malu, upozorenje da prestane nosit košulje jer mu ih neće imat tko peglat user posted image user posted image
šta i kako očistit. Budem mu dala popis kad me ostavi u bolnici user posted image
Ja sam vam jako uzbuđena i jedva čekam primit svoju bebicu, o drugome neću razmišljat, oće li bolit i kako će težak bit oporavak od carskog. Neko se oporavi brže, neko sporije, svakakve sam priče čula i svatko je od nas različit. Bit će mi kako bude, nema smisla da se nerviram i brinem unaprijed.
Muž će bit tjedan dana doma, kad dođem iz bolnice, nakupio je hrpu prekovremenih tak oda će i nakon tih tjedan dana bit malo na poslu, malo doma. Frizer pun kuhane papice, kad vidim da smo pri kraju, budem zvala mamu i tatu da dođu. Onda pauza i odmor od njih pa onda diplomatsko ugošćavanje sveki (ne mogu doć oboje jer imamu živine pa svekac mora bit dole, ako šogi nije isl).

Sad mi garant neće proć post.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 10:50:38   
hipo
Ma vidi prošo je ! user posted image

perlice drži mi se, nadam se da će se svekru stanje popravit! user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 26.10.2015 11:04:14 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 11:16:41   
lidac0605
Idem i ja k vama,kaj sad...kad ste sve na kupu tu user posted image

Mi smo 28.tjedan,na mirovanju,otvorena za prst...bit će zato expresan porod...opet ću doć na porod 5 prsti otvorena bez trudova...zaaaakon...to ide ko na traci kak je reko meni moj muž na porodu-reko je ti si ko stroj,to sam ide user posted image

Mene sve živo boli od ležanja,danas se jedva odgegala par koraka do trudničke i nazad do auta,prepone i leđa rasturaju u svim smjerovima user posted image
Ma,samo nek nas dvoje zduramo još nekih 7,8 tjedana skupa i mrak...sve za mojeg dečeca user posted image

Moram krenut nekaj štrikat,heklat jer mi je dosadno pa samo kupujem nekaj prek neta user posted image



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 11:22:38   
hipo
Lidac, a barem da ti je porod brz nakon sve ove ležačke muke. Pa to je najmanje šta si zaslužila, nego još da se patiš i na kraju.
E ta bol u preponama kod hodanja, aaaaaaaaaaaaaa
Kad sjedim i zaboravim da sam trudna, a kada se dignem, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 11:26:04   
danery
dobra tema za poklafrat o svemu i svačemu za sve nas da se ne ganjamo okolo,al preglede i ostalo ću ipak pisat na prolljetnice,tko će to pohvatat u ovoj klafraonici user posted image

ja sam gladna/žedna,ne znam što bi prije.....smutila si neki bljedunjavi sokić,pa cuclim dok se meso za lanč odmrzne....
baba danas kuha kelj na žlondre (doslovno tak izgleda,kao da ga je mlatnula kojiput sjekirom i bubnula kuhat) i faširke....ufff,nemrem to papaaaat user posted image
smontirat ću šnicle sa senfom i neki prilog uz to....što brže,to bolje user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 11:43:21   
lidac0605
nemojte o jelu,ja otkad ležim samo mislim kaj bi si sad mogla pojest user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 11:46:13   
danery
joj šutiiiii lidac user posted image
mene kako je hapio onaj napad,svesi kontam da je do žuči,po svemu što sam čitala....
nije sad da se davim u masnome,ali pohano svako malo kod kuće kad baka kuha...zaprške,paprika u svemu,kiseloooo....
tak da si već i biram što bi,baš mi sada puno hrane ne sjeda,pa si smišljam što bi i kako...
najbolje će bit kako mala kaže-svaki dan batak,pa mir user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 12:05:59   
perlica55
Katy i hipo, potpisujem zabranu posjeta...
Kad zbrojim i oduzmem, čak i da mi treba pomoć niti
od mojih ni od roditelja MM ne mogu očekivati niš,
jer imaju obje "bebu" u kući... user posted image
Jedino se iskreno nadam da će mi curka biti dobra, a starci
nek povremeno pošalju ručak i ja budem prezadovoljna user posted image
Lidac važno da si domeka, budeš se nekak već zabavila user posted image
Danery, sada bu dupe dala za pohovanu piletinu i pire od graška user posted image
Bogme ovaj tjedan nakon pregleda si budem to spremila
za papati, pa makar crkla...
Pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 18:27:22   
noemaa

IZVORNA PORUKA: hipo


os cu par kavica s frendicama koje me ne nerviraju,


user posted image user posted image user posted image

a što se spavanja tiče, tako smo i mi bili s prvim napravili. prvo je bio u krevetiću u našoj sobi (mada je to bio uspjeh, često je noću ipak stizao u naš krevetuser posted image ), a s godiu dana je preseljen u svoju sobicu....

kazimira, podsjeti me... ti imaš dečke ili cure za sada?

katy, super za user posted image user posted image slažem se s tobom glede samovanja prvih mjesec danauser posted image bebač se tek treba naviknuti, a bome i roditelji, pogotov kad je prvo. user posted image

hipo, tako malo piškiš??? noću, mislim. ja sam sinoć riknula: doslovno svakih sat vremena!!! user posted image naravno da si dobro odlučila - uopće se nema smisla živcirati unaprijed, a ionako će doktori u potpunosti odraditi sve. ti ćeš samo ugledati i primiti svoje malo srce... joj, bit će predivno!!! p.s. znaš li hoćeš li opću ili lokalnu anesteziju dobiti?

lidac.
meni je mm bio zabranio internet zbog česte kupovine online kad bijah prvi put trudna... tao da te kužim user posted image

da, danery, za proljetnice ipak moramo nešto ostaviti. user posted image aha, sadćeš i ovdje šteknuti nas sve s hranom i papanjem.

perlice, želim ti od svega srca da ti curka bude odlična pa da imaš vremena za kuhanje i što manje muvanja svekića i svojih i ostalihuser posted image




_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
26.10.2015 18:43:16   
hipo
Perlice super je sto ti mogu poslat skuhanu klopu. Moji s daleko, al sam zato slozila frizer pun klope.

Noema u pon cu na pretragama znat, ili jos bolje utorak kadse bude realno dogadjalo. U pravilu kod planiranog daju spinalnu tako da mi daju ćirnut bebu na kratko.
U pon ce mi radit brdo pretraga i vidit cu anesteziologa pa cu znat valjda nesto vise.

Meni se jaaaaaako jede slatko, a od njega mi bude muka pa ne smijem! Jedino kasten pire i sladoled mogu proc user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 6:59:10   
Snjeguljica_83
Drage moje,

ovdje ću podijeliti s vama svoju zabrinutost... Ne mogu se oteti tom osjećaju, užas. Vrijeme sporo prolazi, još sam u samom početku T, i stalno sam zabrinuta. Na trenutke uživam, ali teško mi se potpuno prepustiti...

Drago mi je što smo ovdje zajedno.user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 7:22:17   
hipo
Snjeguljuce, skroz te razumijem. Meni je prvo tromjesjecje bilo takvo, zapravo sve do 17. Tjedna dok se ona nije pocela micxati, a ja to osijecati.
Prezivljavala sam od pregleda do pregleda i ludila od brige i zabrinutosti. Mislim da je to sve, normalno, koliko god da je tesko.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 7:35:48   
noemaa
snjeguljice, i ja te kužim. posebno je taj strah/oprez štogod zbog onog prošlogodišnjeg ružnog iskustva, jel? tako da je meni svaki uzv samo nada da će biti sve ok., i živim od uzv-a do uzv-a. mada si govorim da će ovaj put biti sve u redu i da će moja bebuška biti prava mala lavica koja će u 5. mj. baš kako i treba sva zdrava doći na ovaj svijet.
kad imaš ono zakazan sljedeći termin?
mene je moja G poslala u 10 tt u bolnicu na uzv jer sam joj bila rekla da razmišljam o kombiniranom ili bifty/harmony testu. tako da sam bila u 8 tt kod nje, u 10 tt u bolnici, i sad u 12 tt opet idem k njoj pa su mi ti dvotjedni razmaci malo lakši... i nećete vjerovati, ali jaaaako sam sretna kad osjećam mučnine... to mi je znakić da user posted image izvodi čuda unutrauser posted image

hipoo, tvoj dan je jaaaako brzo tu!!! si sve spakirala, papuče, šlape za kadu, ručnike, vir uloške, melem...??? što vi morate nositi od opreme za bebu? joooj, slatko iščekivanje :) jeste smislili ime? ako nije tajna, pucajuser posted image ako je tajna, iznenadi nas sljedeći tjedan!!!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 8:37:45   
perlica55
Jutro cure, evo user posted image user posted image user posted image user posted image
Snjeguljice, i ja znam kak ti je... Zabrinuta sam
svaki dan, cijeli dan. Zbilja se divim ženama koje uživaju u trudnoći user posted image
Ja se stalno brinem, ak je malena slabo aktivna, joj kaj je sada,
ak je jako aktivna, joj da joj nije neki klinac.. To je valjda normalno user posted image
Srećom radim još uvijek, da sam doma, poludila bi...
Hipo, javiti ćeš mi detalje s CR, a ja te budem davila ak ću imati
pitanja.. Želim ti da sve prođe kak treba user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 27.10.2015 8:38:28 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 8:45:25   
danery
ola,cure user posted image

perlice,ma sve je to normalno da se brineš,mislim da bi sve mi htjele imati uvid u naše pupe po cijele dane,kao bb user posted image
al kad to nemre tak,pa si onda čekamo te famozne preglede....

ja sam u ovoj user posted image baš neka smirena s obzirom na čupav početak....a sa malom sam na ama baš sve skakala....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 8:56:09   
hipo
Noema sve sam spakirala ima mjesec ipo, i u medjuvremenu sto puta otvorila torbu i preslozila.user posted image vjerojatno cu jos koji put user posted image
Jedino mi Viro ne treba kako idem na carski nego mogu ovi drugi jer mi gospodicna dole nece bit puknuta.
Robica za bebu oprana i ispeglana, treba samo krevetic napravit tj. Stavit posteljinu. To cu ove dane ili ce muz dok sam u bolnici, sve sam pripremila pa ce valjda uspjet slozit posteljinuuser posted image
Ime nije tajna, al ga ne bi tu po forumu pisala. Dogovorili smo ine jos davno, cim smo saznali spol. Odmah nakon uzv, dok smo se vozali doma. Nismo se oko niceg brze i lakse dogovorili.
Jedino bi on dodao srednje ime za krstenje. Je l se to radi jos uvijek?

Perlice nema frke, samo pitaj!
Gdje si planirala rodit? Ako mislis u Podobnika, frendica mi je tamo isla na carski pa mogu i nju pitat kako je bilo tamo, pretpostavljam da od bolnice do bolnice ima nekih sitnih razlika.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 8:56:45   
lidac0605
Jutro curke user posted image

Snjeguljo,ta zabrinutost ide isto u rok službe user posted image ...recimo,ja nisam ni imala nikakvih ružnih iskustavauser posted image nit problema u postizanju trudnoće,pa sam stalno nekaj bila u brizi...i svaki put tako,dok god nisam dobila svoju štrucu u ruke...nisi sama,sve smo takve user posted image

Hipić,baš ti zavidim user posted image ...da je bar sutra 1.mjesec user posted image ...nek sve dobro prođe na carskom i nek te ne boli jako poslije user posted image

Perlić,kak je svekar?

Mene je jučer sve živo razbolilo od prehodanih 100 metara do doktora i nazad u auto...jedva sam digla noge tam na stolu jer me ova stidna kost ubija,imam osjećaj ko da se raspada čim mičem noge user posted image
Moram odležat do otprilike 17.12.,a već sam sad koma...hebi ga imam i godina,sve to osjetiš kad si u takvom stanju...no,neću kukat user posted image ispast će da samo kukam user posted image Trbuh mi je zadnjih dana eksplodirao...reko mi je muž da bum se raspukla još 2 mjeseca [sm=smiley36.gif
Kak sad stalno ležim,već skoro 3 tjedna,opće ne skužiš kak on buja...i prekjučer se dignem na wc a meni kćer "Isuuuuuuuuseeee,maaaamaaaa kolki ogromni trbuh,nemogu vjerovat" user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 27.10.2015 9:01:22 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!